ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Секрет великих перемог  
Весільні сукні 2011 мода на принцес  
Лоскіт - катування або задоволення  
Аква аеробіка у ванні  
Тріщини на губах. Я пам’ятаю губ твоїх корали  
Самые известные персонажи, пользующиеся популярностью у детворы всего мира - Том и Джерри  
Оборонна промисловість Китайської Народної Республіки і Комісія з оборонної науки, технологій і промисловості КНР  
Как составить резюме  
Декоративные дутые решетки на окна с узором для вашего жилья - красиво и надежно  
Омолодження організму яблуками рецепт майбутнього  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
хелікобактер   токсикоинфекции   ПИРОЛИЗА   голова   засипати   віці   статут   бюджет   мови   доріжка   коригуванн   вина   Освещение   перед   світлові  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як навчитися підтягуватися або ривок до досконалості
Як навчитися підтягуватися або ривок до досконалості
Підтягування не є обов’язковою умовою гарної фізичної підготовки в жінок, але повністю виключати дане навантаження з комплексу вправ не варто. Тому, насамперед, необхідно підготувати м’язи до такої...


Підтягування не є обов’язковою умовою гарної фізичної підготовки в жінок, але повністю виключати дане навантаження з комплексу вправ не варто. Тому, насамперед, необхідно підготувати м’язи до такого ривкового навантаження. Це нелегко, тому що прийдеться піднімати всю свою вага.

При підтягуванні працює велика кількість м’язів, і всі вони повинні бути добре розвинені й підготовлені. Це найширший м’яз спини, двоголовий м’яз плеча (біцепс) і великі м’язи грудей.

Існує ряд вправ, які можна самостійно виконувати на домашньому тренуванні. Для розробки повного комплексу, що задію є всі ці м’язи, необхідна консультація кваліфікованого інструктора тренажерного залу і його спостереження, для від слідкування помилок в техніці виконання

Для біцепсів розроблені наступна вправа: гантель вагою два кілограми ( для використання гантелей більшої ваги потрібно порадитися з лікарем і особистим тренером) беремо в руку. Рука трохи зігнута в лікті, лікоть притиснутий до корпуса, зап’ястя ідеальне рівне. Положення тіла в просторі: стоячи злегка нахилитися вперед, ноги на ширині плечей, небагато зігнуті в колінах. Не зміщаючи місце розташування ліктя повільно з видихом привести передпліччя до плеча, також повільно із вдихом опустити. Руку в лікті до кінця не випрямляти.  Корпус при цьому залишається нерухливим. Десять підйомів у сеті й три сети в одному занятті досить для новачка.

Для розвитку найширших м’язів спини буде корисна наступна вправа: брати бодібар, розташовуючи кисті приблизно на відстані 55 см. Положення тіла: стоячи, ноги злегка зігнуті в колінах, корпус паралельно підлоги, обличчя дивиться нагору. На видиху тягти бодібар до живота, із вдихом випрямляти руки повністю, можна навіть небагато опуститися по інерції за снарядом. Десять повторів у сеті й усього три сети за тренування.

Для грудей досвідчені спортсмени рекомендують жим штанги (бодібара) лежачи. Положення тіла: лежачи на горизонтальній лаві, по брати бодібар і підняти його на витягнутих руках. Кисті розташовуються строго над плечовими суглобами. З видихом опускати штангу на груди, якнайсильніше розводячи лікті в сторони. Із вдихом підняти у вихідне положення. Десять жимів у підході й три підходи за одне заняття.

Серйозною підготовкою до підтягування є віджимання. Виконувати його потрібно технічно правильно, інакше не буде ефекту. Для виконання цієї вправи потрібно прийняти позу «планки» (упор лежачи): опора на розкриті долоні й носки, тіло витягнуте в рівну лінію, сідниці підтягнуті, таз не провисає. На видиху згинати руки в ліктях, розводячи їх у сторони. Під час віджимання таз не піднімати й не опускати. Тіло увесь час повинне бути випрямлено «у струнку». Десять віджимань у сеті й три сети за тренування.

Також непогано виконати три підходи по десять віджимань без відведення ліктів при виконанні вправи, це зміцнить трицепси, адже вони, як правило, самі слабкі м’язи рук.

Такий набір із вправ можна виконувати три рази в тиждень, доповнюючи ще одним кардіє тренуванням.

Якщо ж після занять з’явилося відчуття, що підтягування вже під силу, пора до нього переходити. Виконують підтягування на турніку, що відповідає по росту людини, що виконує вправу. На перший раз буде краще, якщо хтось допоможе й підстрахує.

Техніка виконання підтягування. Положення тіла: висячи на турніку. На видиху згинаючи лікті тягти тіло наверх і небагато назад, таким чином, щоб у кінцевій крапці підборіддя виявилося над поперечиною. Вийшло? Можна із вдихом опуститися й відпочити. На перший раз цілком достатньо. Підтягуватися потрібно регулярно, збільшуючи кількість на одну тягу у два тижні.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6583 | 02/12/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус