ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
ТО та ремонт тракторів Т-150К, ХТЗ-170, ХТА-220 та ін.  
Рак и питание  
Іпохондричний синдром  
Короткий огляд торгівлі вишиванками через інтерент-магазини  
Коли жінки не говорять про секс  
ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» на BABY Expo 2014  
Сервис по постройке коттеджей - как грамотно выбрать подрядную организацию  
Природній шлях до стрункої фігури  
Продукты для похудания из США - гарант высокого качества и красивой фигуры  
Высококвалифицированные услуги по постройке домов из бруса - как получить жилище своей мечты  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
зробити   Free   %?3?   дитячі   Marshall   грипп   Бруцеллез   СИСТЕМИ   Виникнення   маша   печінки   мечі   шлунку   сухость   додаток  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Способи розкручування сайту
Способи розкручування сайту
Одержання доходу із сайту це головна мета більшості їх власників, щоб досягтися даної мети необхідно постійно просувати сайт у мережі. Для цього існує кілька способів, і почнемо ми з найефективнішого з них   
   
   Одержання доходу із сайту це головна мета більшості їх власників, щоб досягтися даної мети необхідно постійно просувати сайт у мережі. Для цього існує кілька способів, і почнемо ми з найефективнішого з них.
   Перше місце по праву займає пошукова оптимізація сайту й просування його в пошукових системах – це краще джерело трафіка. Найбільш перспективні в даному плані пошукові системи Яндекс і Google, так як ними користується більша частина користувачів рунету та уанету. Однак популярність народжує конкуренцію, тому потрапити в топ 10 по високо-конкурентних запитах дуже проблематично. Необхідно постійно просувати сайт у пошукових системах і по всьому інтернеті, а також нарощувати посилальну базу на ваш ресурс.
   Написання статей, схожих на цю, це один зі способів просунути свій сайт. В інтернеті існує безліч ресурсів, які публікують статті безкоштовно або на комерційній основі. Головне, на що слід звернути увагу, щоб стаття містила активне посилання на ваш сайт. Посилання може бути статичним – наприклад у вигляді доменного імені сайту автора, таке посилання мало впливає на підвищення позицій у пошуковій видачі. Набагато цінніше посилання, що містять ключові слова, тому що їхній позитивний вплив на підвищення позицій сайту набагато більше.
   
   Наступний метод просування – це обмін або покупка посилань, даний метод є дуже ефективним у просуванні сайту. Насамперед, слід орієнтуватися не на кількість, а на якість посилань. Слід перевірити - чи індексуються посилання пошуковими системами й скільки посилань розмістив власник ресурсу на інші сайти, якщо їх більше 30-40 то обмін посиланнями або покупка їх на даному ресурсі не дасть потрібного ефекту.
   
   Ще один генератор трафіка на сайт - це контекстна реклама в інтернеті. Головна особливість даного методу - це розміщення рекламних оголошень у пошукових системах по набору ключових запитів і реклама на тематичних сайтах, оплата здійснюється тільки за перехід користувача по рекламному оголошенню. Найбільш популярними системами розміщення контекстної реклами в рунеті та уанеті є: Яндекс.Директ, Google.Adwords і Begun.
   Одним з безкоштовних способів заявити про себе в інтернеті є реєстрація сайту в каталогах статей, сайтів і дошках безкоштовних оголошень. Існує безліч каталогів, які мають географічну або тематичну орієнтацію, реєстрація на даних ресурсах може дати істотний приріст трафіка.
   У даній статті описані лише кілька можливих способів розкручування сайту, існує безліч інших методів просунути свій ресурс, намагайтеся мислити нестандартно й пробувати нові підходи, вибираєте й використовуйте найбільш ефективні з них.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6023 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус