ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
    Будівельні конструкції
    Двері та вікна
    Меблі, обладнання приміщень
    Опалення
    Проектування та архітектура
    Проектування, дизайн
    Сантехнічне обладнання
    Фен-шуй в будинку
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Найдавніше місто на планеті!  
Выбор визиток  
Гітарні ефекти: дісторшн, овердрайв, фузз  
Вправи на футболі, м’яч здоров’я  
Десертне вино  
П’ять способів перемогти безсоння  
Віза одержуємо перший пропуск у рай  
Пірсинг  
Тайський бокс займатися чи ні  
Выбор материалов для ограждений приусадебного участка  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Виникнення   международные   организации   голова   Яндекс   пальт   Arnold   коригуванн   Геморрагические   грудей   фотообои   фото   чума   навчання   форма   каталог  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Номер Вашої квартири по Фен-Шуй
Номер Вашої квартири по Фен-Шуй
Ви коли-небудь помічали, як невловимо змінюється ваш настрій щораз, коли ви переступаєте поріг власного будинку? Поспостерігайте за собою, і ви переконаєтеся, що це так.


Люди завжди багато уваги приділяли всьому, що стосувалося місця їх життя. Міста прадавньої Індії будувалися, повторюючи в плані тіло людини, що символізувало собою гармонійне обладнання світобудови. Такий підхід до архітектури, відомий нині як Вістара, дотепер вражає уяву.
   
   Майстри Фен-Шуй, вміло поєднуючи положення будинку з його внутрішньою композицією, могли впливати на життя й добробут хазяїв житла. Відомі й прадавні поселення на Уралі, що відтворюють у плані Зодіакальне коло. Дрібними осколками цієї дивної цілісної системи відносини до світу ми часто несвідомо користуємося й дотепер: спимо головою на північ, ставимо квіти в неблагополучному місці... Наш будинок починається із дверей, але ми ніколи не замислюємося: а що це таке? Двері схожі на арку, у неї є дві частини, вона повертається на петлях, нею можна ляснути, вона відокремлює внутрішній простір від зовнішнього, з’єднують гостей і хазяїв. По дверях можна було судити про відношення хазяїв до світу, якщо вони - вхідні, і друг до друга - якщо це двері усередині будинку.
   
   По повір’ях прадавніх перекошені двері, що вічно ляскають, персоніфікували собою порушення світу, гармонії й слушних відносин між людьми, могли накликати своїм хазяям страшні нещастя, аж до конфліктів із законом, оскільки свідчили про відсутність у них чесності й про невміння дотримуватися слова. Парадні двері розкішних особняків прикрашалися родовими гербами й девізами; портали й дверей церков - скульптурою й орнаментальним різьбленням, її мудрі переплетення мовою церковної символіки означали хитросплетення людських доль.
   
   Це, так сказати, зашифровані письмена, але іноді використовувалися й справжні, хоча й у своєрідній формі: у якийсь католицькій каплиці над входом, у квадрат, розкреслений на клітинки (5х5) були вписані букви, що становили при читанні в будь-якому напрямку - праворуч ліворуч, ліворуч праворуч, зверху вниз і знизу нагору - наступну фразу: Sator apero tenet opera rotas, що в перекладі з латині означає приблизно наступне:
   Сівач і жнець роблять дії по колу. У такий спосіб виражена ідея Абсолютної справедливості до кожного: Праведні Суди Твої, Господи! А що написане на дверях кожного з нас? У Росії міцно прищепилася система нумерації - і на квартирах, і на будинках.
   
   Сумно, тому що в Англії, наприклад, існує традиція давати житловим будинкам - не тільки особнякам, але й звичайним, типовим - поетичні імена, начебто Квіткове поле, Тополина стайня, Двір чаплі. Абстрактні ж цифри в номерах наших квартир, видалося б, не викликають ніяких емоцій і нічого не значать. А
   
   ле в піфагорійців, однак, існував інший погляд на речі. Піфагор розглядав числа, як самостійні сутності зі своїми якостями й індивідуальністю, які піддавалися зіставленню із планетами і їх впливом. Кожному числу відповідала своя планета, провідником якої воно було. Вплив визначався за допомогою нумерологічної суми - цифри складних чисел складалися доти, поки не виходили прості числа - провідники планет. Так, наприклад, число 157 представлялося у вигляді 1+5+7=13=1+3=4. Тепер подивимося, як співвідноситься номер вашої квартири й атмосфера вашого житла з погляду однієї з нумерологічних систем.
   
   Розшифрування чисел по Фен-Шуй.
    Цифра 1
Під впливом СОНЦЯ. Творча енергія, радість життя. Це місце сприяє творчому самовираженню, дозволяє людині виділитися, привернути увагу навколишніх. Тут добре живеться художникам, артистам, письменникам - усім тим, у чиїй справі важлива особиста позиція, чиє покликання - висвітлювати життя інших: це можуть бути поети, письменники, журналісти. Таке житло допоможе їм, не забуваючи про вічне, чесно й об’єктивно фіксувати сьогодення: знаючи про погане, любити життя й радіти гарному, - в облаштуванні будинку важливу роль відіграють усілякі світильники. Вони виділяються, привертають увагу. Кольори переважають яскраві, помаранчево--червоні. Уся атмосфера будинку - дещо пляжна, безтурботна, відкрита. Одиниця перевіряє людину: якщо в неї добре серце, будинок буде блискати, якщо зле - неминуче засилля мух, духовний і матеріальний занепад, а безтурботність може довести до інфаркту.
   
   Цифра 2 Під впливом МІСЯЦЯ. Інтуїція, споглядання. Тут добре буде тим, хто працює з маленькими дітьми або в сфері харчування, а також очищає ріки й канали. Музиканти, що грають у народному стилі, знайдуть тут нові теми. У квартирі найбільше збертають на себе увагу дзеркала, а також ванна кімната. Колірна гама інтер’єрів - у молочних, ніжно-кремових відтінках, можливий смарагдово-зелений колір. У людей неврівноважених, з нестійкою психікою можуть загострюватися сердцеві хвороби, можливі приступи істерії. У такому випадку - якщо справа не зайшла занадто далеко - можна замкнутися у ванною, і, включивши воду, посидіти там на самоті, щоб заспокоїтися.
   
   Цифра 3 Під впливом МАРСА. Воля. Тут треба діяти, а не сидіти в замисленості. Місце, де рішення треба ухвалювати швидко, інакше їх приймуть за вас. Часом вам здасться, що ви - пожежний або оперативник. У більш м’якому варіанті - слюсар або тесля. Принаймні, ні в кого будинку не буде претензій, що ви сидите без справи. А вона не змусить себе довго чекати - водопровід буде вимагати ґрунтовного ремонту, а столи й стільці - дрібного лагодження. Взагалі, увесь час буде хотітися щось робити. І не лінуйтеся, а то можна занедужати й серйозно, можливо навіть хірургічне втручання. Так дасть про себе знати незатребувана енергія. Найбільш активні кольори - усі відтінки червоного. Самі затишні місця в будинку - туалет (пардон!) і вітальня. Уникайте сварок і рукоприкладства: вас можуть провокувати.
   
   Цифра 4 Під впливом МЕРКУРІЯ. Контакти. Запасіться красномовством: максимальне навантаження в цьому будинку припадає на телефон і на ваші розумові здібності. Тут ви відчуєте себе телефонним диспетчером або біржовим маклером. Ви будете приречені на рукостискання. Не брешіть і не вводіть нікого в оману - усе повернеться в тій же валюті. Сприятлива гама: синій з жовтим, блакитний, сірий. Фаворитами є ті прилади, з яких можна одержати яку-небудь інформацію. Часто тягне пройтися або подорожувати.
   
   Цифра 5 Під впливом ЮПІТЕРА. Розширення. От де напевно буде велика бібліотека. Займатися тут хочеться тільки чимсь всеосяжним: політикою, наукою - тим, що здатне об’єднати людей на основі якоїсь загальної ідеї. Можливо, це буде духовне об’єднання, якась церква. Мешканцям такого будинку, швидше за все, захочеться віднестися удалину ( за кордон, у тому числі й невідомого, головне - не за кордон дозволеного). Сприятливий колір - пурпурний. Будинок прикрасять речі здалеку й бронзовий посуд, а також глобуси й телескопи. Не давайте волі гніву, хоча іноді так і тягне розлютитися: бережіть печінку.
   
   Цифра 6 Під впливом ВЕНЕРИ. Тут усе, здається, створене для відпочинку, любові й комфорту. Можна святкувати із друзями, співати пісні. Хазяї - люди дуже серцеві, з гарним смаком, багато чого зуміють змайструвати, зроблять будинок затишним і комфортним. Уміло й смачно готовлять. У найгіршому разі - це ожирілі скандалісти, і будинок у них - відповідний. В обстановці багато великих, м’яких предметів: диванів, килимів. Кольори - теплі, тілесні, коричнюваті. У будинку дуже часто живуть кішка або собака, багато квітів. Часом дуже тягне побути серед живої природи - не варто собі в цьому відмовляти. Якщо дуже хочеться закотити скандал, спочатку подумайте, хто насправді винуватий: хтось інший або ви самі. Якщо лаятися не перехотілося, то, швидше за все - останнє.
   
   Цифра 7 Під впливом САТУРНА. От уже де життя - випробування! По всіх параметрах! Жити отут дуже важко: увесь час холодно, голодно, задушливо, невідступно переслідують усілякі обмеження, що сковують обставини. Але зате це - краще місце для оволодіння майстерністю, професією, для накопичень. Якщо людина, що мешкає тут, сама не усвідомлює необхідності посидіти мовчки й подумати над своїм життям, вона одержує назад свої недоробки у вигляді проблем із хребтом і змушеного обмеження рухливості: остеохондрозу, відкладання солей і т.п. Зате тут прекрасно виходять очисне голодування, вправи на концентрацію, заняття Хатхайогой. Домінуючий колір - темно-синій.
   
   Цифра 8 Під впливом УРАНА. Воля, несподіванки, взаємовиручка. Місце зустрічей з вірними старими друзями, знаходження нових. Тут особливо вдаються будь-які нові починання й винаходи. Склодуви, астрологи і ясновидці, аматори аномальних явищ і нетрадиційних технологій відчують себе тут дуже органічно. Раціоналісти, матеріалісти й прагматики не одержать нічого, крім планів, що звалилися, зіпсованих нервів і плутанини. Шибки повинні бути ретельно вимиті. Обережніше з електрикою! Кращі кольори - уся гама веселки й небесно-голубий.
   
   Цифра 9 Під впливом НЕПТУНА. Це - теж важке місце. Якщо ви - не ..., не нафтовик, не моряк і не екстрасенс, не музикант і не священик, то вам доведеться нелегко. Неприємності з водою, хвороблива залежність, тяга до спиртного й тютюну, нескінченний пошук зниклих з-під руки предметів у той момент, коли вони потрібніше все це ополчиться на вашу розхитану безсонними ночами психіку. Бережіться отруйних речовин, вивчайте реалії невидимого миру.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4255 | 21/03/2012 Будівництво, ремонт - Фен-шуй в будинку

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус