ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Коли сідати на дієту й чи варто  
Как выбирать фильтр для бассейна  
Кеды и кроссовки на роликах безопаснее для вас.  
Розвиток з пелюшок Щоденник молодої мами  
Як прикрасити дитячу кімнату  
Усі можливі способи схуднення  
«А дети играют с шарами, шары улыбаются им…». Кременчугский дом малютки празднует День защиты дитей  
Эффективные аналоги дорогих лекарств - значительная экономия времени и денег  
Хламідіоз у чоловіків  
Вибираємо першу зубну пасту  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
весілля   производства   Квіти   застосовувати   Новая   Chicco   алое   Ситуационные   стиральная   морі   веб-сайт   пальто   додаток   острова   СИСТЕМИ,  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Коли жінка всебічно готова до материнства
Коли жінка всебічно готова до материнства
Для сучасних жінок щаслива родина й успішна кар’єра цілком сумісні. Однак щоб не тільки випробувати радість материнства, але й добитися більших успіхів на трудовім поприщі, треба заздалегідь спланувати вагітність...


Для сучасних жінок щаслива родина й успішна кар’єра цілком сумісні.

Однак щоб не тільки випробувати радість материнства, але й добитися більших успіхів на трудовім поприщі, треба заздалегідь спланувати вагітність, строки декретної відпустки й час виходу на роботу.

У ході опитування, проведеного в березні 2010 року, дослідний центр рекрутингового порталу Superjob.ru вивчив думки щодо найбільш підходящого віку для народження першої дитини, а також відношення жінок до роботи після декрету.

Норми суспільства Медики дотепер сперечаються про ідеальний для появи першої дитини вік жінки. З погляду російських фахівців, первістка краще народити до 22  років, поки в матері немає ніяких хронічних захворювань.

Однак у наші дні все частіше зустрічається думка, що жінка повинна бути здатна матеріально утримувати себе й дитину. Крім того, багато прагнуть встигнути отримати повноцінну освіту й реалізувати себе в професії. Усвідомлюючи це, лікарі, наприклад, Великобританії вважають, що психологічно й соціальна поява первістка оптимально у віці 30-34 років, коли жінка всебічно готова до материнства.

Зріле рішення Однак за результатами опитування порталу Superjob.ru, росіяни не готові прийняти версію британських медиків. На думку 48% опитаних росіян, ідеальний вік для материнства — 19-24 роки, поки «немає букета захворювань» і « є сили й енергія».

При цьому ледве менша кількість респондентів (42%) рахують, що першу вагітність краще відкласти до 25-29 років. Вони пояснюють свою думку тим, що до цього віку жінка встигне отримати освіту й деякий досвід роботи, а її бажання народити дитину буде вже повністю усвідомленим.

Цікаво відзначити, що 50% опитаних чоловіків уважають, що жінці краще народити первістка до 24  років ( серед дам такої думки дотримуються 45%). На думку чоловіків, родити дітей у молодому віці краще для здоров’я жінки, крім того, це дає більше шансів на те, що перша дитина не буде для родини єдиною.

Жінки же у своїх коментарях частіше згадують про важливість фінансової підготовки до поповнення сімейства, а також про те, що крім материнства їм хочеться реалізуватися в професії.

Після декрету Більш половини жінок (52%) прагнуть повернутися до трудової діяльності саме з бажання реалізувати свій професійний потенціал і «не потонути у вирі нескінченних домашніх справ».

Фінансова сторона питання виявилася актуальної для 35% опитаних жінок — необхідність виховувати дитину однієї або проблеми з роботою в чоловіка змусили їх повернутися до роботи.

57% росіянок запевняють, що вони легко влилися в робочий процес після декретної відпустки. Багатьом це вдалося завдяки його невеликій тривалості:

«Я ніколи не сиділа в декреті більше шести місяців. І працювала практично до пологів». Інші в силу професії практично не переривали роботу, трудячись за допомогою дистанційного доступу. Примітно, що близько третини жінок після декрету кардинально перемінили сферу діяльності. Цілком можливо, що для них відпустка виявилася можливістю краще зрозуміти себе й переглянути погляди на професію.

На роботу Проблему вибору віку для народження дитини з погляду кар’єрних можливостей коментує Олексій Захаров, президент Superjob.ru: « У кожному разі Трудовий кодекс забороняє роботодавцеві відмовити в прийманні здобувачці з дитиною, та й роботодавець у першу чергу дивиться на професіоналізм і мотивацію кандидата».

Як показало опитування, при великому виборі здобувачів-жінок шанси одержати бажану посаду вище в замужніх дам з дітьми (бажане досить дорослими) — 26%.

Якщо же говорити про те, кому роботодавці скоріше відмовлять у прийманні на роботу, те найчастіше це замужні (переважно молоді) жінки, котрі не обзавелися дітьми на момент працевлаштування (16%). Причина очевидна: така співробітниця може найближчим часом покинути компанію заради поповнення в сімействі, і прийдеться терміново шукати їй заміну.

І всі же для солідного числа роботодавців (49%) соціальний статус жінки, яка прийшла на співбесіду, значення не має: «головне — її відношення до роботи», «у першу чергу ми дивимося на досвід роботи співробітника».Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3885 | 18/02/2012 Діти - Психологія материнства

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус