ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Тверді дієти  
Щоб тіні не були в тіні!  
Розробка web-сайту компанії, його оформлення й наповнення контентом  
Як розвивається пародонтіт?  
Эстетичный вид и здоровье Ваших зубов - это хорошая хирургическая стоматология  
Увлажняющие ампулы и их применение.  
Модна зима 2011 - тільки хіти!  
Відпочинок у Новій Зеландії  
Види стрижок  
Не торопитесь выбрасывать испорченную мягкую мебель – её можно «реанимировать».  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Страхование   буркун   СИСТЕМИ   флюктуация   хелікобактер   косметическом   мебель   тест   Новая   ПІДПРИЄМСТВА   клітки   містить   острова   кузовні   податкова  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Діти й комп’ютер, чи потрібні обмеження
Діти й комп’ютер, чи потрібні обмеження
Комп’ютер уже давно став повноцінним членом кожної родини. І якщо раніше важливо було навчити дитину комп’ютерної грамотності, те тепер перед батьками стоїть нове завдання - відгородити чадо від надмірних контактів з віртуальною...


Комп’ютер уже давно став повноцінним членом кожної родини. І якщо раніше важливо було навчити дитину комп’ютерної грамотності, те тепер перед батьками стоїть нове завдання – відгородити чадо від надмірних контактів з віртуальною реальністю

Приводи для тривоги

BBC провело дослідження, у ході якого з’ясувалося, що підлітки, захоплені комп’ютером, із труднощами можуть зосередити свою увагу на книжковій сторінці навіть на 30 секунд. Замість читання вони, слідуючи комп’ютерній звичці, швидко перевертають усі сторінки.

Результати іншого дослідження говорять про те, що надмірне використання підлітками Інтернету через три роки приведе до значного «омолодження» психічних захворювань. Щоб цього не відбулося, контакти дитини з високоінтелектуальною технікою потрібно контролювати. Як це зробити, радять британські психологи.

Геть із дитячої!

Психолог Джулі Джонсон упевнена, що комп’ютер не повинен стояти в дитячій кімнаті: «Його місце у вітальні або будь-якому іншому загальнім приміщенні, у яке має доступ кожний».

Важливо слухати, що він говорить про свої захоплення й улюблених іграх, і не виражати негативу, якщо раптом вам неприємна його любов КПК.

Саймон Фаллер, творець розвиваючих комп’ютерних ігор, підтримує цю ідею й пояснює чому: «Це потрібно не тільки для того, щоб ви могли бачити, чим зайнята дитина, але й для того, щоб могли говорити з ним про це. Важливо слухати, що він говорить про свої захоплення й улюблених іграх, і не виражати негативу. Запитаєте, чи можна вам пограти з ним – вам не обов’язково змагатися, буде навіть краще, якщо ви будете грати за одну команду».

Деякі батьки дуже задоволені тим, що стали разом зі своїми дітьми грати в комп’ютерні ігри. Це дозволило їм не тільки зрозуміти інтереси своїх малят, але й значно зблизитися з ними, а також розвити деякі навички – нехай не самі корисні, зате забавні (боротьба з бандитами, будівництво міст і так далі).

Договір про наміри

Уілл Гарднер, редактор британського сайту для батьків, радить дорослим переконатися в тому, що їх діти мають доступ тільки до тих матеріалів, які відповідають їхньому віку (ігри зараз мають таке ж «вікове» маркування, як і фільми).

Однак більш ефективним засобом, на його думку, є підписання сімейного договору, у якім буде зазначено, скільки часу дитина може проводити перед монітором. « Для когось буде досить двох фраз типу «Зобов’язуюся сидіти за комп’ютером не більше години в день», для більш допитливих родин ми підготували спеціальний документ із 19 частин, який можна скачати на сайті childnet.com», – говорить Гарднер.

Легко в навчанні

«Комп’ютерний» час повинний бути обмежений максимум двома годинами у день, хоча сьогодні діти проводять перед монітором до п’яти годин щодня.

Що стосується підлітків, то їх спілкування з комп’ютером складно обмежити, тому що вони активно використовують його для підготовки домашніх завдань. Психолог Джулі Джонсон уважає, що підліткам дітям можна поставити комп’ютер у кімнату, щоб вони могли займатися в тиші, однак це не виходить, що вони можуть днями й ночами дивитися в монітор. «Комп’ютерний» час повинний бути обмежений максимум двома годинами у день», – говорить Джонсон і уточнює, що, за сьогоднішніми даними, діти проводять перед монітором до п’яти годин у день.

На особистому прикладі

Уілл Гарднер упевнений, що діти так багато часу проводять перед комп’ютером, тому що саме такий приклад їм подають дорослі, які, навіть повернувшись із роботи, продовжують перевіряти пошту й читати блоги, використовуючи для цього не тільки ноутбуки, але й телефони. «Щоб вплинути на дітей, потрібно самим перестати демонструвати свою комп’ютерну залежність», – призиває Гарднер.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4437 | 30/12/2011 Діти - Розвиваючі ігри та іграшки

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус