ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
На замітку рукодільницям вишивка гобеленів  
Чи є життя після весілля  
ОСОБЛИВОСТІ МЕНЕДЖМЕНТУ ВІДНОСНО ВІРТУАЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ  
Хвойные деревья  
Тема 4. Отношения организации со средствами массовой информации  
Я покохала одруженого. Що робити?  
Лате – традиційний італійський кава з молоком  
Организовать настоящий отдых – не проблема!  
Правила харчування для діабетиків  
Блюда японської кухні  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
.com   boss   льон   культура   грудей   практика   вино   Хребта   дозвілля   дітей   масло   відносини   салон   столи   новини  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Для створення інтернет магазину потрібно...
Для створення інтернет магазину потрібно...
Створення інтернет магазину - дуже популярний напрямок розвитку бізнесу. При чому цікавий цей вид стане як власникам традиційних магазинів, так і тим, хто прагне вести діяльність лише за допомогою можливостей мережі. Чим обумовлена подібна тенденція?   
   
   Ми живемо в століття бурхливого розвитку сучасних інформаційних технологій. Комп'ютерна й цифрова техніка охоплює нас скрізь, вона давно вже переросла із закордонної дивини у звичайний предмет інтер'єру й найближчого помічника в повсякденнім житті. Удома, на роботі, у дорозі, - практично скрізь ми використовуємо засоби комунікації й спілкування, електронні обладнання й новітні технології. У таких умовах зовсім не дивно, що все більше число людей воліє й купувати за допомогою Інтернет.
   Які переваги Інтернет-Покупок цінують ті, хто купує?
   По-перше, купувати, не виходячи з будинку й навіть не злазити з постелі, - це зручно. Крім цього, освоївшись у тонкощах інтернеттпокупок, починаєш розуміти, що це досить просто. Не можна забувати й те, що придбати в інтернеті можна часом значно дешевше. Що досить просто пояснюється. Власники інтернет магазинів звільнені від того, щоб не витрачатися на оренду, купувати складські приміщення й приміщення під магазини в дорогих центральних районах міст, а можливо організувати склад де завгодно й тим самим зменшити ціну на продукцію. До того ж, що в інтернет магазинах часто більш різноманітний асортимент, а з недавніх пор купувати по Інтернеті ще й досить надійно. Усе це впливає на потенційних покупців усе сильніше й сильніше й чисельність клієнтів інтернет магазинів додається у швидкими темпами.
   Але чи значать перераховані вище аспекти, що вибір може бути тільки один - продавати в традиційному магазині або за допомогою інтернет-можливостей? Звичайно ні. Тому що сполучення можливостей обох типів магазинів допоможе досягтися на багато більшого результату для власника, тому що захопить обидві категорії покупців (і тих, хто віддає перевагу Інтернету, і більш консервативним покупцям). Велике число великих традиційних магазинів зараз має й свій інтернет магазин. Цей факт слід прийняти реальним доказом нашим словам. Зрозуміло, що інтернет магазин - це справа для вибраних і до того ж не бізнес на перспективу, це об'єктивна потреба практично для будь-якого типу діяльності в наш час, уже в сьогоднішній день.
   А раз так, то потрібно розібратися нюансами створення й відкриття інтернет магазину. Як відкрити інтернет магазин? Звичайно слід знати, що будь-який проект в інтернеті припускає використання спільних зусиль не малого числа фахівців: і програмістів, і веб-дизайнерів, і юристів. Інтернет - це все-таки особлива матерія, у якій закони життя часом не виконуються й до цього потрібно підготуватися. Власник магазину не має можливість просто зайти в Інтернет і в кілька кліків мишею відкрити цифрову філію свого магазину або почати бізнес у мережі із самого початку.
   
   Хоча, стоп. Така ситуація відбувалася в минулому. А тепер дійсно можна й за пару кліків. Звертаючи увагу на зростаючу популярність інтернет магазинів, у мережі з'явилися спеціальні сервіси, що допомагають організувати закуток своєї інтернет-торгівлі з мінімальними фізичними й фінансовими вкладеннями. Власникові майбутнього інтернет магазину вже немає необхідності копатися в деталях таких термінів, як cms сайту інтернет магазину, движок інтернет магазину, скріпт магазину, хостінг інтернет майданчика, оптимізація й просування серед користувачів мережі.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7272 | 09/12/2010 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус