ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Вибрані рецепти народної медицини  
6 правил пружного погруддя  
Щоб дитина стала успішною  
Качественная внешняя отделка вашей торговой точки - первейший шаг к благополучию вашей деятельности  
Де живе холестерин  
Поцілунок безпечніше рукостискання  
Натуральная косметика в моде  
Чудо на Верхней Хортице!  
Лікування еректильної дісфункції  
Шубы и итальянская мебель в Милане, прекрасный отдых и незабываемые впечатления в Италии  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
рожа   аналіз   isic   сніданок   кисн   Arnold   групи   менеджмент   троянда   контра   кофт?   .com   вагітності   Winner   земель  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як накачати біцепс жінці (і чи потрібне це робити)
Як накачати біцепс жінці (і чи потрібне це робити)
Для кожної жінки руки є однією із самих делікатних частин тіла й візитною карткою, що свідчить про її вік. На руках сутужніше, чим в інших місцях, сховати надлишкове відкладання жиру й вікову дряблість...


Для кожної жінки руки є однією із самих делікатних частин тіла й візитною карткою, що свідчить про її вік. На руках сутужніше, чим в інших місцях, сховати надлишкове відкладання жиру й вікову дряблість підшкірних тканин. До кращих способів подолання цих недоліків ставляться фізичні вправи для рук, що спалюють зайвий жир і зміцнювальні м’язи.

Найчастіше жінок турбує надлишкове захоплення м’яких тканин при згинанні рук у ліктях і поява на місці згину численних складок з в’ялої шкіри, що видає її вік. Гарні сексуальні руки з м’якими, але рельєфними, контурами м’язів під гладкою шкірою залишаються мрією будь-якої жінки.

Ця мрія може перетворитися в реальність, якщо вживати здорову їжу, що полягає з 5 – 6 невеликих порцій у день. На додаток до дієти, необхідне фізичне тренування рук у комбінації з іншими вправами для всього тіла.

Для зміцнення й омолодження рук потрібно окремо тренувати біцепс, трицепс і м’язи плеча. Біцепс розташований на передній частині плеча, трицепс – на задній. Але щоб мати витончену форму рук, усі групи м’язів потрібно тренувати рівномірно. Часто жінок лякають подібні вправи. Вони бояться, що м’язи можуть стати занадто великими, а самі руки перестануть бути гарними. Це глибока омана. Значне збільшення м’язової маси відбувається у випадках, коли тренування сполучаються із прийманням великої кількості білкової їжі не менш 7 раз у день, а також при використанні на тренуваннях гантель із підвищеною вагою. Усе це ставиться вже до спеціальних програм, не пов’язаних з омолодженням.

Звичайні тренування не приводять до надлишкової м’язової маси. Комплекси вправ спрямовані, у першу чергу, на додання рукам елегантності, що дозволяє жінці носити будь-який верхній одяг без рукавів.

Тренування рук починається з передньої групи м’язів, тобто з біцепса. Це можуть бути прості згинання рук у ліктях з дотиком до плеча. Дуже ефективна вправа на найперших стадіях. На наступному етапі цю вправу виконують із невеликим вантажем у руках. Таким обтяженням може бути книга, невелика пляшка з мінеральною водою або легкі гирьки.

Під час цієї вправи дуже важливо стежити, щоб руки рухалися тільки знизу нагору. Ретельно слід уникати додаткових рухів. Тренування зручніше за все проводити, притулившись спиною до стіни, стежачи за напругою тільки  передньої поверхні рук. Згинання рук – проводиться глибокий видих, розгинання – вдих. Правильному подиху приділяється важлива роль. Вправа для біцепса містить у собі 3 підходи по 20 повторень із перервами між ними по 30 секунд. Після цього випливає відпочинок на 2 хвилини й виконується ще 3 підходи по 10 повторень.

Після невеликої перерви можна приступитися до другої вправи. Руки з гирями зігнуті в ліктях. Не розгинаючи лікті, руки піднімають на висоту плечей. Вправа складається з 3 підходів по 10 повторень.

Третя вправа схожа на другу. Зігнуті в лікті руки піднімають на висоту плечей. У такому положенні короткими рухами піднімають руки ледве вище голови: нагору-вниз. При цьому стежать за напругою тільки в біцепсах.

Найбільш важливі моменти тренування передньої групи м’язів: під час коротких рухів рук від плеча нагору повністю виключити роботу інших груп м’язів; під час виконання вправи необхідно стояти, опираючись спиною об стіну; підтримувати правильний подих; включати у вправу 3 підходи по 10 – 20 повторень із перервою в 30 секунд.

Тренування однієї групи м’язів неможлива без тренування протилежної групи. Краса створюється гармонією. Фізичні вправи для групи біцепса в обов’язковому порядку припускають вправи для групи трицепса. Розглянемо деякі з них.

Прямі руки з гирями заводять небагато за спину й починають повільно, не згинаючи в ліктях, піднімати нагору. Якщо з’являється виразна напруга по задній поверхні рук, виходить, вправа виконується правильно. Необхідно зробити 2 – 3 підходи по 10 – 15 повторень із перервами на 30 секунд. Приємна утома в м’язах трицепса стане підтвердженням гарного тренування.

Ще одна вправа – це короткі рухи, які вже були використані при тренуванні біцепса. Прямі руки з гирями заводять за спину максимально високо, як при першій вправі. Потім небагато опускають униз, але не до талії. От у цьому обраному проміжку слід робити рухи нагору й униз. Ритм тренування повинен бути вище, чим при першій вправі. Необхідно виконати 3 підходи з 10 – 15 повторів.

Усі вправи досить прості у виконанні й доступні кожній жінці. Однак тренування рук вимагає постійної концентрації уваги й дисципліни. Ні на хвилину не можна забувати про подих. М’язи працюють, жири спалюються. Постійно потрібен приплив кисню. Правильне виконання зовсім не складних правил обов’язково принесе дивні плоди.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4588 | 02/12/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус