ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
    Будівельні конструкції
    Двері та вікна
    Меблі, обладнання приміщень
    Опалення
    Проектування та архітектура
    Проектування, дизайн
    Сантехнічне обладнання
    Фен-шуй в будинку
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
МЕНИНГОКОККОВАЯ ИНФЕКЦИЯ  
Шторы для кухни  
Користь бігу. Як утекти від проблем  
Що заважає схуднути. 5 популярних відмовок від дієти  
Манера поведінки жінки по типу оргазму  
Вправи для людей похилого віку. Як підтримувати організм у тонусі  
Герань у народній медицині  
Зубное протезирование в городе Москве - как восстановить свою красивую улыбку  
Вибрані рецепти народної медицини  
Тренинг «Услуги гостеприимства. Работа с клиентами»  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
хворобі   коригуванн   грудей   розклад   полинь   мебель   ТРУДА   перитоніт   сайта.   .com   роботи   ДВС-синдром   Освещение   тиждень   молочниці  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Ламінат. Класи експлуатації
Ламінат. Класи експлуатації
Ламінат. Класи експлуатації. Комерційний ламінат. До комерційного ламінату ставляться покриття зі строком експлуатації від 3-х до 6-ти років. У тому випадку, якщо комерційний ламінат використовується будинку, те строк його служби буде триваліше приблизно в 2-3 рази. Більшість гарантій на комерційний ламінат перевищуючих 10 років говорять про те, що він пролежить саме стільки будинку, а не в умовах комерційної експлуатації   
   
   Комерційний ламінат
   
   31-й клас експлуатації.
   
   Ламінат цього класу використовується в комерційний приміщеннях з найменшим навантаженням. Експлуатаційний строк такого ламінату 2-3 роки. Така підлога може лежати в будинку в плині 10-12 років.
   
   32-й клас експлуатації.
   
   Ламінат цього класу використовується в комерційних приміщеннях із середнім навантаженням. Експлуатаційний строк такого ламіната 3-5 років.
   Така підлога може лежати в будинку в плині 12-15 років. Ламінати цього класу оптимальні для використання й у місцях комерційного призначення, і в домашніх умовах
   
   33-й клас експлуатації.
   Ламінат цього класу використовується в приміщеннях з найбільшим навантаженням. Експлуатаційний строк такого ламіната 15-20 років. Виходячи з настільки тривалого експлуатаційного строку в домашніх умовах, більшість виробників дають на нього довічну гарантію. Незаперечною перевагою даного ламіната є те, що зовнішній вигляд цієї підлоги зберігається максимально довго.
   
   Домашній ламінат.
   
   До домашнього ламінату відноситься покриття зі строком використання від 3-х до 6-ти років. Як правило, ці підлоги вготовляються на основі 6-ти або 7-мі мм. плити HDF, або MDF. Головна відмінність даного ламіната – це звичайно ціна. У свою чергу, домашній ламінат поділяється на 3 групи:
   
   21-й клас експлуатації.
   
   Експлуатаційний строк такого ламіната 1-2 роки. Ламінат такого класу використовують у спальнях, коморах, іншими словами в місцях з найменшим експлуатаційним навантаженням.
   
   22-й клас експлуатації.
   Експлуатаційний строк такого ламіната 2-4 роки.
   Ламінат такого класу використовують у спальнях, коморах, гардеробних і дитячих кімнатах, іншими словами в місцях із середнім експлуатаційним навантаженням.
   
   23-й клас експлуатації.
   Експлуатаційний строк такого ламіната 4-6 років. Ламінат цього класу дуже активно використовувався в країнах пострадянського простору до 2001 року. Ламінат такого класу використовують у спальнях, коморах, гардеробних і дитячих кімнатах, столових кімнатах, кухонних приміщеннях, коридорах, іншими словами в місцях з досить значним експлуатаційним навантаженням.
   
   Досить тривалий час у процесі укладання ламіната використовувався спеціальний клей для з’єднання торців пластин. Але сьогодні є моделі, у яких з’єднань відбувається за допомогою пружного профілю на його торці. При цьому послу здавлювання 2-х деталей ламіната відбувається клацання і його з’єднання.
   
   Недоліки.
   На жаль, варто розуміти, що при всіх позитивних якостях деяких ламінатов, вони мають досить низьку вологостійкість. Хоча на практиці Ламінати високих класів ( 31-й, 32-й, 33-й, і навіть 23-й) можуть без особливих наслідків витримувати водне зіткнення кілька годин. Під час придбання ламіната потрібно розуміти, який шар захисту він має, тому що ламінат середньої якості сильно псується, після довгого з’єднання із водою. Є також ламінати, при вологому прибиранні яких обов’язковою умовою є використання спеціальних засобів! При використанні ламіната потрібно максимально уникати пролиття на нього води, а всі калюжі (увага хазяям тварин) – відразу ж стирати з підлоги.
   
   Другий значний недолік ламіната – відносно недовгі експлуатаційні строки. Усі виробники позначають 20-ти річні строки його експлуатації, хоча в умовах значних навантажень на підлогу, ламінат прослужить максимум 5 років. Ремонту такі підлоги не підлягають, і після їхнього псування або кінця експлуатаційного строку, їх потрібно міняти на нові.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4869 | 30/10/2011 Будівництво, ремонт - Меблі, обладнання приміщень

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус