ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Виробники шин  
Договор «Об уступке требования»  
Гарна й струнка фігура. Підглядаємо за тваринами!  
Спеціальні вправи для наречених  
Мезотерапия. Описание, противопоказания, рекомендации.  
Види пальто  
Як не залежати від капризів погоди  
Предпідсилювачі  
Петрушка для краси й здоров’я  
Семь «НЕТ» при создании электронных писем с поддержкой HTML  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
задача   рожа   китай   повар   .com   новини   недостаточность   Больной   лет,   сантехник,   поступил   клинику   инфекционных   болезней   день   болезни   пальто   футбол   виготовлення   boss   кишки   Free   білизна  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фляки після пластичної операції
Фляки після пластичної операції
На жаль, зробити пластичну операцію зовсім без фляків неможливо. Але при правильно проведеній пластичній операції фляки на шкірі малопомітні й заховані в природніх складках шкіри.


До того ж існують процедури, які здатні зробити ці фляки ще менш помітними.

Що таке фляки, чому і як вони виникають, види фляків

Будь-яка пластична операція припускає нехай невеликі, але розрізи на шкірі. А якщо на шкірі проводився розріз, то гоїться він з обов’язковим утворенням рубця. Рубець являє собою сполучну тканину, яка заміщає дефект шкіри.

Утворення рубця складається з декількох стадій і повністю закінчується приблизно через 1,5 місяця, надалі протягом декількох місяців відбувається дозрівання рубця. Спочатку рубець має розове фарбування, але поступово він усе більше блідне через те, що в ньому зменшується кількість кровоносних судин. Дозрілий рубець стає щільним і тонким, його майже не видно (нормотрофічний рубець).

Але в деяких випадках відбувається сильне стягування рубцем навколишніх тканин і він перебуває нижче інших тканин (атрофічний рубець). В інших же випадках рубець піднімається над шкірою (гіпертрофічний рубець). У процесі дозрівання гіпертрофічний рубець через кілька місяців часто переходить в атрофічний.

Іноді формується патологічний рубець – келоідний. У цьому рубці довгостроково зберігаються кровоносні судини, що сприяє активному розростанню сполучної тканини. Келоідний рубець зазвичай широкий, опуклий, червоно-рожевого кольору, покритий тонким шаром шкіри, схильної до травмування. Тому келоідний рубець часто турбує хворих: він чешеться й постійно зростає, перевищуючи розміри споконвічної рани.

Проблема полягає не в тому, залишаться чи після пластичної операції фляки (вони залишаться в кожному разі), а в тому, який буде їх зовнішній вигляд.

Попередження розростання фляків після пластичних операцій

Чому ж в одних пацієнтів утворюються нормотрофічні фляки, які згодом стають невидимими, а в інших вони мають грубий, помітний вигляд? Багато чого, звичайно, залежить від знань і майстерності пластичного хірурга (він повинен ураховувати як характер розрізу, так і його місце на шкірі). Але іноді й правильно зроблена операція може закінчитися формуванням грубих фляків. Тут багато чого залежить від індивідуальних особливостей організму, у тому числі спадкоємних особливостей формування сполучної тканини. Так що не варто завжди винуватити пластичного хірурга у формуванні грубих фляків.

Для правильного формування й швидкого дозрівання рубця розрізи на шкірі проводяться в місцях, де ймовірність формування грубого рубця буде мінімальною, при цьому застосовується спеціальні хірургічні приймання максимального збереження тканин і нейтральні (що не впливають на тканині) матеріали для накладення швів. Після пластичних операцій проводяться різні косметичні й фізіотерапевтичні процедури, що сповільнюють розростання рубця.

Що робити, якщо рубець після пластичної операції вже сформувався

Лікування таких фляків – справа складна й тактика лікування щораз визначається пластичним хірургом індивідуально для кожного пацієнта. Повністю вилучити рубець неможливо, але в більшості випадків при правильному адекватному лікуванні рубець можна зробити зовсім непомітним.

Найчастіше лікування великих помітних фляків поєднує в собі консервативні й хірургічні методики. Нормотрофічний і атрофічний фляки не рекомендується оперувати, їх краще відкоригувати консервативними способами. Добре піддаються оперативному лікуванню гіпертрофічні фляки, але й у цьому випадку операцію краще поєднувати з консервативними методами лікування. Келоідні фляки – це важка проблема, вони із труднощами піддаються лікуванню. У більшості випадків їх лікують консервативно (операція може підсилити процес утворення келоіда).

Келоідні й гіпертрофічні фляки краще лікувати, коли вони вже сформуються, тоді як атрофічні фляки потрібно лікувати якомога раніше.

Проводяться наступні способи впливу для корекції стану фляків:

атрофічні фляки можна заповнити спеціальними наповнювачами з гіалуроновою кислотою або згладити за допомогою хімічного пілінгу; гіпертрофічні фляки можна згладити за допомогою лазерного шліфування або забрати хірургічним способом; келоідні фляки можна згладити й зменшити за допомогою фізіотерапевтичних процедур, наприклад, електрофореза з лікарськими препаратами, що розсмоктують, шляхом уведення гормональних препаратів у безпосередньо рубець, за допомогою крио (холодом) або за допомогою променевої терапії (останній спосіб підходить тільки для келоіда на самому початку формування).

У більшості випадків ( крім, звичайно, кедоідних фляків) при правильно підібраному лікуванні фляки можна зробити непомітними.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5275 | 22/10/2011 Медицина та здоров'я - Пластична хірургія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус