ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Техніка в спальні руйнує інтимні відносини  
Бездоганний манікюр і нарощування гелем  
Фейсконтроль діагноз по обличчю  
Товари у дитячому магазині.  
Постійно хочеться сексу радість або проблема  
Україна стала головним європейським ринком відновлювальної енергетики, що розвивається  
Вартість створення веб сайту  
Краткий обзор более выгодных партнерских программ Wap-click  
Заняття сексом під час вагітності  
Як заснути після авралу  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
запор   заболевания   статут   капитал   методы   косметическом   міжрегіональне   Роздільне   onprint   фітнес   одяг   вагітності   дитячі   Лептоспироз   роди  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Інтернет-Торгівля. Посібник для початківця продавця-індівідуала.
Інтернет-Торгівля. Посібник для початківця продавця-індівідуала.
Представлені принципи й правила організації торгівлі через інтернет для починаючого продавця індівідуала, дані рекомендації з оптимального використання первісного капіталу й збільшенню ефективності продажів шляхом оптимізації ціни й асортиментів товару   
   
   Продажу товарів через інтернет здійснюються в основному або в інтернет-магазинах, або на інтернет-аукціонах.
   Прийнято вважати, що інтернет-магазини використовуються для комерційної торгівлі з метою витягу доходу, а інтернет-аукціони призначені для приватних продажів з метою позбутися непотрібних речей.
   У загальному випадку це дійсно так.
   Структура інтернет-магазину забезпечує продавцеві можливість організації продажів товару при заданому асортиментах практично в будь-яких кількостях. Опис товару і його ціна в інтернет-магазині відноситься, як правило, не до одиничного екземпляра, а до партії.
   Структура інтернет-аукціону орієнтована в загальному випадку на продаж не партії товару, а одиничних екземплярів. Відповідно, опис товару і його ціна на інтернет-аукціоні ставляться до одиничного екземпляра, а не до партії товару.
   Торгівля в інтернет-магазині й на інтернет-аукціоні не передбачає безпосереднього контакту покупця із продавцем і товаром. Тому успішність інтернет-торгівлі залежить винятково від одного фактора - ступеня довіри покупця до продавця.
   Ступінь довіри формується наявністю незалежних відгуків покупців (рейтингу) на інтернет-аукціоні або інформаційною підтримкою у випадку з інтернетммагазином (наявність юридичної й фізичної адреси, торгівельного бренда, рекламних акцій і т.п.).
   Очевидно, що використання інтернет-магазину для продавця-індівідуала стає практично неможливим через відсутність вищевказаної інформаційної підтримки. чи Можна продавцеві-індівідуалу організувати комерційну торгівлю на інтернет-аукціонах?
   Можна!
   Для цього необхідно додержуватися наступних правил.
   Оскільки Ви - початківець інтернет-продавець, Ваше першочергове завдання - одержати позитивний рейтинг на інтернет-аукціоні, який забезпечить необхідний ступінь довіри покупця.
   Рейтинг визначається співвідношенням позитивних і негативних відгуків Ваших покупців. Чим більше позитивних відгуків, тем вище Ваш рейтинг на інтернет-аукціоні, і навпаки. Зрозуміло, що при наявності негативного рейтингу ніхто й нічого у Вас купувати не буде.
   При закупівлі й наступнім виставлянні товару на інтернет-аукціоні необхідно керуватися наступним правилом:
   - вартість товару, що виставляється на інтернет-аукціоні, прямо залежить від розміру Вашого рейтингу. Поки Ваш рейтинг невисокий, купуйте й виставляйте товар з мінімальною вартістю. Нема рації закуповувати дорогі позиції, однаково вони не будуть продаватися, Ви тільки дарма заморозите свої й без того невеликі спочатку обігові кошти. У міру збільшення Вашого рейтингу додавайте товари з більш високою вартістю.
   При визначенні торгівельної націнки необхідно керуватися правилом:
   - торговельна націнка повинна бути мінімально припустимою з погляду економічної доцільності. Тому збільшення доходу необхідно домагатися не за рахунок збільшення торгівельної націнки, а винятково за рахунок розширення асортиментів і збільшення кількості продажів (обороту).
   Структура інтернет-аукціону орієнтована на продаж одиничних екземплярів товару. Тому основні зусилля (і обігові кошти) необхідно направити не на збільшення товарного запасу (партії товару) по окремих позиціях, а на максимальне розширення асортиментів товару (кількості лотів).
   Оскільки продаж на аукціонах є торговельними операціями, при керуванні коштами використовуйте "принцип трьох гаманців": гаманець N 1 " Обігові кошти"; гаманець N 2 "Фонд розвитку бізнесу"; гаманець N 3 "Фонд особистого споживання". Ніколи не кладіть виручені від продажів кошти в наступний гаманець доти, поки не заповнений попередній (принцип послідовності бізнесу)!
   Оскільки продаж товару на інтернет-аукціоні в загальному випадку не передбачає безпосереднього контакту покупця із продавцем, оплату товару здійснюють через різні системи оплати, а для доставки товару покупцеві використовуються різні організації-перевізники, головним чином поштова служба.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6308 | 09/12/2010 Інтернет - Бізнес в Інтернеті

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус