ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
5 кращих місць для зимового шопінга  
Перший офіційний чемпіонат України дебютував на Полтавщині  
Відпочинок у Новій Зеландії  
Традиційні тушковані блюда на Мальті  
Хороший комплект на выписку из роддома - комфортно и модно  
Я щеплень не боюся. Нюанси вакцинації  
Автосалон Автогалактика  
Відпочиваємо з дітьми!  
Зміни в готовому проекті будинку  
Google будет понижать позиции плохих мерчантов  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
державної   містить   Виникнення   акая   офор   ДВС-синдром   определяется   герпес   навчання   одяг   дифтерія   салон   аденовирусная   этапе   молочниці  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як керувати чоловіком, майстерність маніпуляцій. 10 секретів
Як керувати чоловіком, майстерність маніпуляцій. 10 секретів
Психологи розкрили основні секрети майстерності маніпуляцій чоловіком, завдяки яким будь-яка жінка може досягти успіху в представників сильної половини людства.


Як стверджують вчені, чоловік буде виконувати всі ваші капризи, якщо він буде захоплюватися вами. А для того щоб керувати чоловіком, існує кілька простих правил, використовувати які може кожна представниця прекрасної половини людства.


   

Як керувати чоловіком


    Правило перше - довідайтеся потреби чоловіка
   Застава вашого успіху - довідатися головні потреби вашого чоловіка й задовольняти їх, а побіжно натякати на свою цінність і незамінність. Якщо ж просто давати йому те, що він прагне, чоловік може й не зрозуміти, що в цьому є ваш внесок. Виявляйте знаки уваги, проявляйте турботу й даруйте невеликі подарунки, які ви точно впевнені, сподобаються чоловікові.
   
   Правило друге - поважайте його принципи
   Поважайте його пріоритети й правила. Якщо ви з ними не згодні, не критикуйте чоловіка, а просто розповідайте про свої принципи. Покажіть, що ви йому довіряєте й поважаєте його, як особистість, це, безсумнівно, допоможе вам опанувати майстерністю маніпуляції чоловіком.
   Погодьтеся, жодному чоловікові не сподобається, коли його принижують. Також обов’язково довідайтеся, що його дратує в жінках, і намагайтеся не допускати його невдоволення вами.
   
   Правило третє - компліменти Для чоловіка важливий компонент його життя – успіх, причому сфера найчастіше не важлива, головне щоб інші помічали його перевагу й цінували талант. Я думаю, ви здогадалися, про що мова йде, не скупіться на компліменти, хваліть за успіхи, не критикуйте невдачі й не давайте поради.
   Не забувайте відзначати фізичні переваги чоловіка, причому не соромтеся бути відвертими.
   
    Правило четверте - одягайтеся, щоб сподобатися йому
    Щоб навчитися керувати чоловіком, обов’язково довідайтеся його смаки, в тому що стосуються зовнішності. Ви повинні якнайближче, бути до його ідеалу жінки. Також довідайтеся його сексуальні фантазії й переваги, у тому числі, що його збуджує, якій білизні він віддає перевагу і так далі. І пам’ятайте, що в сексі немає загальних правил і норм, тут усе залежить від конкретної людини, і те, що подобалося вашому екс-бойфренду, може зовсім не обрадувати чоловіка, якого ви прагнете завоювати. Однак не залежно від переваг вашого партнера, ваше тіло повинне бути доглянутим.
   
   Правило п’яте - підтримуйте чоловіка У мистецтві маніпуляції чоловіком ви досягнетеся відмінних результатів, якщо завжди будете доброзичливі й привітні. Чоловік повинен бути впевнений, що в будь-якій ситуації ви будете на його стороні, підтримаєте його. Не забувайте про такі чарівні слова, як «я в тебе вірю», «ти зможеш» та ін. У випадку невдачі в жодному разі не говоріть « у тебе так завжди», «я тебе попереджала» та ін.
   
   Правило шосте - не будьте занадто емоційною
   Пам’ятайте, що представники сильної сдатні здатні витримувати набагато менше емоцій, ніж жінки, тому якщо ви надмірно радієте або сумуєте, чоловік губиться, він не знає, як правильно зреагувати на ваш стан. Існує думка, що сльози – один з найефективніших способів керування чоловіком, але в дійсності, чим частіше ви будете використовувати цей аргумент, тим швидше чоловік віддалитися від вас і відправиться на пошуки менш емоційної подруги.
   
   Правило сьоме - вмійте іти на компроміс
   Якщо між вами виникли протиріччя, важливо обговорювати їх м’яко і як можна більш спокійно, а також вміти іти на розумний компроміс, тому що чоловіки більш прямолінійні. Якщо вас припинило щось влаштовувати у відносинах, м’яко підведіть чоловіка до цієї розмови, дайте тактовно йому зрозуміти, що вас розчулили. Тому що зазвичай чоловіки навіть і не зауважують, що ви з якоїсь причини віддалилися.
   
   Правило восьме - щирість Пам’ятайте, щоб вміти керувати чоловіком, будьте щирі у своїй турботі, замилуванні їм і його якостями.
   
   Правило дев’яте - будьте самодостатні Пам’ятайте, що ви повинні залишатися для свого улюбленого яркою, незалежною й загадковою, тому що ці якості завжди залучають успішних і гідних чоловіків.
   
    Правило десяте - знаємо міру Пам’ятайте, що цими порадами ви повинні користуватися обережно, щоб не перегнути ціпок. Важливо знати міру.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5158 | 08/11/2011 Чоловік та жінка - Психологія Ч+Ж

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус