ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Жіночність із погляду чоловіків  
Каталог статей – підмога для оптимізатора та копірайтера. Сайт статей і просування ресурсу – як додати статтю з користю  
Як харчуватися при хронічному гастриті  
Заменители соли  
Статті для каталогів статей  
Знайти головний доказ  
Афіша не пропустіть в листопаді!  
Чистота и здоровье Вашей кожи - израильская высококачественная косметика для лица и тела  
Дієта при сечокам’яній хворобі  
Триденна дієта, що очищає,  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
морозник   відпочинок   засипати   радіо   2001   троянда   ТЮТЮНОВИХ   кактус   МАЛЯРИЯ   вина   пожара   сторон,   плода   КОЛЕКТИВНОГО   2011  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Біржі посилань: секрети ефективної роботи
Біржі посилань: секрети ефективної роботи
Сьогодні просування будь-якого сайту неможливо уявити без платних посилань. Більшість Seo-Фахівців купують їх на біржах, самими популярними з яких є Sape і Linkfeed.   
   
   Вони дозволяють купити всі необхідні посилання на сотнях тисяч сайтів, причому як на головних, так і на внутрішніх сторінках сайтів.
   Основна перевага біржі - економія часу. Фахівцеві немає необхідності шукати підходящі сайти для посилань, потім зв'язуватися із власниками майданчиків, з'ясовувати ціни, розміщати посилання й контролювати їхню наявність на сторінках - ці й безліч інших функцій біржа бере на себе. Досить задати параметри відбору посилань - і перед вами сотні й тисячі пропозицій.
   Однак не все так просто:
   Обережно, посилання з дефектами!
   Біржі посилань розв'язали безліч проблем, але породили нові. От лише деякі з них:
   Безліч "ГС" на біржах - або інакше "говносайтов" - проектів, зроблених винятково для продажу посилань. Такі сайти низько цінуються пошуковими системами, тому покупка посилань на них найчастіше - порожня витрата грошей. Проблеми з визначенням ТІЦ і PR. Біржі посилань можуть неправильно визначати параметри майданчиків, наприклад, ТІЦ і PR. У результаті можна купити безліч дешевих посилань із поганими параметрами, але за ціною досить "дорогих" з високими ТІЦ і PR. І це в найкращому разі. У гіршому це покупка посилань із не проіндексованих сторінок, що у свою чергу веде до неможливості подальшої індексації й самих посилань. Перевіряти вручну параметри кожної сторінки, з якої купується посилання - досить важко, навіть за допомогою, наприклад, плагіна "вебмайстер SAVE". Необхідність постійно відслідковувати якість посилань. Посилання мають тенденцію "псуватися". Наприклад, можна купити посилання на сторінці з 3 зовнішніми посиланнями, а через тиждень виявити, що число посилань на сторінці стало більше 10. Цінність такої сторінки й вартість посилання з неї серйозно понизилася, але платити гроші однаково доводиться. Махінації власників сайтів. Деякі власники майданчиків по різних причинах "ховають" платні посилання від пошукових систем, але в той же час роблять так, щоб їх "бачили" алгоритми біржі. Таким чином, оптимізаторам продають повітря.
   Як правильно купувати посилання?
   Постійний контроль якості куплених посилань дозволяє заощаджувати істотну частку коштів, призначених на просування сайту. Іноді ця сума досягає 30-50%. Тому усе більше оптимізаторів починають використовувати спеціальні інструменти, що дозволяють полегшити роботу з біржами посилань і зробити її ефективніше.
   Подібний інструмент пропонується й у комплекті із програмою Allsubmitter, починаючи з версії 5.6. Даний модуль одержав назву "Аналізатор бірж Sape, Linkfeed". Він допомагає знаходити й автоматично видаляти неякісні посилання, а значить - заощаджувати час і гроші.
   Робота з модулем дуже проста. Спочатку необхідно вказати дані для доступу на біржі, після чого програма автоматично експортує інформацію про куплені посилання в Allsubmitter. Потім необхідно вказати параметри перевірки посилань і запустити роботу програми. Результати аналізу можна подивитися, використовуючи безліч різних фільтрів. Вони дозволяють відстежити реальні параметри посилань - ТІЦ, PR, наявність в індексі пошукових систем і інші, а головне відстежити всі "погані" посилання.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6544 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус