ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Приготування домашнього вина  
Мстители - отряд крутых супергероев  
После обновления Аваста исчезла сеть на компьютере.  
Виды масажа  
Безсонна ніч приносить користь  
Разновидности дверных конструкций. Как найти оптимальную дверь для квартиры  
Мексиканці користуються найкрасивішою монетою у світі  
В яких випадках потрібна реєстрація СПД?  
Удари в більярді  
Кава в турці або кава по-східному  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
грудей   оптимізація   голова   аудит   кислота   Ситуационные   HTML   heelys   Роздільне   ігри   інтернет   морі   збільшення   Winner   музичні  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Виклик менструації (переривання вагітності на ранньому терміні)
Виклик менструації (переривання вагітності на ранньому терміні)
Сучасними жінками часто застосовується такий метод регуляції менструального циклу як виклик місячних. До нього прибігають у тому випадку, коли є підозри на вагітність через невелику затримку. Виклик менструації...


Сучасними жінками часто застосовується такий метод регуляції менструального циклу як виклик місячних. До нього прибігають у тому випадку, коли є підозри на вагітність через невелику затримку.

Виклик менструації використовується жінками, коли ймовірність вагітності, на їхню думку, дуже висока, наприклад, мав місце акт без використання контрацептивів. До такого способу прибігають, коли прагнуть уберегтися від психологічних наслідків більш серйозного й страшного поняття як аборт на більш пізніх строках. Незапланована або небажана вагітність – такі причини запобігання жінок до лікарських препаратів для викликання менструації. Методи можуть бути різні – від медикаментозних до хірургічних.

Медикаментозні методи

Найчастіше для негайного виклику місячних використовують міфепристон і простагландіни. Препарати можуть використовуватися як окремо друг від друга, так і разом, причому комбіноване застосування навіть більш бажане, тому як дає більш ефективні результати.

Міфепристон є анти прогестероном (антипрогестином) – він блокує діяльність прогестерона, який називають гормоном вагітності. У тому випадку, якщо відбулося запліднення, міфепристон зупиняє розвиток ембріона, викликає скорочення стінок матки, відокремлення зародка від стінок і його наступне просування назовні, що виглядає як менструація.

Після застосування міфепристона жінки можуть почувати біль унизу живота, спазми стінок матки, які супроводжуються кровотечею, тривалість якої може досягати двох-чотирьох тижнів. Крім цього серед побічних ефектів називають нудоту, блювоту, діарею, запаморочення, слабість, стомлюваність і підвищення температури. Деяким жінкам після подібної процедури потрібе спостереження лікаря протягом двох-чотирьох тижнів після приймання міфепристона.

Протипоказанням до приймання препарату служить наявність внутрі маткової спіралі, позаматкова вагітність, порушення роботи надниркової залози, гемофілія, довгочасна терапія кортики стероїдами. Той же ефект і ті ж побічні явища супроводжують жінку після приймання метотрексата.

Гарні результати дає комбінація міфепристона й метотрексата із простагландіном.

Побічні не хірургічні методи для виклику менструацій і переривання вагітності на ранніх строках серед переваг мають малу інвазивність процедури, відповідно, не буде травматизму, і немає необхідності в анестезії. Але якщо для досягнення цих цілей застосовується хірургічний метод, кровотеча буде менш рясною, а процедура – менш хворобливоїю( при відсутності побічних ефектів).

Хірургічний метод переривання вагітності на ранньому строку займає всього кілька хвилин – лікар за допомогою трубки, що вводиться через шийку матки, порушує цілісність стінок матки і її вміст, що тягне кровотечу з витягом зародка.

До хірургічного методу краще прибігати в проміжку між 35 - 45 днем із моменту закінчення останньої менструації. Небажане проводити операцію раніше 42-го й пізніше 49-го дня. У першому випадку може виявитися, що вагітності зовсім не було, а якщо процедура буде проведена, вона виявиться непотрібною. Якщо ж факт вагітності встановлений, і операція проводиться після 49-го дня, тоді процедура не гарантує 100% результату.

Ризики, сполучені з операційним способом: неефективність, яка виражається в продовженні плину вагітності, а у випадку позитивного результату, жінка не застрахована від побічних явищ. Серед них: розрив шийки матки, інфекції органів малого таза, тривала кровотеча. Після проведення такої операції також потрібно обов’язково перебувати під лікарським контролем ще два-чотири тижні, що зменшить ризик ускладнень і дозволить упевнитися в тому, що вагітність перервана.

У кожному разі, до подібних методів негайного виклику менструації не можна прибігати часто. Якщо таке вже трапилося одного разу, і ви вдало впоралися із проблемою, це не означає, що можна застосовувати цю методику постійно, не опікуючись про контрацепцію. Будьте уважні й обережні: такий спосіб переривання небажаної вагітності є екстреним, і ви повинні ужити всіх заходів, щоб надалі уникнути повторення такої ситуації – найголовніше для того, щоб убезпечити своє здоров’я.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 18684 | 01/11/2011 Медицина та здоров'я - Гінекологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус