ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
«Старый друг лучше новых двух!». Герой України Іван Махтейович Балюк, як вірний товариш ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів».  
Наслідки кесарева перетину  
Міжнародне комерційне право  
Чай с молоком и другие чайные пристрастия.  
Укладання волосся  
Стоит посетить Львовскую мастерскую шоколада  
Передноворічний дієт-марафон  
Робота в інтернеті. Реальність або «лохотрон»?  
Післяпологова депресія, що робити  
Носики-кирпатики сопуть  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
проститутки   Дієта   Marshall   навчання   Вона   вина   практика   цены   питання   року   задачи   прибуток   Контакт   active   акая  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Чому жінки кидають чоловіків - погляд з боку. Як кинути чоловіка.
Чому жінки кидають чоловіків - погляд з боку. Як кинути чоловіка.
Реальний або штучно створений дефіцит чоловіків змушує жінок триматися за будь-якого, самого поганенького чоловыка.


Однак, навіть сьогодні ініціатором розриву відносин часто стає саме жінка. Будемо розбиратися в тому, чому жінки кидають чоловіків і як кинути чоловіка, разом.


   
   Щастя жінки – це щастя бути із чоловіком, якого кохаэшь, і будувати разом з ним родинны відносини. Говорять, що для кожного з нас на цій землі призначена своя половина, і має сенс займатися її пошуками, якщо не прагнеш одного разу відчути такі почуття, як розчарування, спустошення, гіркота. Тому як би парадоксально й навіть зухвало не звучало питання від жінки: « Як кинути чоловіка?», воно цілком закономірне, якщо жінка прагне знайти свою справжню і єдину половинку. Вік, суспільна думка й потреба «мати пару», кохання змушують у певний момент кожного з нас бути особливо активними в пошуках супутника життя. Природно, що щасливиць, що зустріли свій чоловічий ідеал з першої спроби, дуже мало. В основному – жінкам доводиться зустрічатися із чоловіком, вивчати його, розуміти, що це «не твоє» і розставатися кілька разів, до переможного кінця. При цьому покроковий план, розроблений жінкою, щоб розлучитися із чоловіком — «відшити його», залежить від того, наскільки близькі вони були. При цьому просто дружні або офіційно підтверджені державою сімейні відносини можуть все рівно завершитися розлученням. Однак існують правила, які однаково працюють у всіляких ситуаціях і при різних умовах.
   
   

Отже, як кинути чоловіка за всіма правилами?

Якщо жінка зрозуміла, що подальший розвиток відносин не має сенсу, вона починає зводити їх «на ні». Це може відбуватися повільно: тоді жінка не відповідає на дзвінки, надовго губиться в роботі, справах, роз’їздах, змушуючи чоловіка поступово відвикати від неї. Однак цей варіант може зробити зворотний ефект, коли пристрасть чоловіка від збільшення дистанції з «предметом його обожнювання» тільки підсилюється.
   
   Тоді спрацьовує другий, контрольний варіант — «Чорний понеділок!»
   
   Властиво день тижні може бути й іншим, але обов’язково з делікатними й вичерпними поясненнями. Сказати про те, що «ми не зможемо стати ідеальною сімейною парою», потрібно коректно, безапеляційно й обов’язково ШКОДУЮЧИ про це! Чоловік у жодному разі не повинен відчути, що, розриваючи з ним відносини, жінка відчуває радість або полегшення. Це заподіє йому біль і, можливо, суттєво ускладнить ситуацію.
   
   Технічні тонкощі, як кинути чоловіка за всіма правилами, не обмежуються правилами поведінки. Ще, наприклад, можна «розлучитися так, щоб повернутися», і так, «щоб — назавжди».
   У першому випадку маємо справу з технікою жінки, яка вирішила пограти в розлучення, щоб загострити відносини.
    У другому випадку, коли «назавжди» — не обійтися без часом важкої для жінки послідовності: рішення розлучитися із чоловіком не повинне багаторазово обговорюватися.
   Поки прекрасна стать шукає відповіді на образливе для всіх питання « Як кинути чоловіка? ( за правилами або без, але бажане безболісно)», представники сильної половини людства мучаються «чомучками».
   Виникаючі першими питання — Чому я? Чому це трапилося саме з нами? Чому ми не можемо бути разом?— обов’язково будуть узагальнені питанням «А чому жінки кидають чоловіків взагалі?»
   Відразу виключимо випадки, коли чоловік – п’є, б’є, «тиранить». Тут властиво сама асоціальна поведінка псевдо-чоловіків пояснює, чому жінки кидають чоловіків.
   «Самодурство» у родині з боку сильної половини, як правило, особливо не вибачається жінками, вихованими під впливом фемінізму.
    Однак, коли чоловік «пристойний за всіма показниками», питання «Чому жінки кидають чоловіків?» змушує дивуватися багатьох. Видалося б, жінка в цьому випадку — сама незацікавлена сторона в розриві відносин. Але… від цього ніхто не застрахований.
   Імовірно, час настав. Жінка може бути самодостатньою, коли професійно й матеріально чоловік перестає для неї бути визначальною, найголовнішою ланкою. Зник внутрішній страх — «Пропаду без нього! Куди я одна з дітьми!» Коментувати, погано це або добре, продовжувати численні дискусії про шкоду ідей фемінізму чи навряд потрібно. Ця причина розриву відносин уже існує, хоча чоловіки й роблять спроби утримати свої лідерські позиції в плані матеріально забезпечення, фінансової незалежності. Ну й третя, сама загальна, розповсюджена причина, чому жінки кидають чоловіків, — це завершеність, вичерпаність відносин.
   Потреба кохати й бути коханою, бути цікавою й самій відчувати інтерес до іншої людини — у кожному разі виявить себе, як би вона не стримувалася.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6095 | 08/11/2011 Чоловік та жінка - Психологія Ч+Ж

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус