ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Кахетинське вино (сухе столове)  
Несколько причин почему стоит покупать Шины б.у с Германии  
Поліпропіленові труби і фітинги SPK  
Як відкрити свій партнерський ігровий портал  
Відкриваємо туристові секрети Кіпру  
Я покохала одруженого. Що робити?  
Догляд за шкірою для курців  
Кактуси - колючі красені  
Парфуми з ароматом пачулі  
Спортивна ходьба, в ногах правда є!  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
тиждень   тренажер   грипп   аудит   буркун   герпес   лате   голова   СИСТЕМИ   вирахувати   культура   еволюція   2011   правець   імідж  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Що таке Web-Сторінка і як її створити
Що таке Web-Сторінка і як її створити
Стаття про те, що таке Web-Сторінка, де зберігається Web-Сторінка, мова Web-Сторінки. За допомогою яких інструментів і як створюють сторінки сайтів. Візуальний редактор Dreamweaver.   
   
   От відповіді на ці питання. Це інтернет-документ, призначення якого - поширення мережею Інтернет за допомогою сервісу WWW. Якщо сказати більш доступно, то це те, що зображує у своєму вікні браузер або програма-клієнт, називана ще Web-Оглядачем.
   Web-Сторінка - це звичайний текстовий інтернет-документ (файл) і як текстовий документ, її можна зробити в текстовому редакторі. Якому? Вибирати вам. Рекомендують користуватися для цього стандартним Блокнотом Windows, тому що він нічого не додає на Web-Сторінку від себе. Що містить цей файл? А містить він текст, природньо, і крім тексту набір команд, які текст форматують. Називаються команди які форматують текст Web-Сторінки, тегами. Для їхнього опису застосовується особлива мова - HTML (Hypertext Markup Language, мова гіпертекстової розмітки). Файли Web-Сторінок завжди мають розширення htm або html. Зберігаються файли WEB- сторінок на жорстких дисках сервера. Одержуючи запит по протоколу HTTP від Web-Оглядача, Web-сервер, а саме програма, що забезпечує роботу сервісу WWW, завантажує Web-Сторінки й передає Web-Оглядачеві.
   Але Web-Оглядач повинен якось повідомити Web-Серверу, яку сторінку йому потрібно вантажити. Робить він це так. Повідомляє Web-Серверу ім'я й повний шлях файлу, де зберігається потрібна сторінка. Ну, наприклад, от так: http://donlcc.com. Ця команда змусить Web-Сервер дістати й завантажити сторінку. Ну й пара слів про текстові редактори в написанні Web-Сторінки. Використовувати їх у цьому процесі звичайно можна. Але майте на увазі, що весь HTML код сторінки при цьому вам потрібно буде писати вручну. А виходить, будуть помилки, які знайти й виправити буде важко. Та і який сенс користуватися текстовими редакторами, якщо є багато спеціальних програм для написання WebаСторінок? Це Microsoft Frontpage Express, Homesite, Textpad, Coffee Cuphtml Editor і багато інші.
   Є візуальні редактори й, звичайно, редактор Dreamweaver, що дозволяє створювати Web-Сторінки навіть не знаючи мови HTML. Працює редактор за принципом (What You See Is What You Get - "що ти бачиш, то ти й одержиш"), форматувати текст, у вікні відразу можна бачити результат своєї роботи. Цей редактор дуже вам допоможе й тоді, коли вам потрібно буде вмонтувати на свою Web-Сторінку якісь фотографії або малюнки. Зараз в Інтернеті чи навряд можна побачити чисто текстові сторінки. Звичайно застосовується кольорове тло, на якому крім тексту розташовані малюнки, фотографії, колажі, анімація. А чому б і не розташувати, адже для створення графіки створений цілий ряд програмних засобів. Наприклад, Photoshop. Програма з дуже великими можливостями. Що стосується структури Web-Сторінки, то традиційно вона виглядає так:
   1. Header (хедер, шапка ), верхня частина, до складу якої можуть входити, хоча й не обов'язково:
   Меню навігації ( по сайту) Слоган Телефон Логотип Заголовок
   2. Основна частина сторінки, середня:
   Меню навігації ( по розділах сайту) Основна інформація Меню навігації по тематичних розділах Зображення, баннеры
   3. Footer (Підвал) – нижня частина:
   Меню навігації ( по сайту, по розділах сайту) Лічильники й банери Адреси, телефони Копірайт.
    Від того, який обраний тип верстки сайту - двоколонковий або триколонковий, основна частини сторінки може містити, дві або три стовпчики. Самий широкий стовпчик природно, призначений для основної інформації. Природно, можна міняти місцями основну інформацію й стовпчики. Звичайно, створення Web-Сторінок справа нелегка. Але в Інтернеті є достатня кількість сайтів для новачків у цій справі, до яких можна звернутися по допомогу.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 10496 | 09/12/2010 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус