ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Як вибрати готель  
Косметика для проблемної шкіри, як зберегти шкіру гарною й здоровою  
Що таке активний блискавкозахист, та його переваги над класичним, пасивним блискавкозахистом  
Реклама в Харкові. Як створити ефективну рекламну кампанію  
Требования пожарной безопасности при эксплуатации наиболее распространенных объектов предпринимательской деятельности (часть 4)  
Гранульні котли Pellets Fuzzy Logic з потужністю від 15 кВт до 99 кВт  
Щі - десять різноманітних рецептів  
Як швидко організувати фуршет  
Морквяна дієта  
Поради з покупки прогулянкової коляски  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
договір   стиль   Twitter   ВОПРОСАМ   навчання   застосовувати   догляд   Освещение   боротися   болезням   вино   билеты   іграшки   нерви   масло  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Критерії вибору студії для створення сайту
Критерії вибору студії для створення сайту
Ви розумієте, що прийшов час для кардинальних змін? Економічна криза, суворі умови жорсткої конкуренції диктують своє? Ви прагнете добитися справжнього успіху? Ласкаво просимо в мир Інтернет-Маркетингу!   
   Створення сайту – це перший крок на шляху до реального успіху у віртуальному комерційному просторі. Створення веб-сайтів залучить до компанії увагу, потенційних клієнтів і партнерів, дозволить розмістити більше інформації про послуги, надавані фірмою або конкретною особою.
   
   Світом править той, хто може надати ексклюзивні послуги або створити ілюзію такої можливостей. Сайт-Візитка стане віртуальною особою вашої компанії, а створення інтернет магазину дозволить не тільки заявити про себе, але й освоїти новий спосіб продажу товарів. При цьому вам не потрібний цілий штат співробітників, ваш інтернет-магазин буде продавати ваші товари й послуги цілодобово, не вимагаючи соціального забезпечення, не хворіючи, нікуди не відлучаючись, не вимагаючи зарплати й не відштовхуючи клієнтів низькою якістю сервісу.
   
   Створення веб сайтів – це сфера діяльності, яка вимагає спеціальних навичок, умінь і досвіду. На сьогоднішній день велика кількість студій пропонують свої послуги в області створення й просування сайтів. Багато поєднують це в один комплекс послуг. І дійсно, при сучасній конкуренції в мережі Інтернет створення сайту без його підтримки й розвитку малоефективно. Кошти, вкладені в розвиток сайту, не тільки повністю окупаються, але й приносять досить істотний дохід.
   Але на жаль, з такої кількості студій по створенню й просуванню сайтів далеко не всі здатні запропонувати розробку якісного сайту, що працює на високому рівні.
   Як же не помилитися при виборі компанії, якої ви довіряєте настільки відповідальну справу? Розглянемо деякі критерії, по яких можна підібрати виконавця для робіт зі створення й просуванню сайту.
   
   Отже, першим на що клієнти звертають увагу є ціна надаваної послуги. Багато, напевно, звертали увагу що створення інтернет-магазину в різних студіях суттєво відрізняється. І це не випадково! Не варто відразу вибирати найдешевший варіант, а краще довідайтеся які саме послуги входять у зазначену вартість і яким у результаті буде створений сайт.
   Друге на що варто звернути увагу це якість робіт. Причому, це навіть не друге, а перше, але професіоналізм і висока якість робіт можуть не укластися в бюджет, передбачений для створення й розвитку сайту. Для оцінки якості робіт студії необхідно проглянути портфоліо компанії й зрівняти їхні роботи з роботами інших студій.
   Третій критерій це досвід роботи студії. Якщо ви звернетеся в компанію, яка з'явилася дуже недавно, є шанс залишитися й без грошей, і без сайту. Навіть якщо вас повністю влаштували ціни й роботи цієї студії. Не варто забувати про такий ризик.
   Критеріїв для вибору студії по розробці сайтів насправді набагато більше. До них можна віднести й професіоналізм співробітників, і відгуки про компанію, і умови взаєморозрахунку. Але головним із чого потрібно виходити при виборі дизайн-студії це співвідношення ціни і якості надаваних послуг.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4444 | 09/12/2010 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус