ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
    Догляд за речами
    Облаштування будинку
    Тварини в оселі
    Шлюб
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Для створення інтернет магазину потрібно...  
Проблеми з виховання дитини?  
Лікування остеохондрозу хребта  
Догляд за одягом  
Система управления затратами и стоимостная оценка функций управления  
Про результати цільової планової перевірки щодо виконання профілактичних заходів, запропонованих комісіями з розслідувань та спрямованих на усунення причин, що призводять до нещасних випадків та професійних захворювань на ВП ш/у «Луганське».  
Капучіно – італійська кава, присмачена ніжними молочними вершками  
Могучие Рейнджеры: Самураи - знаменитая команда на информационно-игровом веб-ресурсе  
ДОГОВІР ДОРУЧЕННЯ НА ВИКОНАННЯ РОБІТ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ЗНАКУ ДЛЯ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ  
Как веб-дизайнеры могут начать мыслить открыто и глобально  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
финансы   терапія   реєстр   доріжка   .com   href   кофти   вагітності   2011   природа   Ссудный   МАЛОГО   нетрадиційна   видалення   2001  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Чоловік заважає спати
Чоловік заважає спати
Те, що храп досаждає навколишнім, без сумніву знають усі. Але наскільки він небезпечний для самого хропуна знають напевно деякі....


Те, що храп досаждає навколишнім, без сумніву знають усі. Але наскільки він небезпечний для самого хропуна знають напевно деякі. І хоча хропуть багато з людей після 30  років (причому обидві статі практично в рівних частках), мало хто знає, що самі невинні недуги «хропунів» це головний біль, дратівливість і сонливість

А саме небезпечне під час храпа це так звані апное – затримки подиху, від яких людина може й не прокинутися. Крім того храп провокує ряд захворювань серцево-судинної й центральної нервової систем. А наявні захворювання збільшує.

Від храпа розвивається гіпертонія й підвищення маси тіла Причин виникнення храпа безліч. До них можуть ставитися й хронічні інфекції верхніх дихальних шляхів, і особливості анатомічної будови, специфічні травми і т.д.

А от механізм храпа досить простий: лежачи на спині в сплячої людини розслаблюються м’язи рото носоглотки й від цього утворюється щілина, проходячи через яку вдихуване повітря коливає тканини м’якого неба й «язичка», створюючи шум, який ми й називаємо храпом. Такі основні причини храпа.

Сам по собі храп не небезпечний. Але храп – це сигнал хвороби, такий же сигнал, як, наприклад, біль. Храп, будучи симптомом деяких захворювань, може сам викликати різні патологічні феномени.

Лікувати храп необхідно тоді, коли стає очевидним факт його впливу на ваше здоров’я або якщо він заважає вашому партнерові.

На сьогоднішній день є кілька способів рятування від храпа:

СИПАП терапія — створення постійного позитивного тиску в дихальних шляхах,  різні обладнання для лікування храпа за рахунок фіксації нижньої щелепи або висування її вперед, активації м’язів гортані глотки, фіксації язика. Медикаментозні засоби проти храпа: ополоскувачі, аерозолі, носові краплі.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3959 | 14/01/2012 Дім та родина - Шлюб

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус