ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
    Гроші, кредити, депозити
    Договіри
    Енергетика
    Жінка на роботі
    Охорона праці
    Перші кроки в бізнесі
    Питання податків
    Протипожежна безпека
    Робота, резюме
    Устави, засновницькі документи
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Косметична кухня (частина 1)  
ЧУМА  
Тисо-Самшитовий гай у Сочі  
У вас є 7 секунд, щоб сподобатися незнайомцеві  
Дієта при підвищеному холестерині  
Субкультура владельцев кроссовок и кедов на колесиках Хилис  
Гази при вагітності  
Протизаплідні тампони  
Новорічні канікули в Норвегії  
Секрети краси із усього світу - Латинська Америка  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
мода   сайта.   острова   роботи   Web-   Виникнення   1756   дитячі   пользование   іграшка   плаття   жінок   залоза   захворюванням   причини  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як правильно просувати бізнес по ремонту квартир.
Як правильно просувати бізнес по ремонту квартир.
Якщо Ви прийняли рішення відкрити ремонтно-будівельну організацію, то ця стаття для Вас. Пропонуємо ознайомитися з основними порадами для початківців бізнесменів.


1. Спершу потрібно визначити які види ремонтних робіт пропонує або буде пропонувати Ваша організація. Будівництво будинків і котеджів, ремонт будинків і квартир, або може і те і те, чи це певний вид ремонтних робіт, наприклад тільки покрівельні роботи або тільки монтаж систем вентиляції. Потрібно пам'ятати: найчастіше досягають успіхів ті ремонтно-будівельні організації, які надають найширший спектр послуг. Але так само потрібно розуміти, що надати широкий список робіт - це мало, потрібно якісно виконувати ці ремонтні роботи. Інакше список послуг буде - а толку від цього буде мало. Тому для с самого початку чітко визначитеся, чим буде займатися Ваша організація.
   
   2. Відразу будьте готові, що 30% прибутку необхідно вкладати в рекламу. Реклама - двигун торгівлі. Пам'ятаєте? 30% - це стандартна цифра, і нікуди Вам від неї не сховатися. Всі успішні менеджери успішні ремонтні та інші компанії витрачають 30% коштів на просування і рекламу. А деякі компанії навіть більше. 30% на правильно-побудовану рекламну компанію приносять 100% прибутку.
   
   3. Вивчайте конкурентів, вивчайте їхню цінову політику. Дізнайтеся де ви виграєте, і де поступаєтеся конкурентам. Продумайте, що необхідно змінити і зробити, для того, щоб перевершити конкурентів. Найчастіше для такої роботи наймають спеціально навчених фахівців. Це зовсім не означає, що Вам відразу необхідно наймати аналітиків. Це просто означає, що це окрема і необхідна робота. Ви розумієте чому з ремонту або будівництва звертаються до Ваших конкурентів, а не до Вас? Тільки лише тому, що клієнти зробили висновок, що Ви гірше Їх. Або мабуть вони взагалі не знають про Ваше існування.
   
   4. Вашій організації потрібно придумати унікальну і несхожу назву. На сьогоднішній день існує безліч ремонтно-будівельних організацій, і 95% з них дуже схожі і дуже важко запам'ятовуються. У більшості назв присутні слова або частини слів лад, Рем, Плюс, Люкс, сервіс. Різні комбінації з цих слів і їх складових вже давно перемішалися між собою і всі ремонтні організації злилися разом із собою. Якщо і Ви вигадаєте що-небудь схоже, Ви станете одним з них. І нічого чудово в цьому немає, і прибутку ця назва Вашої компанії точно не принесе. Але унікальне ім'я компанії може принести гроші і обов'язково принесе. Якщо ім'я фірми буде унікальним, воно буде запам'ятовуватися потенційним клієнтам. А якщо воно буде запам'ятовуватися - Вас будуть впізнавати вже за першими трьома літерами. Якщо будуть дізнаватися - будуть звертатися до Вас. Тому, якщо установка кондиціонерів - Ваша спеціалізація, не придумуйте назви типу «клімат +», «люкс-клімат» та ін Нехай краще Ваша фірма назветься «Дуйка» - Вас відразу ж запам'ятають!
   
   5. Пропонуйте разом з Вашими ремонтними послугами свої будматеріали. Ремонтно-будівельні організації, що пропонують своїм замовникам свої будматеріали, заробляють більше: на продажу будматеріалів і на виконанні ремонтних робіт. Крім іншого замовники охочіше звертаються до фірм, які надають широкий спектр послуг.
   
   6. Не відмовляйтеся від проведення дрібних ремонтних і будівельних робіт. В ремонтно-будівельній справі часто трапляється так, що почали з утеплення балкона, а закінчили елітним ремонтом у свекрухи родича замовника. Тут дуже добре працює Сарафанова радіо.
   
   7. Не здавайтеся!

   
   Стаття подана спеціально для UALIN.COM сайтом Лимион

Автор: radikcar | Відгуки: 0 | Перегляди: 4649 | 07/01/2012 Бізнес - Перші кроки в бізнесі

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус