ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Голодомор: Україна пам’ятає  
Догляд за м’якими меблями  
Щодо оптимізації структури товарообігу між Україною та Китаєм  
Розкручування сайту за допомогою засобів реєстрації в каталогах  
Ігрова стійка в більярді.  
О целесообразности купить композитный бассейн  
Народный лечебник. Lux Prestige(Люкс Престиж)  
Боді балет новий напрямок фітнесу  
Методи знеболювання при пологах  
Класифікатор професій ДК 003:2005 - 03  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
ЧАВУН   гипоксия   кіно   энцефалит   Крим   менингококковая   форма   фітбол   охранник   накладна   права   .com   кишки   положение   стиральная  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Комплекс вправ для рук і шиї
Комплекс вправ для рук і шиї
Витончені руки - не завжди дарунок природи, частіше - це кропітка праця й систематичне заняття спортом. Виконання вправ по створенню гарних рук і шиї починається з розминки, що підготовляє серце й судини до навантажень...


Витончені руки - не завжди дарунок природи, частіше - це кропітка праця й систематичне заняття спортом. Виконання вправ по створенню гарних рук і шиї починається з розминки, що підготовляє серце й судини до навантажень. Слід обов’язково розім’ятися й розтягти всі м’язи, яким має бути робота.

Вправа №1. Французький жим

Ця вправа розбудовує самі слабкі м’язи рук - трицепси. Саме вони забезпечують гарну нагострену форму плечей. Тому без впливу на ці м’язи неможлива побудова правильної форми рук. Для виконання вправи знадобиться одна гантель вагою від двох кілограм.

Вихідне положення: Стоячи, ноги розведені на ширину плечей, живіт підтягнутий і напружений, спина пряма. Коліна злегка зігнуті й стоять паралельно один одному. Рука з обтяженням піднята нагору долонею вперед, плечовий пояс рівний. Важливо, щоб лінія зап’ястя залишалася рівною.

Виконання вправи: Зігнути другу руку, і, провівши її перед грудьми, вказівним пальцем доторкнутися до трицепса. Палець не можна забирати протягом усієї вправи, це перевірка технічної точності виконання вправи. М’яз протягом вправи буде напружуватися й розслаблюватися, але зміщатися плече не повинне. Лікоть обов’язково повинен залишатися на тому самому місці. З видихом повільно зігнути руку в лікті завівши її за голову. Зафіксувати на одну-дві секунди й повільно повернути руку у вихідне положення. Лінія зап’ястя протягом усієї вправи повинна залишатися винятково рівною.

В одному підході (сеті) повинне бути десять-дванадцять повторів, а в одному тренуванні три підходи. Зробити аналогічний блок для іншої руки. Інтервал між сетами потрібно витримувати в межах однієї хвилини й витрачати цей час треба на розтяжку й спокійну ходьбу. Перерви потрібні, щоб дати м’язам відпочити й відновити подих.

Вправа №2. Жим для біцепса сидячи

Для виконання вправи знадобиться одна гантель вагою від двох кілограм.

Вихідне положення: Сидячи на лаві, трохи зігнути руку в лікті й пригорнути лікоть до корпуса, утримуючи гантель у цій руці. Важливо, щоб лінія зап’ястя була ідеально рівною. Лікоть злегка зігнуть.

Виконання вправи: Утримуючи лікоть притиснутим до корпуса, з видихом зігнути руку. Зафіксувати на одну-дві секунди й повернути у вихідне положення, не розгинаючи руку до кінця.

За одне заняття потрібно виконати три підходи (сету) по десять-дванадцять повторів у кожному. Аналогічно проробити другу руку.

Шия - це сама видна частина жіночого тіла, вона, як правило, і видає вік жінки. Гарна горда постава надає впевненості в собі й робить шию по-лебединому стрункою Також вправи для цієї частини тіла виявляють профілактичний вплив стосовно таких захворювань, як остеохондроз, запобігають головним болям, дарують легкість і гарне самопочуття.

Вправа №1. Розминка для шиї

Вихідне положення: Сидячи, ноги в положенні «по турецьки».

Виконання вправи: Утримуючи руками великі пальці ніг, випрямити спину. Плавно й повільно повертати голову вправо й уліво, по вісім раз у кожну сторону. Також повільно, опускати голову в сторони, намагаючись верхівкою торкнутися плеча, по вісім раз у кожну сторону. І знову, повільно й плавно опускати голову вперед та назад, по вісім раз у кожну сторону.

Вправа №2. Спинка кішечки

Вихідне положення: стоячи рачки.

Виконання вправи: Із вдихом прогнути спину й закинувши голову потягнутися назад. Погляд при цьому спрямований нагору, а спина має максимальний прогин, аналогічний потягуванню кішки. З видихом вигнутися у зворотну сторону, намагаючись підтягти підборіддя до грудей. Повторити п’ятнадцять раз.

Вправа №3. Пишемо цифри губами

Вихідне положення: Затиснути губами олівець, тримаючи його паралельно підлоги.

Виконання вправи: Повільно намалювати арабські цифри від нуля до дев’яти. Повторити три рази.

Гарні руки й шия - застава стійкої уваги чоловіків і гарна профілактика головному болю ранками.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5105 | 02/12/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий
    PhyllisBeike19:47 12-02-2017    
wh0cd876479 <a href=http://buyelimite.biz/elimite-cream-ebay.html>elimite</a> <a href=http://buylevaquin.com/>Levaquin Online</a> <a href=http://nexium.us.com/>GENERIC NEXIUM</a> <a href=http://buykamagra.us.com/>buy kamagra</a>


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус