ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Всемирно знаменитый герой Халк - один из популярных персонажей мультсериалов фирмы Marvel  
Услуги бухучета быстро, грамотно и недорого - как сократить свои расходы  
Чарівна каланетика  
Ліки для схуднення смертельно небезпечно  
Розкручування сайту у всесвітній павутині.  
Ви можете контролювати астму!  
Нерухомість в Кошариці  
Как купить качественные входные или межкомнатные двери  
Как выбрать офисную мебель для кабинета?  
Критерії вибору студії для створення сайту  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
засипати   продуктів   шубы   сайту   права   безпеки   Вона   англ   догляд   Пиар   Страхование   Алія   шкіри   прання   містить  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вправи для нижнього преса
Вправи для нижнього преса
Більшість представниць прекрасної статі, що займаються фітнесом, включають вправи на скручування у свої комплекси, вони добре задіють м’язи верхнього преса. А от вправи на нижній прес не у фаворі: їх і...


Більшість представниць прекрасної статі, що займаються фітнесом, включають вправи на скручування у свої комплекси, вони добре задіють м’язи верхнього преса. А от вправи на нижній прес не у фаворі: їх і робити важко й виконувати ефективно не в усіх виходить. Тим часом вправи для розвитку нижнього преса дуже важливі для жінок: вони тонізують органи малого таза, запобігають опущенню статевих органів, підготовляють до родів і відновлюють після них.

Принципова відмінність у техніці вправ на розвиток верхнього й нижнього преса полягає в тому, що для прокачування першого відривати від підлоги потрібно голову й плечі, для другого ноги.

Кілька порад, які допоможуть зробити вправи по зміцненню нижнього преса більш ефективними:

у вихіднім положенні на вдиху напружити прес, а на видиху напружити його ще сильніше. Протягом усього підходу (сету) м’язи живота не повинні розслаблюватися; піднімати ноги треба повільно, опускати ще повільніше; видих завжди повинен припадати на зусилля; краще п’ять раз зробити вправу технічно точно, чим п’ятдесят абияк; Повтори, виконані невірно, задіють інші м’язи й знімають навантаження з нижнього преса, не проробляючи його в достатній кількості. такі вправи потрібно практикувати регулярно, бажане включаючи в кожний силовий комплекс або тренування по системах «пілатес», «йога»; при виконанні статичних вправ, наприклад, «куточок», важливо дотримуватися наступних правил: подих повинний бути спокійний, ноги потрібно опускати якнайнижче до підлоги, живіт повинен бути напружений протягом усієї вправи; протягом вправи м’язи живота боліти не повинні. Гарна ознака - тремтіння м’язів живота, таке явище означає, що м’язи працюють; при підніманні ніг у висі необхідно щільно притискати спину до тренажера. Ця дуже ефективна вправа втрачає свої корисні властивості при швидкім опусканні ніг. Якщо піднімати плавно й повільно прямі ноги не виходить, можна піднімати ноги зігнуті в колінних суглобах, але обов’язково робити це повільно; після виконання вправи потрібно проводити стретчинг м’язів, які піддалися навантаженню; обов’язково проводити розминку перед початком будь-яких силових вправ, включаючи й заняття присвячені пропрацьовуванню нижнього преса; навантаження повинне збільшуватися плавно, неадекватно велике навантаження на непідготовлений організм здатне виявити негативний вплив: від болю у м’язах до розриву зв’язувань.

Кому потрібно виявити обережність, практикуючи вправи для нижнього преса

Якщо в жінки присутнє опущення яких-небудь органів малого тазу, приступати до таких вправ потрібно лише після консультації з лікарем. Категорично не можна виконувати вправи для нижнього преса: вагітним, перший місяць після пологів, після порожнинних операцій або лапароскопії (мінімум один місяць), тем, у кого є грижа пахової області або пупкова грижа. Обмежити інтенсивність потрібно, якщо у вас: гіпертонія, проблеми з судинами головного мозку, аневризму, грижа хребта, аритмія (якщо некомпенсована не приступати до будь-яких занять без консультації лікаря) і деякі інші захворювання.

Вправи на зміцнення нижнього пресу займають важливе місце в профілактиці провисання очеревини після пологів. У цілому, по статистиці, жінки з міцним нижнім пресом мають більш легкі пологи й швидше відновлюються. Також у цієї групи жінок значно рідше бувають викидні.

Практикуючи вправи для нижнього пресу можна добитися ідеальних форм живота, навіть у тих випадках, коли комбінація із вправ на верхній прес і косі м’язи живота не дає бажаного результату.

Виконуючи ці вправи технічно вірно, і практикуючи їх регулярно, ви робите ставку на схоронність жіночого здоров’я протягом довгих років і легке приємне дітородіння.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6286 | 02/12/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус