ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА для дежурного  
Обрізка дерев і чагарників  
Посилання на ресурси в самому каталозі розділяються на групи...  
Модні ремені 2011- квіти й цвяхи на талії  
Танец и здоровье  
10 способів не товстіти в холоди  
Пародонтологическое лечение  
Радіохвильовий ліфтинг секрет твоєї привабливості  
Тайная сторона детских болезней  
Що приховують дитячі іграшки  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
відносини   Free   менингококковая   який   область   безпеки   лате   одяг   izumrud   недостаточность   мови   договор   доппіо   Окна   Квіти  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Учені майбутні неньки, не лінуєтеся!
Учені майбутні неньки, не лінуєтеся!
Під час вагітності фізичні вправи необхідні, вони допомагають зміцнювати ті групи м’язів, на які доводиться основне навантаження під час пологів, сприяють правильному подиху, поліпшують кровообіг. Жінки...


Під час вагітності фізичні вправи необхідні, вони допомагають зміцнювати ті групи м’язів, на які доводиться основне навантаження під час пологів, сприяють правильному подиху, поліпшують кровообіг.

Жінки, що зневажають фізичною активністю під час вагітності, шкодять собі.

Як передає Infox, зневажливе відношення до порад лікарів приводить до зайвого набору ваги, появі діабету вагітних і зниженню розумових здатностей.

Доцент Університету Північної Кароліни в Чапел Хилл Келли Евенсон і її колеги використовували статистичні дані, зібрані в 1999-2006 роках.

1280 вагітних у віці від 16  років відзначили в анкетах, як часто вони піддавали себе фізичним навантаженням. Вправи ділилися по складності. Одні з них лише небагато збільшують подих і прискорюють серцебиття, інші же — робота до сьомого поту.

Виявилося, що лише 23% вагітних фізично достатньо активні, щоб зберігати здоров’я. І також лише 23% жінок ходять пішки на навчання або роботу, хоча ця найпоширеніший тип фізичних навантажень.

54% домогосподарок, що чекають дитину, лише помірковано щось роблять, не виходячи із квартири. 57% жінок чимсь займаються у вільний від роботи час.

При цьому абсолютна більшість вагітних проявляє фізичну активність лише в перший триместр. До сьомого місяця вже практично всі з них ведуть практично пасивний спосіб життя.

У той же час американський фахівці на з’їзді акушерів і гінекологів в 2002 році дійшли висновку, що вагітні повинні щодня ходити пішки не менш півгодини.

Якщо немає протипоказань ( про що попереджає лікар) дівчині, що очікує дитину, випливає не менш 150 хвилин у день витрачати на фізичні вправи, що вимагають помірного фізичного навантаження — посилення подиху, роботи серця, появи першого поту.

«Фізична діяльність під час вагітності приносить велику користь здоров’ю, — затверджує Евенсон. — Вона допомагає запобігти діабету вагітних, допомагає підтримувати нормальний набір ваги й поліпшує розумове здоров’я».

До якого строку можна займатися спортом?

Якщо ви займаєтеся на курсах по підготовці до родів, ви можете (і бажане!) займатися до самих пологів. Якщо ви займаєтеся самостійно, то запам’ятайте одне основне правило при занятті спортом для вагітних: слухайте свій організм.

Як він реагує на навантаження? Як ви себе почуваєте після й під час занять? Ваш організм краще будь-якого лікаря знає, що саме вам потрібно, яке навантаження, які вправи, як часто.

Навчіться його слухати, і ви самі зможете регулювати свій стан. Займайтеся спортом, поки вам це подобається, поки ваш організм із радістю відгукується хоча б на мінімальне навантаження.

Чим краще буде ваш фізичний стан, тем легше вам буде носити маля й народити його. Майбутні неньки, не лінуєтеся!Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4841 | 18/02/2012 Діти - Вагітність

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус