ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Основні страхи при вагітності  
Соціальна адаптація людей, що хворіють наркотичною залежністю  
Чи шкідливі памперси малятам  
Французький манікюр висока мода без особливих зусиль  
Ноїв ковчег  
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА для сторожа  
Шкірний вірус знайти й знешкодити  
Виноградне вино корисне для здоров'я  
Эффективные аналоги дорогих лекарств - значительная экономия времени и денег  
Цикламен (альпійська фіалка)  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
херсон   Іспанія   выгодные   Winner   фотообои   Лептоспироз   міжрегіональне   active   мебель   мануальна   chandi   особи   іграшки   фламенко,   вирусного  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як перестати ревнувати
Як перестати ревнувати
Прийнято вважати, що ревнощі – чоловіче почуття. Досить згадати нещасного Отелло, який придушив Дездемону через інтриги Яго. Або купця Рогожина...


Жіночі ревнощі не настільки популярні в художній прозі. Мабуть, самий яскравий приклад, це Медея, яка прирекла свого улюбленого Ясон, убила дітей своїх і знищила суперницю. Так, жіночі ревнощі більш жорстокі й більш винахідливі. І в житті вона приносить не менше руйнувань, ніж у літературі. Ми, жінки, взагалі не страждаємо відсутністю фантазії, і уявити собі улюбленого в обіймах іншої жінки – для нас звична справа.


   Так чому ж ми, розумниці й красуні ревнуємо? Психологи дають однозначну відповідь – тому що ми почуваємо непевність у собі. Я, щоправда, зустрічала й інший підвид ревнощів - моя подруга періодично влаштовувала сцени своєму чоловікові, попутно обвинувачуючи його у всіх мислимих і немислимих гріхах, змушуючи його виправдовуватися й вибачатися. На моє питання: «Навіщо ти це робиш?», вона гордо відповіла, що «нехай він знає, що він і мізинця мого не вартий – що я дарунок, який треба берегти». Як говориться, без коментарів. Властиво, якщо чоловік вам до смерті набрид, якщо ви не знаєте, як від нього позбутися, віддаєте перевагу залишок життя провести на крамничці біля під’їзду в компанії таких же колишніх ревнивиць, то можна зробити в такий спосіб. Постійно запитувати в улюбленого: де він був, що робив, чому затримався на 5 хвилин після роботи, переводити його телефонними дзвінками, регулярно перевіряти вміст його кишень, при зустрічі потрібно кричати й тупотіти ногами, виривати телефон, судорожно перегортаючи Смскі…Можна ще спробувати бити посуд і репетувати, захлинаючись у сльозах: «Я тобі все життя віддала, витратила на тебе кращі роки свого життя!!!! Говорила мені мама!!!» Усі ці дії принесуть результат, що улюблений втече від вас. Решту читати вам не обов’язково, просто слідуйте інструкції. Але якщо, почуття ревнощів приносить вам страждання, якщо ви розумієте, що поводитеся нерозумно, те потрібно побрати себе в руки й зрозуміти, як перестати ревнувати.
   
   Для цього потрібно з’ясувати – чому ви ревнуєте?
   
   Перше. Я йому не довіряю Не лукавте, ви не довіряє не йому, а собі. Вам здається, що у вас є купа недоліків, які він помічає і які його обов’язково штовхнуть в обійми іншої жінки. Це припущення смішне, хоча б тому, що ваші недоліки не перешкодили йому опинитися у Ваших обіймах. Виходить, він їх або не помічає, або вважає, що це вас прикрашає й робить по-справжньому неповторною.
   Друге. Чоловіки - самці, їх треба тримати під контролем Так, так – тримайте, якщо зможете. Ви дійсно наївно рахуєте, що, улаштовуючи йому періодичний фейс-контроль, помітете ознаки зради? Або ви думаєте, що чоловіки, усі суцільно дурні й не вміють замітати сліди? До слова, у чоловіків військовий інстинкт розвинений краще ніж в жінок, і йти від погоні, не залишаючи доказів – їм простіше пареної ріпи. І навіть якщо він завів інтрижку на стороні – ви довідаєтеся про цей останньою, а, влаштовуючи розбирання, ви самі й можете підштовхнути його до зради – щоб було за що ревнувати.
   Третє. Моє!!! Руками не торкатися! Теж причина з розряду фікцій. Ну що він віддався вам у довічну власність? Що ви зробили такого, щоб він почував себе вашим рабом? Ні, звичайно, як варіант любовних ігор у садо-мазо він має місце бути, але це ж ігри, а постійним рабом своєї жінки міг бути тільки граф Мазох. Правда гра ця приносила задоволення тільки йому, улюблена втекла від свого раба до людини, яка теж мала власну волю. Якщо вже так хочеться, щоб усі знали, що цей красавчик зайнятий – розклейте по всьому місту оголошення з його фото. Він вам буде дуже вдячний і буде зберігати вірність до кінця днів вашого спільного життя, а потім втече. Чоловіки – створення волелюбні, їм необхідний простір і повітря.
   
   Але якщо вже говорити дуже серйозно, те ревнощі – це жахливе почуття.
   
   Воно, у першу чергу вбиває тільки вас. Це ви себе почуваєте, некрасивою, неуспішною, самотньою й не коханою. Це вам погано, це ви від жадібності, готові замучити свою половину. Почуття власності може поширюватися тільки на майно. Володіння рабами в нас заборонене за законом, є навіть відповідна стаття
   
   . Покарання - строк від 4 до 8 років позбавлення волі. Жартую. Але частка правди в цьому жарті є – ви забираєте ревнощами в себе й улюблених куди більше років життя.
   
   Причому щасливого.
   
   

Як перестати ревнувати?!

Так все-таки, як перестати ревнувати?
   
   Головне - це покохати себе. Підійдіть до дзеркала й уважно на себе подивіться. Що вам не подобається в собі? Очі? Вуха? Фігура? Усі ці проблеми легко вирішити, для того щоб підкреслити свої переваги й сховати недоліки, косметичною промисловістю випускаються тонни пудри, туши й помади.
   Легка промисловість шиє для нас гарний одяг. Зверніться до стиліста, якщо самі поки не можете сховати якісь дрібні недосконалості. Займіться спортом, або витягайте на вечірню прогулянку улюбленого. Дуже корисно й для фігури, і для налагодження відносин. Дивіться, як на Вас реагують минаючі повз чоловіки, а не на те, як Він дивиться на дівчат. Посміхайтеся собі в дзеркало зранку й повторюйте – я найкраща, я сама кохана, я сама чудова. Аутотренінг – велика річ. І коли ви, нарешті, повірите самій собі, то й навчитеся довіряти словам коханого, коли він вам шепотить на вухо: «Ти єдине світло в моєму житті!».

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4313 | 31/10/2011 Чоловік та жінка - Психологія Ч+Ж

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус