ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Маленькі груди  
Як вибрати Dj-Мікшер  
Собака, що годує, і правильний догляд  
Кокос - користь у квадраті!  
П’ять кроків до ідеалу Шарлоти  
Диетическое питание при язве желудка и двенадцатиперстной кишки  
Фітнес для дітей  
Яким повинен бути помічник по господарству  
Які основні способи боротьби з накипом?  
Незвичайне в звичайному  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
податкова   ДВС-синдром   кишки   елетероукок   самому   фото   комір   конкуренція   работа   літнє   практика   лате   року   isic   chandi  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Що таке бізнес сайт? Як бізнес сайт залучає нових клієнтів?
Що таке бізнес сайт? Як бізнес сайт залучає нових клієнтів?
Фразу: «Офіс - обличчя компанії» знають усі. Так ось: бізнес сайт - це друге обличчя компанії після офісу для місцевих фірм, і мабуть перше для компаній діяльність яких поширюється на регіон чи цілу країну.Саме з візиту на сайт компанії починається знайомство, народжується перше враження про саму компанію.


Розробка бізнес сайтів ЛьвівНе секрет, що бізнес сайт це імідж і престиж компанії, одна з найголовніших і найвагоміших частин корпоративного стилю, а ще - унікальна можливість залучення нових потенціних клієнтів.
   
   Кому потрібен бізнес сайт і кому він принесе прибуток?
   
   Бізнес сайт потрібнен фірмам, підприємствам і виробникам. Тим компаніям і підприємцям, які можуть розказати про себе і свій бізнес більше, ніж уміщає формат сайту візитки. Але найголовніше, що бізнес сайт залучає нових клієнтів, тому що знайшовши на сайті потрібні послуги, або продукцію і ціни на них, людина прийде до Вас, але важливо, щоб інформація була коректною і актульною.
   
   Які основні функції бізнес сайту
   
   Бізнес сайт підвищує статус компанії та її престиж. Він містить детальну інформацію про послуги і ціни, історію створення фірми, з якими партнерами співпрацює. Часто бізнес сайт містить розділ з вакансіями — таким чином пошук цінних кадрів стає набагато ефективнішим. Якщо говорити про компанію з динамічним розвитком, то її бізнес сайт зазвичай має розділ новин, в якому подається інформація про нові потужності, акції чи відкриття нових філій і т.д. При потребі, у бізнес сайти інтегрують індивідуальні функціональні можливості: для прикладу візьмемо компанії по виготовленню пластикових вікон - на бізнес сайт такої компанії доречно поставити калькулятор розрахунку вартості вікна. Клієнт вводить розміри вікна, вибирає профіль, виробника натискає на кнопку “Вирахувати” і отримує вартість вікна.
   
   Підтримка сайту
   
   Для того, щоб Ваш бізнес сайт допомагав Вам у веденні бізнесу та приносив прибуток, ним, безперечно, потрібно займатися. Хто буде виконувати роль адмініструвати вирішувати Вам — все залежить від масштабу компанії — це може бути як керівник, так і один з працівників по сумісництву, або ж окрема людина чи цілий відділ. Підтримка, ведення і розвиток бізнес сайту це один з напрямків розвитку компанії. Для цього потрібно постійно поповнювати сайт актуальною інформацією про компанію, нові послуги і товари, своєчасно оновлювати ціни, слідкувати за тим, щоб сайт мав гарний вигляд, робити час від часу редизайни і т.д.
   
   Чи потрібно розкручувати бізнес сайт?
   
   Бізнес сайт як рекламний засіб, як інструмент залучення нових клієнтів, потребує розкрутки і реклами, яка залучить на сайт саме цільову аудиторію, іншими словами - потенційних клієнтів. Якщо цього не робити, бізнес сайт більшою мірою буде виконувати іміджеву функцію “офісу” в інтернеті
   
   Особливості замовлення і створення бізнес сайту
   
   Створення бізнес сайту це розумна і варта вкладень інвестиція для власників своєї справи. Створюючи бізнес сайт, ми враховуємо специфіку і особливості бізнесу. Ми створимо для Вас сайт у руслі Вашого фірмового стилю, а якщо у Вас його немає ми допоможемо у його розробці. Зробіть замовлення сайту у нас і Ви отримаєте якісний бізнес сайт у визначені строки.

Автор: infowcdt | Відгуки: 0 | Перегляди: 4387 | 07/11/2011 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус