ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
    Будівельні конструкції
    Двері та вікна
    Меблі, обладнання приміщень
    Опалення
    Проектування та архітектура
    Проектування, дизайн
    Сантехнічне обладнання
    Фен-шуй в будинку
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Недвижимость под контролем.  
ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» на V Виставці-форумі «Я буду мамою!»  
Как не промахнуться при покупке межкомнатных дверей из дерева  
Як уникнути впливу електромагнітного поля на організм людини: комплексне еколого-гігієнічне дослідження  
Криза трьохліток  
Весело-Весело зустрінемо Новий рік!  
Репетитор приватні уроки вдома  
Пісна дієта  
Як боротися з міллю  
Яка реклама в інтернеті діє ефективніше?  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Новая   весілля   функції   маша   энцефалит   ТЮТЮНОВИХ   земель   инфекционные   рилейшнз   питання   пальто   Облік   Chicco   Податкова   контра  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Ламінат
Ламінат
Популярно про ламінат. Часто вживається назва «ламинованний паркет», тому що спочатку ламінат імітував паркетну підлогу   
   Обладнання
   Як правило, ламінат це бірне напольное покриття. У кожній окремій пачці, поставляється кілька пластин, які шляхом з’єднання між собою утворюють підлогу.
   
   Кожна окрема пластина-дошка складається з 4 шарів:
   
   Верхній шар — безпосередньо саме ламіноване покриття з меламинових смол. Основне призначення — захист підлоги від стирання.
   
   Шар декоративного паперу, що зазвичай імітує дошку з натуральної деревини або паркет. Також може використовуватися й інший зовнішній вигляд — плитка, граніт, камінь і т.п.
   
   Основа покриття може бути виготовлена з:
   
   Деревинно-волокнистих плит HDF
   Деревинноволокниста плита середньої щільності MDF
   Пластик, що дає 100 % захист від вологи, але покриття вже перестає бути натуральним.
   Стабілізуючий шар ( поверхня, що вирівнює).
   
   Укладання
   
   Ламінат (плита HDF) поряд із плюсами деревини, підданий згубному впливу вологи. Тому більшість виробників рекомендує класти під ламінат параізоляційну плівку (полиетилен, герметично склеений між собою). Крім того, ламінована підлога дуже вимоглива до рівності підлоги, допускається перепад не більш 2 мм на 1м.
   
    Між ламінатом і параізоляційною плівкою, також необхідно укладати «підложку». Це матеріал 3-5 мм із полистерола (полистерена) або навіть пробки. Основне його завдання — шумоізоляція.
   
   З’єднання замків ламіната
   Уся сучасна ламінована підлога збирається без клею. Пластини підлоги з’єднуються між собою за допомогою замка, що є на кожній пластині. Замки можна розділити на 3 виду:
   
   З’єднання типу «конструктор». При такому з’єднанні, необхідно «налаштовуватися під замок», тобто піднімати вже зібраний ряд ламіната для з’єднання з новою пластиною, яка з’єднана тільки по одній стороні (довжині).
   
   З’єднання шляхом «підбиття». Пластина з’єднується по одній стороні (довжині), а потім підбивається для з’єднання по ширині. При такому з’єднанні можливе ушкодження замків.
   
   З’єднання, при якому по ширині пластину фіксує пластикова вставка. При такому з’єднанні не потрібно піднімати ряд ( як в 1 випадку).
   
   Догляд за ламінатом
   Ламінат по суті — це дерево, і волога для нього згубна Ламінат повинен бути сухим, якщо ви пролили на нього рідину, то її слід негайно забрати. Сучасний ламінат має захист від проникнення вологи, але тривалого її впливу не витримає жодна дерев’яна підлога.
   
   Виробництво
   Споконвічно все виробництво ламинированних підлог було зосереджено в Європі. У наш час, виробництво перейшло в країни східної Європи й в Азію. Існує дуже багато ламіната зробленого в Китаї.
   
   Класи ламіната
   Класи експлуатації позначають скільки часу ламінат буде зберігати свій зовнішній вигляд при різних на нього навантаженнях. Існує європейська норма (EN 13329), яка містить у собі 18 тестів, після проведення яких ламінату привласнюється той або інший клас. Ця норма виділяє 2 великі групи ламінованих покриттів для підлоги: ламінати комерційної експлуатації й ламінати домашнього використання.
   
   Ламінати комерційної експлуатації - це ламінати з терміном служби в комерційних приміщеннях від 3 до 6 років. Відповідно, якщо підлога комерційної експлуатації використовується в будинку, то строк життя ламіната збільшується у два - три рази. Багато гарантій понад 10 років означають, що дана підлога саме в домашніх умовах пролежить стільки, але ніяк не в комерційному приміщенні.
   
   31 клас експлуатації - це експлуатація підлоги в комерційних приміщеннях зі слабким навантаженням. Термін служби підлоги близько 2-3 років. У домашніх умовах підлога може пролежати 10-12 років. Сьогодні найпоширеніший клас ламіната. В офісах застосуються в прийомних, переговірних, невеликих кабінетах.
   
   32 клас експлуатації - це експлуатація підлоги в комерційних приміщеннях із середнім навантаженням. Термін служби підлоги 3-5 років. У домашніх умовах підлога може пролежати 12-15 років. 32 клас найбільш оптимальний вибір і для будинку й для офісу.
   33 клас експлуатації - це експлуатація підлоги в комерційних приміщеннях з інтенсивним навантаженням. Термін служби підлоги близько 5-6 років. У домашніх умовах може пролежати 15-20 років. Враховуючи тривалий строк експлуатації в домашніх умовах деякі виробники дають довічну гарантію. Безсумнівною перевагою цієї підлоги є те, що її зовнішній вигляд буде збережен максимальний можливий для ламіната час.
   
   34 клас експлуатації - екслуатація підлоги в комерційних приміщеннях з навантаженням вище інтенсивного. Наприклад комерційні приміщення з високим навантаженням типу автосалони, вокзали, аеропорти, танцювальні клуби. Термін служби 7-15 років. У домашніх умовах може пролежати близько 30 років.
   
   Ламінати домашнього використання - це ламінати, строк експлуатації яких не перевищує 5-6 років у домашніх умовах. Зазвичай це підлоги на 6 або 7 мм плиті HDF або навіть MDF. Відмінна риса цих підлог - ціна. Ламінати домашнього використання ділять на умовні 3 групи:
   21 клас експлуатації - дана підлога має термін служби не більше 1-2 років. В Україні, сьогодні, така підлога відсутня. Область застосування - спальні, комори тобто приміщення зі слабкою експлуатацією підлоги в домашніх умовах.
   22 клас експлуатації - підлога з терміном служби 2-4 роки. В Україні така підлога, як і 21 клас, відсутня. Область застосування - спальні, комори, дитячі, гардеробні, тобто приміщення із середньою експлуатацією підлоги в домашніх умови.
   23 клас експлуатації - підлога з терміном служби 4-6 років. Найбільш популярний формат ламінатів в Україні до 2001 року. Область застосування - спальні, комори, дитячі, гардеробні, їдальні, кухні, коридори, тобто приміщення з високою експлуатацією підлоги в домашніх умовах.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6114 | 30/10/2011 Будівництво, ремонт - Меблі, обладнання приміщень

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус