ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
    Будівельні конструкції
    Двері та вікна
    Меблі, обладнання приміщень
    Опалення
    Проектування та архітектура
    Проектування, дизайн
    Сантехнічне обладнання
    Фен-шуй в будинку
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Норматив працевлаштування інвалідів  
Обережно буркун  
Повнота! У чому причина  
RegCleaner  
Холодильна камера для зберігання ягід  
Lviv Fashion Week 2013: Гламурні модниці показали педикюр у вишуканих босоніжках, незважаючи на зовсім не теплу погоду та сніг на вулиці.  
Шампуні від лупи. Поради по усуненню лупи.  
Борна кислота  
П’ять способів перемогти безсоння  
РОЗРОДЖУЮЧІ ОПЕРАЦІЇ (КЕСАРІВ РОЗТИН, АКУШЕРСЬКІ ЩИПЦИ, ВАКУУМ-ЕКСТРАКЦІЯ, ПЛОДОРУЙНУЮЧІ ОПЕРАЦІЇ) (лекція)  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
інтернет   Вона   перстачу   Європейські   псоріаз   виробництво   норматив   вагітності   шахта   реакліматизація   природа   конфликтов   мебель   таблиця   Web-   Ситуационные  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Обладнання стрічкового фундаменту
Обладнання стрічкового фундаменту
Стрічковий фундамент, найпоширеніший тип основи для малоповерхових будівель. Застосовувати його краще для досить легких будов і на щільних ґрунтах (на слабких, це економічно не вигідно).   
   
   Є кілька конструкцій стрічкових фундаментів: із ЖБИ блоків, монолітний залізобетонний, і комбіновані блочно-монолітні й цегляно-монолітні. Також, усі перераховані фундаменти бувають заглубленними - 50-130 см, і мелкозаглубленними від 20 до 50 сантиметрів, або цокольними. По виду схема стрічкового фундаменту представляє із себе залізобетонну стрічку “у наслідку чого й одержла своє ім’я”, розміщену по всьому периметру будинку а також і під усіма внутрішніми капітальними стінками. Із усіх перерахованих видів, найбільш надійним і популярним є залізобетонний, тому про нього ми й поговоримо в даній статті.
   Обладнання фундаменту починаються з розмітки й копання траншеї. Глибина котловану головним чином залежить від трьох причин: міцність ґрунту, глибина промерзання, і вага майбутнього будинку, у середньому це близько 70см. Ширина траншеї для стін товщиною в камінь дорівнює 50см. У нижній частині траншеї укладають шар піску 10-15см і ретельно утрамбовують.
   
   Схема армування фундаменту зовсім нескладна. Збирають арматурний кістяк із прута діаметром 10-15мм, на завчасно розміщених цеглах, у такій послідовності. Перші поздовжні прути укладають на цегли паралельно один одному з відступом від стін 5-7см, потім, на відстані 50см прив’язують поперечки й опорні стійки, до них (не доходячи до верхнього зрізу фундаменту 5-7см) встановлюють два верхніх довгих прута арматури і закріплюють їх між собою перемичками.
   
   Для складання опалубки використовують рівну дошку товщиною 25мм. Завчасно збивають щити потребного розміру зважаючи на те, що надземна частина фундаменту повинна становити не менш 30см, далі збивають на місці, у суцільний короб. Опалубка зобов’язана бути надійно укріплена.
   
   Бетон для фундаменту ви можете замішувати на буд майданчику, або замовляти підвіз пересувним міксером на заводі. Здобувати готовий бетон простіше, якість замісу в заводського бетону краще, по друге усе заливання виконується за один день, що дуже важливо для міцності всієї основи. Короб заповнюють бетоном до крапки рівня, на звороті короба, пресують і вкривають плівкою. Приступати до зведення стін можна через два тижні.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4033 | 30/10/2011 Будівництво, ремонт - Будівельні конструкції

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус