ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Популярные тематические статьи: любовь и отношения - веб-журнал для женщин  
Як добитися білосніжної посмішки в домашніх умовах  
10 кроків до здорового життя в новому році  
ИНСТРУКЦИЯ по охране труда для крановщиков (машинистов) стреловых самоходных, автомобильных кранов  
Фраппе — кава із крижаною крихтою  
Як харчуватися при запаленні кишечнику  
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання комплексної контрольної роботи і практичних занять по ФСА  
Пішохідні туристичні маршрути в південному пригороді Тайбея  
Як зробити крем сильніше вдвічі  
Контрольная работа по учебной дисциплине «Социальная педагогика»  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
HTML   буркун   СИСТЕМИ,   голова   фламенко,   Напівсолодке   стиральная   ДВС-синдром   область   відносини   рахунок   масаж   року   intragup   групі  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Пізнаємо світ на смак
Пізнаємо світ на смак
У мого сина з’явилася звичка смоктати великий палець. Спочатку я була тільки рада, оскільки це допомагало йому заснути, але тепер боюся, що це переросте у звичку, яку згодом буде важко побороти. Майже всі ...


У мого сина з’явилася звичка ссати великий палець. Спочатку я була тільки рада, оскільки це допомагало йому заснути, але тепер боюся, що це переросте у звичку, яку згодом буде важко побороти.

Майже всі діти час від часу ссуть свої пальці протягом першого року життя; у багатьох така звичка з’являється ще в утробі. У цьому немає нічого дивного

У дітей рот - це не тільки орган для поглинання їжі, але також і засіб пізнання навколишнього світу й одержання задоволення ( до свого жаху, ви скоро виявите, що всі предмети, до яких дитина може дотягтися, неминуче виявляються в нього в роті).

У перший раз руки можуть потрапити в рот випадково, але дитина швидко довідається, що пальці в роті дають приємне відчуття. Дуже скоро його пальці починають попадати в рот регулярно. Спочатку звичка може здатися вам дуже милою, і ви, імовірно, навіть будете раді тому, що дитина знайшла спосіб утішати себе без вашої допомоги.

Потім, по закінченні декількох тижнів, коли звичка встигає вкоренитися, у вас зароджується занепокоєння, коли ви починаєте уявляти собі, як ваш маленький хлопчик у перший раз приходить у школу з більшим пальцем у роті, і його піднімають на сміх однокласники, роблять зауваження вчителі.

Краще рішення

Найкращим рішенням для вас буде перестати турбуватися й надати дитину самому собі. Немає ніяких доказів, що ссання великого пальця саме по собі представляє «небезпеку» або є ознакою якого-небудь психічного захворювання. Якщо ця звичка пропаде до 5 років, то вона не зможе заподіяти збитку кутнім зубам, а всі порушення в ротовій порожнині виправляться самі собою.

Більшість лікарів згодна з тим, що ця особливість поведінки, властива певному віку, пропадає після того, як дитина стає старше, і не слід намагатися відучувати його від ссання великого пальця, поки йому не здійсниться 4 роки.

Дослідження показують, що майже половина всіх дітей тією чи іншою мірою зберігають цю звичку, навіть коли виходять із дитячого віку. Пік припадає на вік між півтора й двома роками. Майже 80% дітей залишають її до 5 років і 95% - до 6 за власною ініціативою.

Чого побоюватися

Коли в дитини повинні з’явитися кутні зуби, звичка ссати великий палець може перешкодити нормальному розвитку ротової порожнини й привести до деформацій, він уже досить дорослий для того, щоб усвідомлено відучитися від цього.

І оскільки ссання пальця в більшості випадків не є результатом емоційного розладу, дитина скоріше відмовиться від такої звички завдяки спеціальним зубним пластинкам, чим після відвідування психолога. (Деякі діти ссуть палець для емоційної підтримки, і консультація із психологом може піти на користь.)

Розібратися в причинах

А поки дозвольте дитині ссати палець стільки, скільки їй захочеться. Однак переконаєтеся в тому, що дитина, що вигодовується грудьми, ссе палець не для того, щоб компенсувати недолік задоволення, одержуваного від ссання грудей; якщо дитина прагне ссати груди ледве довше під час кожної годівлі, дозвольте йому (він не одержить занадто багато молока, оскільки до цього моменту груди будуть майже порожні).

Якщо ссання пальця буде заважати дитині використовувати руки для знайомства з навколишнім світом, час від часу виймайте палець у нього з рота й відволікайте увагу дитини іграшками, іграми з руками або пальцями («ладусі», «маленький павучок», наприклад) або підтягуючи його за руки в стояче положення, якщо це йому подобається.

Суспільство проти

Якщо ваша дитина продовжить ссати палець у більш старшому віці, ви не раз почуєте несхвальні зауваження від сторонніх, особливо представників старшого покоління. Якщо захочете, можете пояснити їм, що, згідно з результатами останніх досліджень, ссання пальця не приносить шкоди й не є ознакою емоційної відсталості дитини.

Якщо вас самих турбує ця звички, спробуйте використовувати пустушку як тимчасову заміну, але в такий спосіб у дитини з’явиться нова звичка, від якої згодом також прийде позбуватися.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4568 | 30/12/2011 Діти - Розвиваючі ігри та іграшки

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус