ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Раціон краси що їсти, щоб стати гарніше  
Тіна Канделакі поділилася секретами стрункості  
Як Зберегти Родину або Що може швидше всього поліпшити сімейні відносини, а що їх зруйнувати  
Насолоджуйся масажем - і худни!  
Зробити укол самій. Немає проблем  
Поделкино - вироби з дітьми  
Як позбутися галіфе й целюлиту в нижній частині тіла  
Рецепти блюд зі свинини  
Косметика для дітей ніжність із перших днів  
Стійки для світлового обладнання  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
самому   боротися   Хребта   спирт   краси   коліт   подорожі   1756   виробництво   вино   вирахувати   isic   Сепсис   токсоплазмоз   мебель  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Антивікові операції
Антивікові операції
Сучасне життя вимагає підтримки зовнішнього вигляду. В останні роки на свій зовнішній вигляд стали звертати увагу не тільки жінки, але й чоловіки.


Вони також усе частіше прибігають до різного роду пластичних операцій, у тому числі до антивікових. Ну а жінками цей розділ медицини освоєний уже давно.

Для чого проводяться антивікові операції

Основною метою будь-якої антивікової операції є поліпшення зовнішнього вигляду людини, який нерозривно пов’язаний з його особистим і соціальним життям. Гарне доглянуте обличчя й фігура – це пропуск в активне соціальне життя, адже, як відомо, зустрічають завжди « по одежинці», а зараз у це поняття входить і зовнішність. Літня людина, що не приділяє уваги своїй зовнішності, має мало шансів довго зберігати свою посаду.

Те ж саме відбувається й в особистому житті. Діти вже виросли, можна жити й радіти життю, але от чомусь саме в цей час з’являється великий відсоток розлучень. І зовнішність подружжя відіграє при цьому далеко не останню роль.

Види антивікових операцій

Існують різні види антивікових операцій. Це операції, що поліпшують стан окремих ділянок обличчя (чола, вилиць, губ, носогубних складок, вік і так далі), кругова підтяжка м’яких тканин обличчя й шиї, видалення або, навпаки, імплантація жиру на окремих ділянках обличчя, пластичні операції в області тіла (пластика грудей, живота, стегон, сідниць), відсмоктування жиру при його неправильному розподілі на окремих ділянках тіла (ліпосакція) і так далі. У результаті антивікових операцій підвищується самооцінка людини, її впевненість у собі й психологічний комфорт.

Особливістю антивікових операцій є те, що вони повинні змінювати зовнішність людини не занадто помітно, так, щоб в очі кидалися не зміни, а молодість і здоров’я. Це непросто, тому що самі пацієнти часом не усвідомлюють, що їх вимоги можуть їх зробити не гарними, а смішними. Тому для антивікових операцій потрібен особливий такт і професіоналізм пластичного хірурга.

Антивікові операції на обличчі й шиї

Антивікові операції на обличчі - найпоширеніший спосіб омолодження. При цьому шкіра відшаровується, натягається, а зайва – видаляється. Виходить ефект молодої шкіри, який тримається кілька років.

На початкових етапах старіння шкіри обличчя можна проводити операції заповнення шкіри в області зморшок спеціальним гелем або вводити в область зморшок препарати (наприклад, ботокс), які виявляють на м’язи, що формують зморшки дію, що паралізує.

Існує кругова підтяжка обличчя (ліфтінг обличчя), при якій відбувається підтяжка й видалення зайвої шкіри на обличчі, під час якої втручання відбувається через розрізи в закритих місцях (наприклад, в області волосистої частини голови, за вухами і так далі), що дозволяє надалі сховати невеликі післяопераційні фляки. Реабілітаційний період після такої операції відбувається протягом приблизно шести тижнів, ефект тримається від 5 до 7 років, потім пластику обличчя можна повторювати.

У деяких випадках кругову підтяжку роблять із захопленням щільних тканин, що лежать під шкірою (м’язів, сухожиль, і так далі). При цьому підтягується овал обличчя. Ефект від такої пластики обличчя тримається довше, до 10 років. В останні роки підтяжку обличчя на початкових стадіях старіння часто проводять за допомогою спеціальних ниток АПТОС.

Для того, щоб позбутися зморшок і інших ознак старіння шкіри обличчя, можна проводити пластику й окремих частин обличчя. Наприклад, пластику шкіри чола (натягається шкіра чола й прибираються зморшки), вік (блефаропластика), під час якої можна позбутися нависаючих верхніх вік, від «мішків» під очами й від «гусячих лапок у куточках очей, пластику губ, шиї. Крім того, може проводитися ліпосакція - відсмоктування жиру з якоїсь певної області обличчя (наприклад, зі скулової області, з області підборіддя і так далі).

Антивікові операції на тілі

Тут також можуть проводитися самі різні антивікові операції. Хірургічна корекція фігури – ця зміна форми тіла за допомогою різних хірургічних операцій. Показаннями для хірургічної корекції фігури є неправильний розподіл жирової клітковини, надлишок жиру, втрата шкірою пружності, старіння й відвисання живота, стегон, сідниць, недостатній розвиток і неправильна форма сідниць, занадто великі (маленькі) груди, дефекти м’яких тканин різної локалізації, післяопераційні фляки, посттравматичні, післяопікові дефекти й інше.

Хірургічна корекція фігури може проводитися шляхом ліпосакції (видалення надлишків жиру) або із застосуванням пластичних операцій. До таких операцій відносять пластику грудей, живота, сідниць, а також відсмоктування жиру (ліпосакція) з окремих ділянок тіла. Перед проведенням хірургічної корекції фігури, яким би методом вона не проводилася, лікар, використовуючи комп’ютерне моделювання, показує пацієнтові, який буде результат операції й, при необхідності, коректує його.

Пластичні операції на молочній залозі називаються маммопластикою. Маммопластика може проводитися з метою збільшення, зменшення, підтяжки або повного відновлення молочної залози. Абдомінопластика або пластика живота – це реконструкція передньої черевної стінки (видалення зайвого жиру й відновлення тонусу), яка є одним з методів хірургічної корекції фігури. У процесі пластичних операцій на сідницях збільшують (зменшують) їх обсяг і надають правильну естетичну форму.

Сьогодні є великий вибір антивікових операцій, що дозволяє зменшити ознаки старіння в будь-якої людини.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5012 | 22/10/2011 Медицина та здоров'я - Пластична хірургія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус