ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Про термобілизну докладно  
Прихильниці одностатевої любові зібралися на острові Лесбос  
Дитячі іграшки вчора й сьогодні  
Сьоме почуття звідки родом сором  
Творчі ідеї для ваших малят - ігри пазли  
Вибір імені для маляти  
Основные методологические положения ФСА системы управления.  
Історія появи конструктора Лего  
Що потрібно знати при виборі прогулянкової коляски  
Психози  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
коригуванн   href   стиральная   Роздільне   застосовувати   безпеки   туляремия   продуктивність   ТРУДА   Twitter   Chicco   особи   коляски   шлунку   Дяченко  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Яка реклама в інтернеті діє ефективніше?
Яка реклама в інтернеті діє ефективніше?
Як вірніше вкласти гроші в інтернет рекламу, щоб віддача була максимальної й чому реклама в інтернет не завжди працює ефективно? У цій статті ми розглянемо 3 типу інтернет реклами   
   У цій статті ми розглянемо 3 виду інтернет реклами – просування сайтів, контекстну й банерну рекламу. В інтернеті, та й на всіляких форумах і конференціях, присвячених інтернет-рекламі, не стихають суперечки про те, що ж все-таки краще: СЕО (просування й оптимізація сайтів) або контекстна реклама. Давайте розглянемо докладніше кожний із цих методів залучення клієнтів на сайт.
    Пошукова оптимізація або СЕО досить дорога послуга. Ціни на СЕО коливаються від 50$ до 3 000$ на місяць залежно від тематики ресурсу, що просувається, кількості обраних низькочастотних і високочастотних запитів, а також конкурентності цих запитів. Просування – це бомба вповільненого дії. Результат видний не відразу. Після запуску сайту може пройти кілька місяців перш, ніж Вам подзвонить перший клієнт. Мінуси СЕО ще в тому, що прогнози результатів просування досить розпливчасті. Тому ми рекомендуємо Вам звертатися тільки до надійних підрядників, оскільки, на жаль, дуже часті випадки не виконання підрядником своїх зобов'язань і поставлених прогнозів.
   Що стосується контекстної реклами, тут ситуація трохи інша. Відчути результат Ви зможете практично відразу після запуску рекламної кампанії. Оголошення в пошуку й контекстній мережі Google Adwords або Yandex Direct з'явиться відразу після зарахування грошей на рахунок. Контекстна реклама поступається пошуковій оптимізації тільки в тому, що реклама працює рівно доти, поки Ви перераховуєте гроші. Як тільки закінчуються гроші, рекламні оголошення перестають транслюватися в пошуку Яндексу або Гугла. У випадку з пошуковою оптимізацією присутня якась. Ще одна велика перевага контекстної реклами в тому, що Ви можете одержати прогноз рекомендованого бюджету для Вашої рекламної кампанії. Фахівці допоможуть прорахувати оптимально-рекомендований бюджет для Вашої рекламної кампанії. Потім, одержавши статистичні дані для аналізу, можна спрогнозувати конверсію. Наступним кроком Ви зможете самі побачити картину повернення вкладених у рекламу грошових коштів і спрогнозувати дії для подальшої стратегії Вашої фірми. Проаналізувавши результати проведених рекламних кампаній, аналітики дійшли висновку, що суперечки про те, що ж краще – контекст або СЕО, невиправдані. Максимальної ефективності можна добитися тільки замовляючи контекстну рекламу й паралельно проводячи роботи над оптимізацією сайту й просуванням його в пошуку. Звичайно, якщо бюджет клієнта дуже обмежений, ми рекомендуємо замовляти контекстну рекламу. Інакше, результату можна просто не одержати й розчаруватися в інтернет рекламі.
    Банерну рекламу рекомендуємо використовувати дуже вибірково й усвідомлено. Банерна реклама покликана створити й зміцнити імідж компанії-рекламодавця, «розкрутити» бренд і т.п.… Великою помилкою рекламодавців є порівняння банерної реклами з контекстною, а ще гірше – із просуванням. Не потрібно замовляти банерну рекламу на «останні гроші» і очікувати від неї миттєвих результатів, порівнювати результати й показники ефективності з контекстною рекламою. У них трохи різна мета. Людина може не кликнути по банеру, але реклама спрацює, оскільки образ рекламованого бренда залишився в пам'яті користувача. Банерну рекламу можна скоріше зрівняти з рекламою в друкованих виданнях або зовнішньою рекламою. Там адже ніхто не рахує переходи на сайт. Іноді доводиться чути, що мол «Я витратив N грошей на банерку, а результату одержав 0. Краще б замовив контекст…» Зовсім інша справа, коли банерну рекламу запускають у підтримку іншим медіа, наприклад ТВ рекламі.
   У нашої практиці були випадки, коли імпортер запускав на ТВ повномасштабну рекламу нового товару, а найбільш прогресивні дистриб'ютори купували банерну рекламу цього продукту. Коли креатив банера повторював ТВ ролик, то люди, що проігнорували рекламне повідомлення на ТВ, пізнавали знайомий товар в інтернеті. У результаті, продажі даного товару в дистриб'ютора зросли в 5 – 7 раз у порівнянні з тими хто не розміщав рекламу в інтернеті.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5904 | 09/12/2010 Інтернет - Інтернет - реклама

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус