ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Товари у дитячому магазині.  
Повернення з Єгипту. Що привезти на пам'ять?  
ПРОГРАММА вступительного инструктажа по вопросам охраны труда  
Чи вживає Ваша дитина наркотики?Це можна виявити за допомогою поліграфа(детектора брехні)  
Чоловічі сумки останні тенденції 2011  
Современные технологии в борьбе за красоту  
Відпочинок і лікування на курорті Трускавець  
Кам’яного віку дієта  
Грудне вигодовування може нашкодити  
Лекция ”Оплодотворение и развитие плода. Изменения в системах и органах беременной по триместрам“  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
мобильный   гідроакумулятор   кофт   каталог   сіль   рилейшнз   подорожі   багатоплідна   такі   фламенко,   Воно   международные   организации   кузовн   елетероукок   %?3?  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Проблеми з виховання дитини?
Проблеми з виховання дитини?
Маєте проблему з виховання дитини? Ви не знаєте як достукатися до її серця?
   Школярі – це маленькі дорослі і великі діти. Вони мають виразний характер, і у них є почуття гумору. Кожен день вони розвиваються і намагаються вести себе як дорослі. Проте вони ще діти, і тому потребують вашої уваги і тепла не менше як малюки.


Маєте проблему з виховання дитини? Ви не знаєте як достукатися до її серця?
   Школярі – це маленькі дорослі і великі діти. Вони мають виразний характер, і у них є почуття гумору. Кожен день вони розвиваються і намагаються вести себе як дорослі. Проте вони ще діти, і тому потребують вашої уваги і тепла не менше як малюки.
   З підростанням дитини - має змінюватися ваша роль як батьків. Коли дитина була малечею, ви були в першу чергу доглядачем, захисником і вихователем. Тепер, коли дитина в школі, ваше головне завдання полягає у її заохоченні до навчання. Ви не припиняєте піклуватися, захищати і виховувати її, але в цьому віці для дитини особливо важливе заохочення.
   З ранніх років у вашої дитини починає розвиватися почуття власного Я. Через ігри та роботу, вона розвиває відчуття того, що їй подобається, що вона робить добре, і що важливо для неї. Однак тепер, коли дитина у школі, її формування залежить не лише від батьків і родини. Тепер це ще (і у великій мірі) залежить від однолітків та вчителів. Вона визначає свої здібності, свою популярність, порівнює себе зі своїми однолітками.
   
   
   Ваша підтримка допомагає дитині відчувати себе в безпеці і дає змогу дослідити нові інтереси і набути нових навичок. Ваша підтримка також може допомогти дитині справитися з тривогою і відчувати себе безпечно відносно тиску однолітків і оцінки іншими. Це нагадує дитині, що вона є унікальною і їй не потрібно порівнювати себе з іншими.
   
   Привчайте вашу дитину до дисципліни.
   Хоча може здатися, що це розходиться з її заохоченням, але це не так. Насправді, ефективна дисципліна є частиною вашої ролі як натхненника. Ефективна дисципліна починається з профілактики. У цій статті поговоримо про те, що ви можете зробити, щоб запобігти неправильній поведінці. Всі зусилля, які ви витратите на запобігання поганої поведінки є зусилля, що витрачені недаремно. Легше вжити дії, щоб запобігти, ніж мати справу з цим потім. Що більш важливо, ви також допоможете вашій дитині стати більш самостійною і впевненою.
   Встановіть теплі та близькі відносини з дитиною.
   Тип відносин дитини шкільного віку з батьками має великий вплив на її самооцінку. Саме тому дуже важливо встановити теплі та близькі відносин з дитиною. Це допоможе вашій дитині навчитися бачити себе.
   Тепло близьких відносин з дитиною також може допомогти вам запобігти деяких проблем. Коли ви знаєте вашу дитину добре, ви можете уникнути ситуацій, які провокують її вести себе погано. Наприклад, якщо ви знаєте, що ваша дитина не любить пружних манжет, не купуйте футболки з ними. Це дозволить уникнути непотрібних напружень. Щоб встановити теплі відносини, які підтримують вашу дитину, дотримуйтесь наступних рекомендацій:
   Підтримуйте відкрите спілкування.
   Відкрите спілкування між вами і вашою дитиною лежить в основі теплих відносин. Це дозволяє Вам висловлювати почуття. А також знати її інтереси, і вирішувати проблеми. Щоб підтримувати відкрите спілкування з вашою дитиною, слухайте її уважно. Дайте їй всю вашу увагу. Іноді важко слухати, коли ви дуже зайняті, але постарайтеся. Якщо ви дійсно не можете слухати свою дитину в той момент, скажіть їй, що ви вислухаєте її трохи пізніше. Потім обов’язково це зробіть. Відчуйте почуття вашої дитини. Наприклад, сказавши своїй дитині: "Ти, здається, щасливий?" або "Схоже, ти дуже сердишся?". Діти повинні знати, що їхні почуття є реальними і що це нормально - показувати їх.
   Проводьте час з вашою дитиною.
   Це найкращий подарунок який ви можете дати своїй дитині. Регулярно проводьте час з дитиною, займайтеся з нею тим, що їй цікаво. Наприклад, якщо ваш син любить грати в футбол, навчіть його певним прийомам гри. Або, якщо ваша дочка любить грати в школу зі своїми ляльками, станьте для неї вчителем чи учнем. Ваша мета, щоб ваша дитина знала, що ви любите її. Спільне проводження часу допомагає вашій дитини відчувати себе люблячою і безпечною.
   Прийміть вашу дитину такою яка вона є.
   Ви, можливо, хочете, щоб Ваша дитина була найкраща. Щоб у вашої дитини були різні інтереси, щоб вона мала більше друзів, кращі досягнення у спорті, краще навчалася в школі. Уникайте таких думок! Вони будуть проявлятися у ваших словах і діях. Ваша дитина буде відчувати, що щось з нею не так. Якщо ви зловили себе на думці, що ваша дитина занадто сором'язлива або занадто балакуча, постарайтеся сфокусуватися на позитиві. Наприклад, якщо ви думаєте, що ваша дитина занадто говірка, скажіть собі: "Моя дитина така розумна. Вона ставить хороші питання", або "Моя дитина дуже доброзичлива. Їй подобається зустрічатися з людьми".
   Підтримуйте інтереси вашої дитини, не нав'язуючи власних очікувань.
   Наприклад, навіть якщо ви любите футбол, краще нехай ваш син грає в баскетбол, якщо це його гра. Дозвольте йому грати, щоб насолодитися грою. Коли ви підтримаєте інтереси вашої дитини, вона буде цвісти. Вона з більшою ймовірністю буде пробувати нові речі і розвивати інтереси і навички самостійно.
   Забезпечте можливість вибору.
   Під час шкільних років досвід дитини збільшується. Вона вчиться приймати рішення самостійно. Коли ви надаєте можливість приймати рішення, ви допомагаєте вашій дитині у набутті важливого практичного досвіду. Ви можете давати дитині можливість вибору, коли потрібно заборонити зустріч з друзями. Наприклад, говорять: "Ти можеш зустрітися з ними у п'ятницю або в суботу, якщо хочеш". Вона буде менш засмучена, якщо відчує, що у неї є певний контроль над ситуацією.
   Дайте вашій дитині можливість зробити вибір. Наприклад, нехай ваша дитина потратить свої гроші, так як вона захоче, навіть якщо ви вважаєте цей вибір недоцільним. Ви можете поговорити з нею про можливості використання цих грошей, але дозвольте їй зробити вибір. Вона навчатиметься на досвіді, будь то її вибір, добрим чи поганим. Коли ваша дитина відчуває наслідки свого вибору, вона зрештою навчиться робити краще.
   
   Пам'ятайте, що незалежно від того, скільки зусиль ви вкладаєте в профілактику, ваша дитина буде як і раніше іноді погано поводитися.
   Однак, коли ви добре знаєте свою дитину, ви можете запобігти деяким порушенням.
   

Автор: school9 | Відгуки: 0 | Перегляди: 4237 | 28/12/2011 Діти - Питання виховання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус