ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Яка я мама  
Електричні дрилі для домашнього використання  
Дієта при запорах  
Як правильно скласти раціон харчування для папуги  
5 способів точного підрахунку зайвої ваги  
Дієта при артриті  
Спеціальні вправи для наречених  
Про результати цільової планової перевірки щодо виконання профілактичних заходів, запропонованих комісіями з розслідувань та спрямованих на усунення причин, що призводять до нещасних випадків та професійних захворювань на ВП ш/у «Луганське».  
Пілатес ,як він є  
Коктейлі - різнобарвне задоволення  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
прилади   вирахувати   ІНСТРУКЦІЯ   Ситуационные   тиждень   реєстр   офор   Новая   форма   МОРКВА   відносини   Геморрагические   файл   склад   коляски  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Жертви SEO
Жертви SEO
З моменту своєї появи всесвітня мережа бурхливо розвивається, кількість сайтів росте надзвичайно швидкими темпами. У зв'язку із цим росте й попит на просування сайтів у мережі Інтернет. Як відомо попит народжує пропозицію. Однак ця пропозиція не завжди відповідає інтересам кінцевих користувачів   
   
   На даний момент склалася така ситуація, що усе більше й більше людей стають жертвами неякісного просування (далі SEO, від англійського «Search engine optimization», що означає «оптимізація для пошукових систем»). Як правило, це виражається в тому, що замовники вкладають в оптимізацію й пошукове просування сайтів велику кількість грошей. І ці гроші не приносять результатів, або результат не можливо порівняти з витратами. Чому це відбувається?
   В основному, причиною невдач у пошуковому просуванні є некомпетентність і непрофесіоналізм оптимізатора. Якщо в майбутньому Ви плануєте скористатися послугами фірми по просуванню або окремого фахівця вам слід керуватися правилами описаними нижче.
   Перед тем як звернеться в Seo-Компанію або до окремого фахівця, рекомендується зробити наступне:
   
   Перевірити, наскільки відома фірма, у яку Ви прагнете звернутися. Який у неї досвід роботи на даному ринку. Перевірити кількість і якість клієнтів компанії.
   Ретельно вивчити портфоліо фірми. Довідатися, яких результатів вона досягла. Якщо є можливість, зв'яжіться з декількома клієнтами даної компанії й поцікавтеся, чи задоволені вони результатами просування їх сайтів.
   
   Приділіть увагу їх методам просування. Як вони будуть оптимізувати Ваш сайт під необхідні ключові слова? Чи використовують вони так звані «чорні методи» просування, чи не приведе їх робота до виключення сайту з індексу пошукових машин?
   Розглядайте пропозиції від декількох Seo-Компаній. Проведіть їхнє порівняння. Довідайтеся, наскільки вони відомі, якими методами користуються. Природньо не варто обходити питання ціни, однак дешевше не завжди означає краще. Так само як і дорожче. Намагайтеся вибрати індивідуальну пропозицію, яка найбільшою мірою відповідає вашому бюджету.
   Договір і ще раз договір. Усі ваші відносини фіксуйте в писемній формі, ретельно читайте всі документи. Стежте, щоб у договорі було відбито все, що ви обговорювали, включаючи методи досягнення бажаного результату. Договір повинен бути складений у двох екземплярах і підписано обома сторонами. Якщо ви запланували великий бюджет, можливо, має сенс проконсультуватися з юристом.
   Чітко визначте структуру й форму оплати. Деякі Seo-Компанії вимагають більшу частину оплати відразу, деякі по досягненню певного результату в пошуковій видачі. Одна з найпоширеніших схем, це 50% передоплата, інші 50% виплачуються при досягненні результату. У кожному разі, ви повинні бути впевнені, що всі умови виплат чітко визначені у вашому контракті. Тільки в цьому випадку будуть враховані інтереси всіх зацікавлених сторін у незалежності від результату просування.
   
   Підсумкова мораль така – самостійно удосконалюйтеся в SEO. Розбудовуйте базові навички просування, вивчайте Seo-Термінологію й методи оптимізації сайтів. Навіть якщо не займатися просуванням професійно, дані знання допоможуть Вам більш точно оцінювати суть і ефективність роботи Seo-Фахівців, яким ви платите гроші, а також розробляти стратегію просування й планувати бюджет.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 34823 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус