ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Дієта при сечокам’яній хворобі  
Борна кислота  
Позбуваємося від целюліта  
Догляд за м’якими меблями  
Створення сайтів  
Натяжные потолки  
Розміри ваших грудей - чи варто турбуватися  
Сухий шампунь переваги й недоліки  
КАК повысить КПД своих менеджеров?  
Скандинавська ходьба  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
тканини   свет   аудит   конкуренція   %?3?   работа   молочниці   день   спирт   заболевания   пользование   зробити   поручение   практика   літнє  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Чому чоловік не прагне сексу
Чому чоловік не прагне сексу
Ми звикли, що чоловіки завжди прагнуть сексу, однак не так вже рідкі ситуації, коли коханий не тільки сам не проявляє ініціативи, але й усіляко уникає інтимних відносин.


Втомився, уже пізно, хочу спати, я дивлюся телевізор, дай спокійно полежати - так чоловіки мотивують свою відмову від сексу. Причому ні вік чоловіка, ні його сімейний стаж тут непринциповий: однаково можуть не бажати сексу як двадцятирічні юнаки, так і зрілі чоловіки, темпераментні красені й тихі сім’янини, молодята й живучі в шлюбі вже не один десяток років.


    Запал згас Як відомо, у коханні є свої спади й підйоми. Якщо ваша пристрасть зменшилася, у першу чергу це позначиться на інтимних відносинах. Це не означає, що кохання пройшло й вам потрібно розлучитися, можливо, варто переглянути свої вимоги до партнера. Як відомо, на початку відносин, наші почуття напружені до межі, страсті бушують, а через якийсь час ми починаємо ставитися друг до друга спокійніше. Спільне проживання з навіть дуже улюбленою обраницею втихомирює чоловічу пристрасть. Щоб знову розпалити багаття вашої пристрасті, спробуйте спокусити вашого улюбленого, напевно йому це сподобається й наступного разу він не стане кривдити вас відмовою.
   Пам’ятайте, відносини розвиваються по синусоїді, і за спадом завжди йде підйом.
   
    Емоційний розлад Якими «товстошкірими» не були б чоловіки, сварки й конфлікти так само впливають на їхню сексуальну поведінку, як і в жінок. Психологи попереджають: не можна бути щасливими в сексі, маючи проблеми у взаєминах. Конфлікти, особливо постійні, породжують замкнене коло: немає сексу - накопичується напруженість у відносинах, невдоволення один одним, виникають конфлікти - як наслідок знову немає сексу. Якщо це ваш випадок, спробуйте відновити в першу чергу спілкування - слова, спільні справи, звичайні пещення. А потім уже й секс прикладеться.
   
   Це нервове... Психологічна напруга - серйозна причина того, що чоловік не бажає сексу. Постійні стреси, проблеми із грішми й роботою здатні замучити кожного. І якщо, лягаючи в постіль, ваш чоловік думає про те, як більше заробити грошей, щоб розрахуватися з іпотекою, або обмірковує доповідь на майбутній нараді, сексу йому дійсно не хочеться. Для виходу із цієї ситуації досить позбутися страхів, подразнення й занепокоєння. Якщо не виходить впоратися самотужки, краще звернутися до психолога.
   
   Острах фіаско У всіх чоловіків є страх потерпіти фіаско в постелі, навіть якщо в нього ще не було невдач. Іноді цей страх настільки сильний, що чоловік починає усвідомлено уникати сексу. Лікарі називають такі страхи синдромом тривожного очікування невдачі. Чоловік хвилюється й намагається контролювати свою ерекцію, а контроль у цьому випадку – ворог №1. Але якщо партнери довіряють один одному, ця проблема цілком переборна. Найголовніше, не пред’являти своєму улюбленому претензії, не виставляти принизливих діагнозів і згодом усе налагодиться.
   
   Коли ритми не збігаються Чоловік не відповідає на ваші загравання й пропонує скоріше лягти спати? Можливо, ваш біологічний годинник не збігається з його біоритмами. Якщо ви обидва багато й довго працюєте, вечора у вас зайняті родиною або друзями, а зранку треба бігти на роботу – шансів зустрітися в постелі у вас не так вже й багато. Ви пропонуєте коханому зайнятися сексом перед сном і ображаєтеся, якщо він відмовляється. А тим часом, ученими доведене: пік чоловічої сексуальності припадає на ранок, тоді як жінки сексуально активні ближче до ночі. Вихід – шукати точки дотику і йти назустріч один одному. Спробуйте просипатися на 15-20 хвилин раніше або запропонуйте чоловікові засипати на 15-30 хвилин пізніше, а у вихідні влаштовуйте сексуальні марафони в загальні «години кохання» - з 13 до 16, коли й чоловіча й жіноча сексуальність перебувають приблизно на одному рівні.
   
    Здоров’я Якщо чоловік не прагне сексу, дуже імовірно, що в нього є проблеми зі здоров’ям. Можливо всьому провиною перенесені інфекції або гормональні проблеми. Лікарі попереджають: уже після 25-27 років чоловіків починає підводити здоров’я. Впливає на це й неправильний спосіб життя – переїдання, відсутність фізичних навантажень, алкоголь і паління. Крім того, понизити чоловічу сексуальність можуть і деякі лікарські препарати, наприклад такі, що знижують артеріальний тиск або гормональні. Також погано відбиваються на чоловічому лібідо такі захворювання, як діабет, атеросклероз, хвороби сечостатевої системи, алкоголізм. У кожному разі, коли справа стосується здоров’я, краще звернутися за консультацією до кваліфікованих фахівців.
   
    Темперамент Усі ми різні й, хоча традиційно вважається, що в чоловіків потреба в сексі набагато вище, ніж у жінок, деякі молоді люди в сексуальному плані більш спокійні. Це не патологія, лікувати нічого не потрібно. І не варто обвинувачувати чоловіка в тому, що він прагне сексу «занадто рідко (це для вас рідко, а для когось, можливо, якраз). Кращий варіант – відверто поговорити й знайти компромісне рішення, яке влаштовувало б і вас і вашого коханого.
   
    Ініціатива карна Чоловіки більше цінують не те, що досяжне, а те, чого досягти можна на превелику силу. Залишіть власну ініціативу для особливого випадку й дозвольте улюбленому знову відчути себе завойовником. Сексологи пропонують такий алгоритм дій: спробуйте не пропонувати секс партнерові, поки він сам не захоче, але в той же час як би не спеціально робіть йому компліменти - говоріть йому, який він сексуальний, мужній і сильний. І коли секс ( з його ініціативи) відбудеться, не забудьте сказати, що вам усе сподобалося й ви в захваті від його секс-майстерності.
   
    У нього є інша Якщо чоловік не прагне сексу, можливо, у нього є інша жінка, секс із якою його влаштовує. Але справедливості заради варто сказати про одну цікаву тенденцію, яку відзначають сексологи - якщо в чоловіка з’явилася коханка, перший час із дружиною сексу стає навіть більше. Відмова від подружнього обов’язку відбувається пізніше, коли відносини з коханкою вже сформовані, а із дружиною навпаки емоційний контакт зруйнований. Психологи вважають, що секс - це свого роду лакмусовий папірець, показник того, наскільки гарні відносини між чоловіком і жінкою. Те, що відбулося в сексі, колись відбулося в нас самих, і якщо чоловік не прагне сексу, виходить, у ваших відносинах явно назріла проблема. Але найчастіше ситуацію можна поправити, головне бажання партнерів бути разом.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4503 | 31/10/2011 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус