ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Кишечник під час вагітності  
Створення сайтів  
Як вибрати турку для ідеальної кави  
Как составить план диссертации?  
Должностная инструкция охранника  
Діти вибирають ошпарені городини  
Ангіна профілактика й лікування  
Модна чоловіча білизна сексуальна джентльмен  
Дієтичні салати  
Щоб хутро було привабливим  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
помощь   новини   плода   харчування   морі   кисн   договор   льон   Twitter   реферат   Сима   методы   плащі   вагітності   стиль  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Використання поп-ап вікон в Інтернет маркетингу
Використання поп-ап вікон в Інтернет маркетингу
Спливаючі вікна – це такий вид реклами у світовій мережі Інтернет, який був створений, щоб збільшити трафік на сайті рекламодавця. Існує кілька видів спливаючих вікон. Перші відкриваються в новім вікні браузера   
   
   Найчастіше таке спливаюче вікно менше по розміру, чим основне вікно браузера. Другі, навпаки, відкриваються в існуючім вікні браузера, але на задньому тлі. Другі не так сильно будуть відволікати користувача, однак недолік у тому, що їх не буде видне, поки користувач не закриє активне вікно. Слід пам'ятати, що спливаючі вікна з'являються звичайно при початку завантаження однієї зі сторінок якого-небудь сайту.
   Загальноприйняте, що застосовувати, спливаючі вікна як засіб реклами замовлений діловою етикою. Але, навіть тут є свої виключення. Зокрема, не забороняється застосовувати вікна, якщо вони не несуть небезпеки репутації підприємця, а також збільшенню прибутки знову ж у строго передбачених законом випадках.
   Отже, ми розібралися, що таке спливаюче вікно. Не варто забувати й про те, що поп-ап ви зможете застосовувати для збільшення, скажемо, розсилань, електронних курсів навчання. Інакше кажучи, за допомогою спливаючих вікон ви можете збільшити власний передплатний аркуш, а отже прибуток. У відповідності науковим дослідженням, при гарному цільовому трафікі спливаючі вікна здатні збільшити ріст числа передплатників навіть в 3 рази! І все це завдяки спливаючому вікну, у якім розміщені форма підписки й опис вашого розсилання.
   Відома справа, що при таких результатах досліджень жоден підприємець не відмовиться від використання спливаючих вікон, а тільки стануть усе частіше застосовувати цей вид реклами.
   Наукою доведене, що саме гарне для спливаючих вікон – використовувати їх на виході. Інакше кажучи, як тільки користувач стане залишати сайт, відкриється вікно, що випливає, з рекламою. Може статися, користувач не стане клієнтом відразу, однак адреса ваша у нього залишиться. Згодом при необхідності ця людина може до вас повернутися.
   А тепер детальніше про самий процес створення спливаючих вікон. По суті, додавання до якої-небудь сторінки інтернет – оглядача здійснюється через додавання якого-небудь конкретного коду до сторінок бізнесмена – власника Html-Сторінки.
   Рекламодавцям не варто забувати про те, що часте використання спливаючих вікон приведе як мінімум до роздратування можливих клієнтів – користувачів інтернету. Крім того, необхідно бути уважніше, адже сучасні браузери стали блокувати деякі спливаючі вікна.
   Більш свіжі технології починають використовувати замість спливаючих вікон інформацію, що завантажується прямо на веб – сторінку без її перезавантаження.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4985 | 09/12/2010 Інтернет - Інтернет - реклама

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус