ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Мазь синтоміцину  
Хламиді лікування  
Чорниця проти раку кишечнику  
Постільна білизна вибір, поради, тенденції  
ИНФЕКЦИОННЫЙ МОНОНУКЛЕОЗ  
Главные особенности гидроабразивной резки металла  
Tax Free - як заощадити на шопінге за кордоном  
Утримання кролів  
Покупать в интернете – поступать разумно.  
Зимние шины Yokohama.  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
англ   МОРКВА   вино   видалення   конкуренція   помощь   легенів   капитал   флюктуация   відносини   жіночі   земель   лікування   культура   коляски  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фітнес для ледачіх
Фітнес для ледачіх
Скільки б разів нам не повторювали, що в здоровом тілі здоровий дух, а фітнес повинен стати невід’ємною частиною нашого життя, усе ще є серед нас ті, хто не має сил побороти свою лінь.


Для того, щоб змусити себе займатися спортом щодня, потрібно почати й не здаватися. Часом потрібний або гарний «стусан» ззовні, або незвичайна сила волі, або серйозна мотивація, а часто й те й інше разом. На жаль, не кожна з нас може похвастатися сукупністю всіх цих обставин. Багатьом поки, видалося б, і не потрібно виконувати ніякі вправи, а інші воліють полежати ввечері на дивані перед телевізором, і хай все пропаде. Проте всі ми знаємо, що два тижні без регулярних занять, і м’яза починають втрачати силу, а з певного віку м’язова маса починає зменшуватися, залишаючи простір для нагромадження жирової тканини

Але навіть якщо ви належите до такого типу жінок, яким складно або практично неможливо знайти час у щільному графіку або змусити себе займатися регулярно, вихід є — ледачий фітнес. Це вправи, які ми можемо виконувати непомітно протягом дня, не відриваючись від звичних справ і не порушуючи робочий графік.


   
   

Вправи Кегля

Про напругу й розслаблення м’язів піхви й такому напрямку фітнесу, як вімбілдінг, написане чимало. Як і про важливість тримати в тонусі м’язи піхви. Але далеко не всі знають, що виконуючи ці вправи, одночасно ми тренуємо й внутрішні м’язи очеревини, а зокрема — нижній прес.


   
   

М’яза спини

Якщо змінити звичці розтікатися в офісному кріслі подібно медузі на сонці, а сідати на краєчок стільця, випрямивши плечі, то м’яза спини постійно будуть у тонусі. Звичайно, перший час спина буде утомлюватися, але згодом ви втягнетеся.


   

М’яза ніг

Під час звичайної прогулянки або перебіжок з кабінету в кабінет ступайте не на всю стопу, а ходіть на напівпальцях, не торкаючись п’ятами або каблуками підлоги, у такий спосіб відбудеться перерозподіл ваги, яка задіє інші мускули, змушуючи працювати ікроножні м’яза ніг і задню поверхню стегна.


   

Сідниці

Щораз, коли ви стоїте (у транспорті, на кухні, у рукомийника), напружуйте м’яза сідниць і втримуйте їх у такому положенні як можна довше.


   

Вправи на дивані

Є цілий ряд вправ, як силових, так і на розтяжку, які ви можете робити, навіть не встаючи з дивана, наприклад, переглядаючи новини або читаючи книгу. Виконуючи їх, важливо правильно дихати (напруга — видихнув, розслаблення — вдих). Під час статичних вправ дихати глибоко й повільно, вдихаючи й видихаючи на два рахунки, використовуючи так званий «чоловічий» черевний подих (жінки, як правило, дихають грудьми, діафрагмою).


   

М’яза черевного преса

Лежачи перед телевізором (на підлозі, дивані, в ліжку), покладіть на живіт важку книгу. Піднімайте й опускайте її м’язами черевного преса. Чергуйте скорочення швидкі зі скороченнями повільними.


   

М’яза ніг

З дитинства відому вправу «велосипед» теж можна виконувати, не встаючи з дивана. Руки уздовж тіла й за головою, ноги підняти перпендикулярно тілу й імітувати їзду на велосипеді.


   

М’яза сідниць

Не змінюючи вихідного положення (лежачи), зігніть ноги в колінах, стопи стоять на дивані. Піднімайте таз у напрямку до грудної клітини, потім опускайте знову на диван. Виконуйте вправу як можна повільніше.


   

Вправи на розтяжку

Головне — не перестаратися. Лежачи на дивані або ліжку, усе з тою ж книгою або перед телевізором, покладіть пряму, з витягнутим коліном, але головне розслаблену ногу на стіну. Лежачи на спині, ви будете тягти внутрішню поверхню стегна, лежачи на боці — задню. Пам’ятайте — ви повинні відчувати легке почуття дискомфорту й дихати глибоко. Як тільки ваші м’язи звикнуть і дискомфорт зникне, можете тягтися сильніше, присуваючись до стіни або спинки дивана ближче.


   

М’яза рук

Візьміть для початку дві пів-літрові пляшки з водою, встаньте до стіни, щільно пригорніться до неї п’ятами, верхівкою й хребтом, а руки витягніть на рівні плечей. Постійте так хвилин п’ять. Не забувайте правильно дихати.


   

Пам’ятайте — чим більше повторів вправи ви виконуєте, тем швидше у вас з’явиться м’язовий рельєф.


   

М’яза стегон

Поверніться на бік, одну руку покладіть під голову, іншою упріться в диван перед собою. Носок робочої ноги потягніть на себе. Повільно піднімайте ногу, а потім опускайте у вихідне положення. Переверніться на інший бік і повторіть з іншої ноги.

Не змінюючи положення, дещо підніміть робочу ногу, повільно згинайте її в коліні, тягніть її максимально до грудей, потім повільно повертайте у вихідне положення.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5411 | 10/10/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус