ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Поліпропіленові труби і фітинги SPK  
Ефірні масла і їх застосування в медицині  
Я покохала одруженого. Що робити?  
Дієта при псоріазі  
Чи можлива дружба чоловіка й жінки  
Набряклість, симптоми й лікування  
Кращий рейкбек - як вибрати?  
Шампанське із фруктів  
«Золоті» правила, що продовжують життя кондиціонеру  
6 вещей которые дешевле брать напрокат.  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
nokian   ботулизм   щитовидна   власності   силует   Одержання   жасмін   страхування   повышении   определяется   організації   демодекоз   еволюція   каталог   Twitter  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Комплекс вправ для спини
Комплекс вправ для спини
Пропорційно розвинені м’язи спини забезпечують підтримку для хребта, формують правильну поставу й гарні лінії тіла. Слабка спина здатна принести багато неприємностей своєму хазяїнові в плані здоров’я. З боку...


Пропорційно розвинені м’язи спини забезпечують підтримку для хребта, формують правильну поставу й гарні лінії тіла. Слабка спина здатна принести багато неприємностей своєму хазяїнові в плані здоров’я. З боку вона виглядає некрасиво й обрюзглого, а постава змушує бажати кращого. Проводячи регулярні заняття, присвячені детальному проробленню м’язів спини, можна зміцнити ці м’язи й виліпити гарні форми тильної частини тіла.

Вправа №1. Тяга гантелей у нахилі

Ця вправа проробляє найширші м’язи спини. Для неї знадобиться одна гантель вагою від двох кілограм і лава.

Вихідне положення: Стоячи боком до лави, обпертися об неї рукою, найбільше близько розташованої до снаряда. Нога, найбільше близько розташована до лави й зігнута в коліні, висувається вперед, а інша, випрямлена, небагато відхиляється назад. Ступні розташовуються паралельно. Друга рука з гантеллю випрямлена, гантель дивиться вниз. Для додаткового розтягання в найширших м’язах спини злегка податися вперед і зафіксувати руку.

Виконання вправи: З видихом плавним рухом потягнути гантель наверх до зустрічі із грудною кліткою. Зафіксувати на одну-дві секунди, і повільно й плавно із вдихом повернути її у вихідне положення.

Для одного тренування потрібно виконати три підходи (сету), по десять-дванадцять повторів кожний.

Вправа №2. Підняття плечей з гантелями в руках

Ця вправа незамінна для формування трапецієподібних м’язів, ромбовидних м’язів і м’язів, що піднімають лопатку. Для виконання знадобляться дві гантелі вагою не менш двох кілограм кожна.

Вихідне положення: Стоячи, ноги на ширині плечей, коліна злегка зігнуті, для запобігання зайвого навантаження на суглоби. Руки з гантелями вільно звисають, плечовий пояс розслаблений. Спина пряма, живіт напружений і втягнутий.

Виконання вправи: Зробити вдих, і, затримавши подих, потягнути плечовий пояс якнайвище, до вух. Зафіксувати положення тіла в кінцевій крапці на одну-дві секунди й зробити видих. Затримавши подих, повернутися у вихідне положення.

Кожний підхід (сет) повинен містити в собі десять-дванадцять повторів, за тренування необхідно виконати три підходи із хвилинними перервами.

Ще одна прекрасна вправа для розвитку м’язів спини пропонує система пілатес.

Вправа №3. Утримання ваги рук і ніг у позі «рибки»

Ця вправа виконується без обтяження, але від цього, ефективність його не стає нижче. Для виконання знадобиться спеціальний килимок для пілатесу.

Вихідне положення: Лежачи на полу, руки витягнути вперед. Голова розташована прямо, з опорою на чоло.

Виконання вправи: Повільно із вдихом підняти голову й верхню частину корпуса. Підйом починати з голови й поступово втягувати в нього усе більш і більш нижні частини тіла. Одночасно із цим повільно підняти ноги. Затриматися нагорі на одну-дві секунди, і з видихом повільно опуститися. Повторити п’ятнадцять раз.

Можна ускладнити цю вправу в такий спосіб. Замінити секундну затримку у верхній позиції на тривале втримання тіла в цій позі, але не статично, а небагато опускаючись (підлоги не торкатися!) і потім вертаючись у верхню позицію. Амплітуда рухів не повинна бути маленькою, краще, якщо при виконанні вправи, чоло й ноги будуть практично вертатися у вихідну позицію, і на відстані одного сантиметра від підлоги починати рух назад. Близько тридцяти таких розгойдувань утворюють один цикл. За одне заняття потрібно виконати від трьох до п’яти циклів.

Регулярні тренування, спрямовані на зміцнення спини, - важливий превентивний захід щодо запобігання остеохондрозу й інших захворювань хребта. Виконуючи цей комплекс протягом місяця, можна суттєво поліпшити багато показників здоров’я спини й зовнішнього вигляду. Через місяць наступає звикання організму до вправ, і вони перестають бути ефективними. Але це не привід припиняти заняття, просто потрібно розробити нову схему тренувань.

Здоровий хребет, горда постава й шикарний вид позаду в плаття з відкритою спиною, хіба не про це мріє кожна жінка?Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4456 | 02/12/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус