ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Гарячі супи холодної зими  
Живи довго, харчуйся правильно  
Весільна фотозйомка Неперевершений альбом  
Роздільне харчування  
Мир зимней фотографии  
Вибираємо проект будинку  
Что хочет Мужчина  
Урок 1:«Введение в HTML»  
Ультрафіолетова терапія ефективне лікування шкірних захворювань  
Насолоджуйся масажем - і худни!  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
групи   Twitter   intragup   праці   рожа   Arnold   Web-   1756   застосовувати   Яндекс   особи   Marshall   призначення   англ   HTML  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вправи на футболі, м’яч здоров’я
Вправи на футболі, м’яч здоров’я
Божевільний ритм сучасного життя створює для більшості жителів мегаполісів дефіцит руху. Повсюдне поширення особистих автомобілів і сидяча робота народжують гіподинамію, порушення постави й ранні захворювання...


Божевільний ритм сучасного життя створює для більшості жителів мегаполісів дефіцит руху. Повсюдне поширення особистих автомобілів і сидяча робота народжують гіподинамію, порушення постави й ранні захворювання хребта. Ведучі фітнес-фахівці рекомендують для профілактики остехондрозу, вегето-судинних порушень, зміцнення серця й м’язового каркаса проводити кілька різних тренувань у тиждень. Різноманітити заняття допоможуть різні спортивні снаряди, наприклад: арка для прогинів, степ-платформа, балансувальна дошка, медбол і, звичайно, фітбол.

Вибір фітболу

На перший погляд здається, що вибір фітболу справа проста: сподобалося розцвічення - купив, але це тільки на перший погляд. Важливий параметр гімнастичного ортопедичного м’яча для занять - це міцність на розрив. Перед покупкою обов’язково потрібно перевірити вагу, яку витримує фітбол. Гарний екземпляр повинен тримати не менш двохсот кілограм, а краще всі триста.

Діаметр фітболі повинен відповідати вашому росту. Для жінок ростом від ста п’ятдесяти двох сантиметрів до ста шістдесяти п’яти потрібний діаметр фітболу рівний п’ятдесяти п’ятьом сантиметрам. Якщо ж ріст перебуває в межах від ста шістдесяти п’яти до ста вісімдесяти п’яти сантиметрів, то рекомендується фітбол діаметром шістдесят п’ять сантиметрів. Для власниць високого зросту ( від ста вісімдесяти п’яти до двохсот сантиметрів) показаний фітбол діаметром сімдесят п’ять сантиметрів. Також гума повинна мати високу стійкість до проколів. Виробники високоякісних виробів обов’язково вказують в інструкції, що м’яч виконаний з міцної гуми й захищений від проколів (burst resistant quality). Тепер можна звернути увагу на розцвічення, і якщо воно здасться привабливим, оформити покупку.

Маленькі хитрості

Щоб заняття з фітболом були ефективними, він повинен бути добре накачаний, на щільному м’ячі важко утримати рівновагу, тоді як виконуючи вправи на м’якому робота м’язів мінімальна.

Усі тренування з використанням фітболу потрібно проводити винятково на твердій гладкій підлозі. Спортивний одяг повинна бути, що максимально облягає, наприклад, для нижньої частини тіла підійдуть лосини. Спортивне взуття повинне відповідати розміру ноги й мати підошву стійку до ковзання. Це запобіжить порушенням техніки вправ і можливі травми. Правильна посадка забезпечує кут дев’яносто градусів у наступних крапках тіла: між корпусом і стегном, між стегном і гомілкою, між гомілкою й стопою. Спина повинна бути випрямлена, живіт підтягнуть, прес напружений (якщо інше не передбачають особливості виконання конкретної вправи). Тіло повинне бути розташоване симетрично, а стопи - паралельні (знову ж, якщо інше не передбачає конкретну вправу). Для занять підійде помірковано ритмічна музика, приємна слуху. Для самостійних тренувань бажане придбати відео курс із наочною демонстрацією й докладним описом усіх технічних подробиць.

Переваги тренувань із фітболом

Фітбол - унікальний снаряд, що допомагає розвантажити будь-які суглоби й хребет. Тренування з використанням фітболу практично єдина можливість одержати реальне навантаження для жінок з ожирінням, варикозним розширенням вен, нестабільністю хребців, грижею хребта й багатьма іншими захворюваннями.

Вправи, проведені на такому м’ячі в позі сидячи, тонізують органи малого таза й позитивно впливають на м’язи тазового дна.

Вправи, виконувані лежачи на фітболі прекрасно розбудовують м’язи спини, не створюючи зайвого навантаження на хребет.

Погойдування вперед-назад лежачи на фітболі допомагає «розвантажити» спину й зняти зайву напругу.

А веселі стрибки, сидячи верхи на м’ячі, піднімають настрій, розбудовують вестибулярний апарат і дарують безодню позитивних емоцій.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6335 | 02/12/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус