ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
чи Коштує робити з дитини вегетаріанця  
Внутрішньоутробний розвиток дитини  
Як упоратися з безсонням під час вагітності  
Набряки під час вагітності  
Як відкрити свій партнерський ігровий портал  
Психологія сексуальних позицій  
На допомогу захисникам держави!  
Як навчитися писати статті  
Чиста їжа - струнка фігура  
Багатодітні родини порушують екологію  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
поручение   новини   izumrud   холера   Види   мануальна   земель   мода   организации   Послеродовые   рожа   імідж   кофт?   призначення   комір  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Обруч для схуднення! Змінимо життя на краще!
Обруч для схуднення! Змінимо життя на краще!
Обруч для схуднення - знакомый усім з дитинства хула-хуп - простої й ефективний засіб поліпшити свою фігуру. Сьогодні в продажі можна зустріти самі різні обручі для схуднення, від найпростіших пластмасових до масажних ...


Які обаднані спеціальними кульками або шипами. Обручі для схуднення можуть бути легкими, а можуть мати спеціально структуру, що робить їх важче. Також нерідко можна зустріти обручі для схуднення зі спеціальної складною конструкцією

Традиційний і найпоширеніший обруч для схуднення – це зроблене з металу або полиетілена кільце, порожнє зсередини. Подібні обручі обертали ще наші мами, а можливо, навіть бабусі. І сьогодні, незважаючи на появу в широкому продажі модернізованих різновидів нових, більш удосконалених обручів, простий пластмасовий або металевий обруч для схуднення, зроблений з порожньої трубки, як і раніше не втрачає своїх позицій по популярності серед населення.

Складний обруч багато в чомусь подібний звичайному, але, на відміну від нього, він може складатися. Як правило, обруч допускає складання вдвічі, однак деякі моделі можна складати навіть учетверо. Така властивість складного обруча для схуднення робить його компактним і дуже зручним у зберіганні й при перевезеннях: він не займає багато місця, його можна зберігати в шафі або легко розмістити у валізі або сумці. І якщо для спортивних залів зручність зберігання не має вирішального значення, то для домашніх умов така компактність – ця немаловажна перевага.

Важкий обруч для схуднення більш інтенсивно напружує м’яза в процесі занять, створюючи на них суттєво більш високе навантаження, тому такий обруч не рекомендується використовувати новачкам. Краще перейти на нього через якийсь час після занять зі звичайним обручем. Важкий обруч забезпечує набагато більш швидкий ефект зниження ваги, ефективно спалюючи зайвий жир. Помітні фізичні навантаження при заняттях з важким обручем для схуднення добре тренують м’яза, дихальну й серцево-судинну системи. Тому саме такий вид обруча рекомендується при надлишковій вазі й для загального зміцнення кістякової мускулатури.

Основна дія масажного обруча для схуднення полягає, як випливає из назви, у фізичному впливі на тіло. Для цього, як уже згадувалося, конструкція обруча передбачає наявність у ньому масажних елементів: шипів або спеціальних кульок. Комбінація фізичних навантажень і масажу, що виникає під час тренувань із цим різновидом обруча, дає дуже швидкий ефект. Якщо в процесі занять шипи занадто сильно тиснуть на тіло, обертати масажним обручем можна, попередньо одягнувши на себе, наприклад, товстий вовняний светр, чим забезпечується регулювання сили масажного впливу.

У деяких сучасних моделях обручів для схуднення є додаткові корисні особливості. Так, випускаються обручі з інтегрованим у нього мікрокомп’ютером – такий обруч допомагає контролювати окремі параметри своїх тренувань, підраховуючи, наприклад, кількість обертів обруча й сумарний час занять, витрату калорій за одне тренування, зміну охоплення талії і так далі. В інших різновидах обручів присутні вбудовані магніти. Такі обручі дозволяють поєднувати фізичні навантаження й масаж із цілющим впливом на організм магнітного поля.

Також слід зазначити, що обруч для схуднення спалює зайвий жир досить швидко. Причому, на відміну від багатьох інших засобів, схуднення за допомогою обруча відбувається вибірково, тобто можна зменшити обсяги саме в тих місцях, які заслуговують на особливу увагу. Крім того, у процесі занять із обручем організм «розбиває» жирову основу, що є причиною целюліта. Регулярні вправи з обручем дозволяють зміцнити мускулатуру, особливо косі м’язи живота. Як і будь-яка фізична вправа, обертання обруча для схуднення поліпшує циркуляцію крові, підвищує тонус організму, оптимізує обмін речовин. Постійні заняття з обручем для схуднення, крім основного ефекту – зменшення жирового прошарку, підвищують опірність організму інфекціям, стабілізують гормональний баланс, поліпшують емоційне сприйняття навколишньої дійсності.

Резюмуючи, можна сказати одне: у той час як ви обертаєте обруч для схуднення, ваше тіло стає красивіше, організм – здоровіше, а настрій – краще.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5167 | 10/10/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус