ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Перші слова  
САЛЬМОНЕЛЛЕЗ  
ДОГОВОР на оказание услуг по размещению виртуального WWW сервера  
Жертви пластичної хірургії краса з точністю до навпаки  
Що ефективніше: котли традиційні чи піролізні?  
Морква - шлях до краси й здоров’ю  
Чи варто заробляти більше чоловіка  
Ні наркотикам, так життя!  
Як виростити кавове дерево  
Рестайлінг BMW 3 серії  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
ДВС-синдром   ПІДПРИЄМСТВА   літнє   файл   трахеїт   масло   права   роботи   віці   дозвілля   харчування   цены   вагітність   безпеки   тканини  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Чому люди терплять фіаско в пошуковій оптимізації?
Чому люди терплять фіаско в пошуковій оптимізації?
Чому люди терплять фіаско в пошуковій оптимізації? З деяких причин, більшість із тих, хто намагається вибратися на перші позиції в пошукових системах по якомусь із запитів, у підсумку виявляються у розбитого корита. Або вони падають по цих запитах, через час, або користувачі, які приходять до них на сайт не приносять ніякої користі. Тобто рівень продажів залишається на нулі. От основні п'ять причин, чому це відбувається…   
   
   Причина #1. Сайт розкручується по загальному, висококонкурентному запиту.
   Якщо у вас є сайт по автомобілях, то самим невдалим рішенням у цьому випадку буде намагатися вийти на першу сторінку по запиту «автомобілі».
   По-перше, за цей запит конкурує величезна кількість інших вебсайтів. Причому досить великих, якісних, накачаних у плані кількості посилань на їхні сторінки й т.п. Простіше говорячи, конкурувати з ними, те ж саме, що викликати Кличко на кулачний двобій.
   По-друге, запит «автомобілі» занадто загальний. Відвідувач, що вводив його, міг мати на увазі все що завгодно. Тому даний запит підходить більше якому-небудь великому порталу про автомобілі, на якому можна знайти практично все.
   А якщо ви прагнете розкрутити ресурс про авто, тоді потрібно підібрати щось більш конкретне. Приміром, якщо ваш сайт спеціалізується на американських тачках, те краще в якості основного використовувати запит «автомобілі зі сша».
   Причина #2. На сайті немає релевантної інформації у відповідь на підібраний запит.
   Релевантної – значить підходящої. Приміром, ваша компанія займається написанням бізнес планів на замовлення. Ви думаєте:
   Отже, по слову «бізнес план» просуватися буде складно, конкуренція висока. Наступне по популярності йде слово «скачати бізнес план». Конкуренція? Оптимальна… Можна просуватися.
   Але коли відвідувач зайде на ваш сайт, чи знайде він там те, що шукав? Швидше за все, він розлютитися, коли ви запропонуєте йому замість посилання на закачування, написати бізнес план під замовлення за штуку у.о.…
   Є два варіанти, як це виправити: Перший: підібрати інший запит для оптимізації. Другий: створити на сайті релевантну інформацію.
   Приміром, ви можете створити на головній сторінці блок «скачати пробний бізнес план». Це вже вирішує проблему, тому що користувач зможе одержати те, що шукав.
   У цьому випадку ви одержуєте більше лояльних відвідувачів.
   Причина #3. Акцент іде не на якість сайту, а на «приймання пошукової оптимізації».
   Люди розміщають ключові слова скрізь, де тільки можна: у заголовку, у тексті, виділяють їх жирним, обмінюються посиланнями, але зовсім забувають про якість самого сайту.
   Текст у сайті повинен бути приємним на око, повинен легко читатися. Матеріалів (контенту) на сайті повинне бути багато, причому він повинен бути якісним, корисним і унікальним. Чим його більше – тем краще. Це сподобається й вашим відвідувачам, і пошуковим системам.
   Чи значить це, що ви повинні витратити на це увесь свій час? Ні. Але ви повинні робити акцент саме на цьому. Це краще всяких «пошукових прийомів». Хоча й про них не потрібно забувати. Просто якщо ви вже їх використовуєте – це не повинне бути на шкоду самому сайту.
   Причина #4. «Одного запиту вистачить»
   Деякі думають саме так, коли виводять головну сторінку свого сайту на перші позиції Яндексу по якому-небудь із запитів. Однак реальність полягає в тому, що над сайтом потрібно працювати постійно, поліпшувати його в плані контенту й вхідних посилань.
   Більше того, якщо ви вивели ваш сайт по запиту на гарну позицію, це повинне стати для вас приводом створити на сайті нову сторінку й оптимізувати її по новому ключовому слову.
   Чим більше буде подібних сторінок, чим більше буде ключових слів, по яких ваш сайт буде перебувати на перших позиціях, тим більше у вас буде відвідувачів.
   Головне – не зупинятися на досягнутому результаті.
   Причина #5. Сайт не оптимізується зовсім.
   Смішна причина. Справа в тому, що багато навіть не починають працювати над оптимізацією свого сайту. Саме тому він не перебувати ні по якому запиту ні на якій позиції.
   Якщо ви з категорії даних людей, то раджу вивчити для початку основи пошукової оптимізації з безкоштовних статей, або купити навчальний посібник з теми.
   Це дуже полегшить вашу мету по залученню нових відвідувачів, тому що ви будете вже приблизно знати, що цікавить пошукові системи й що їм краще пропонувати.
   Це були основні причини. Можливо, у деяких ви впізнали себе. Так чи інакше, не стійте на місці й постійно удосконалюйтеся! Усе у ваших руках!
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4685 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус