ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Секрет великих перемог  
Практика ділового знайомства  
Вимірювання комплексних параметрів мікроклімату приладами фірми Delta Ohm  
Благодійний фонд «Небайдужі серця» бажає всім мирного неба  
Подача отчетности с использованием электронной цифровой подписи.  
Інтервальне тренування  
Полюбите вашу печінку  
Бисакодил  
Психокорекція ваги, обман або науковий метод  
На що звернути увагу при покупці електрочайника?  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
аудит   пальт   мода   подорожі   свет,   туляремия   флюктуация   перитоніт   продуктів   масло   СИСТЕМИ,   Квіти   міжнародні   ДВС-синдром   алое  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Комбікі Marshall: серія AVT
Комбікі Marshall: серія AVT
Комбікі Marshall: серія AVT    Комбікі Marshall: серія AVT
   

Усім відомий факт, що найкраще чистий звук можна передати, використовуючи комбопідсилювач на основі транзистора, у той час як для передачі перевантаження більше підходить ламповий комбопідсилювач. Звичайно, є музиканти, яким більше подобатися, коли й чистий канал видає теплий звук лампи, недорогі повністю лампові моделі мають не найкраще звучання чистого каналу. Пояснити це дуже просто: тому що лампа має властивість спотворювати сигнал, навіть при невеликому рівні гучності чистий канал злегка «довантажується». Саме тому не завжди використання повністю лампових підсилювачів буде доречним. Особливо це твердження слушне в тих випадках, коли потрібно одержати кристально-чисте звучання.

Комбопідсилювачі AVT від Marshall відрізняються дуже вдалим сполученням двох схем, тому що в передпідсилювачі використовується лампа 12АХ7, а в каскаді основного підсилювача встановлюється транзистор. Ця схема є універсальної, але багато виробників вибирають інший шлях, виготовляючи передпідсилювач на основі транзистора, а в основному підсилювачі використовується лампа. Але якщо говорити про характер звучання AVT, то можна говорити про наявність у передпідсилювачі й транзистора, що стає особливо помітно при записі через лінійний вхід, тому що звучання насичене «пісковим» транзисторним відтінком.

Хотілося б відзначити, що підсилювачі AVT є гарним вибором для класичних напрямків гітарної музики, таких як легкий рок, блюз, кантрі й різних інструментальних стилів. Для гри в стилі важкого року, металу й схожих напрямків ці комбопідсилювачі теж підходять, але тільки при використанні додаткової, бажане лампової педалі. Ці комбопідсилювачі мають досить брудний distortion, overdrive же звучить дуже приємно.

З багатьох джерел можна почути про схожість звучання секції передпідсилювання комбопідсилювачів Marshall AVT і рекового передпідсилювачя Marshall JMP-1, що частково є правдою. Від преампа JMP-1 і справді можна добитися дуже схожого на AVT звучання, але це зовсім не означається, що реально одержати від AVT екстремального перевантаження JMP-1. Крім того, навіть при грі в режимах, близьких до AVT, звук преампа більш «ламповий», у чому легко можна переконатися, підключивши будь-який комбопідсилювач серії AVT через лінійний вихід, що має спікерсимулятор, до мікшерного пульту й зрівнявши його з JMP-1.

Marshall AVT20

Самим молодшим представником серії є двоканальний комбопідсилювач Marshall AVT 20, який має потужність 20 Ват при опорі 8 Ом. Комбо має непоганий динамік в 10 дюймів, ревербератор, вихід на додатковий кабінет або монітор, лінійний вихід оснащений спікеремулятором. Гучність підсилювача дуже навіть непогана, так що в невеликих приміщеннях можна без проблем репетирувати з барабанами. Головним недоліком цього комбопідсилювача можна назвати незвичну для Marshall схему еквалізації. Щоб здешевити модель, на двох каналах був установлений тільки один еквалайзер. Це не зовсім зручно, тому що чистий і перевантажений канал вимагають зовсім різних настроювань.

До плюсів цього комбопідсилювача в першу чергу можна віднести дуже гарний чистий звук. Хоча високі частоти тут і дещо завищені, як і в Marshall MG, але вони не ріжуть слух. Овейрдрайв на каналі перевантаження дуже навіть непоганий, хоча якщо накрутити гейн, звук починає змазуватися, тому він і не особливо пасує музикантам, що грають в екстремальних стилях. Власників стратокастерів здивує яскраво виражене чисте «скляне» звучання, а музикантам кантрі прийдеться до смаку звук на clean-каналі й злегка "сердитий" на ovedrive.

Marshall AVT50

Marshall AVT 50 – це двоканальний підсилювач, що має потужність в 50 Ват. Він оснащений динаміком, розмір якого був збільшений до 12 дюймів, крім того кожний з каналів має окремий еквлайзер. Також цей підсилювач оснащений посиланням-поверненням на ефекти, вимикачем для перемикача каналів і додатковим входом на відміну від попередньої моделі. Цей комбопідсилювач дае дуже гарне враження: на середньому й високому рівні гучності присутній гарний звуковий напір і віддача, при використанні додаткових педалей перевантаження підсилювач звучить так як треба, відсутні зайві шуми й викривлення, звучання чітке. Гейн у ріднім перевантаженні не великий, тому підійде не кожному.

Найкраще звучання підсилювача розкривається на середньому рівні гучності. Це дуже добре для репетицій і концертів, але для тих, кому потрібний підсилювач для домашніх занять це чи навряд сподобається, адже на маленькій гучності він звучить як самий звичайний транзисторний апарат.

Marshall AVT100

Потужність Marshall AVT 100 уже становить 100 Ват при динаміку в 12 дюймів. Кількість каналів збільшена до трьох, є процесор ефектів DFX. Крім цього на панелі з'явився перемикач режимів Bright (традиційний яскравий звук) і Scoop (цей режим дещо зменшує середніх частот, що відмінно підходить для ритму, але погано позначається на розбірливості соло).

Чистий канал у комбінації із процесором ефектів має традиційні нюанси звучання Marshall c DFX, але можна одержати ще більш цікаве звучання, прибігаючи до використання ручки мікшування чистого звуку з обробленим. Обробка звуку процесором ефектів, як і всіма іншими процесорами DFX, досить посередня, та й кількість регулювань хотілася б збільшити, але в цілому враження після цього підсилювача залишається гарне. Він цілком підходить для виступів і репетицій, а для запису краще підійде стандартний рековий прилад, який дозволяє скористатися розривом FX Loop, який має регулятори гучності мікшування й дозволяє підключати ефекти послідовно. У якості контролера для перемикання каналів і включенні-виключення процесора використовується стандартний LED-4. У роботі цей перемикач досить надійний і не викликає дорікань.

Marshall AVT150

КомбопідсилювачMarshall AVT 150 при 12-дюймовому динаміку має потужність 150 Ватів. Кількість каналів збільшена до чотирьох, з яких додатковий канал призначений для чистого звуку, але при цьому дозволяє моделювати звук електричної гітари у звук "акустики". Ця досить умовна імітація чимось нагадує звучання педалі Boss AC-2, але має більш теплий і яскравий характер. Ближче всього до «акустичного» звучання вдалося наблизитися електрогітарі Gibson Les Paul c закритими хамбекерами.

Кожні два канали в Marshall AVT 150 мають по секції DFX, завдяки чому для перевантаження й чистого звуку можуть використовуватися окремі ефекти. Звучання й керування каналами перевантаження Overdrive-1 і Overdrive-2 ні в чому не відрізняється від моделі Marshall AVT 100, за винятком доданої секції DFX. Перемикання каналів і секцій DFX проводиться за допомогою розширеного контролера Led-6.

Marshall AVT275

Marshall AVT 275 можна назвати найбільш професійним приладом. Це стерео-підсилювач, сумарна потужність якого становить 150 Ват (75+75), який оснащено двома динаміками по 12 дюймів, двома виходами на додатковий динамік (монітор), головним стереоввиходом. Стерео-звук не зовсім такий, яким повинен бути, через близьке розташування динаміків, але в порівнянні з Marshall AVT 150 звучання набагато покращилося, з'являється додатковий звуковий напір.

Цей комбо можна використовувати разом з іншими акустичними системами, що вже саме по собі є цікавим. За допомогою простого перехідника в стереовиходу можна підключити, скажемо, дві колонки й, розставивши їх по периметру приміщення, можна добитися ідеального стерео-звучання. Якщо використовувати pan-delay, звук буде «перебігати» не тільки в самому комбопідсилювачі, але й у додатково підключенім устаткуванні.

Підсумовуючи усе вище сказане, можна із упевненістю сказати, що Marshall AVT – це відмінні апарати на свою вартість. Вони мають яскраве й професійне звучання на чистому звуці й гармонійно поєднують у собі «лампу» і «транзистор». Кожний із цих комбопідсилювачів видає непоганий овердрайв, але до апаратів з екстремальним гейном вони не дотягають. «Транзисторне» звучання оконечника не виправити, установивши в "розрив" ламповий передпідсилювач.

Застосування лампового преампа або педалі ефектів дозволяє суттєво поліпшити звучання, тому тим, хто любить важкі напрямки музики, не варто ставити хрест на цих підсилювачах, подумайте краще про придбання додаткових ефектів. Хоча це вже справа смаку. Одне можу сказати точно: велика кількість людей залишаються задоволеними серією AVT від Marshall, не один рік успішно займаючись музикою на цих комбопідсилювачах.


   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6786 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус