ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Позбуваємося від судинної сіточки  
Студентові на замітку кращі міжнародні програми  
Фітнес-Клуб міркуємо, вибираємо  
Як навчитися писати статті  
10 актуальних порад для гарної фігури  
Зворотний зв'язок - популярний, а також зручний спосіб зв'язку з користувачами  
Очищення рисом  
Беседа с Cozmoslabs  
НЕСПЕЦИФІЧНІ ГНІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ І ПЛЕВРИ  
Як вибрати гарний готель  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
веб-сайт   янцзи   міжрегіональне   такі   вирусного   ВОПРОСАМ   цены   буркун   збільшення   Контакт   боротися   ікра   Дієта   Сервис   виробів  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Успішне просування сайту тематичними статтями в каталогах статей
Успішне просування сайту тематичними статтями в каталогах статей
Просування статтями - спірна для багатьох тема, ефективність якої, щоправда, підтверджується десятками оптимізаторів. По суті, метод просування статтями схожий зі звичайним посилальним просуванням, тобто звичайним нарощуванням тематичної посилальної бази   
   
   Основною його особливістю є те, що на сторінці де розміщене посилання, присутня велика кількість тематичного тексту, і посилання є контекстним. Подібне розміщення посилання обрамленого текстом, дає можливість показати пошуковому боту, що дане посилання не куплене і є як би природньнім.
   Розміщення посилань з текстом, відкриває величезні можливості для просування.
   По-перше, існує серйозна впевненість, що майданчик, на якому розміщена стаття не забанять у пошукових системах. Це проявляється в тому, що здебільшого розташовувані статті унікальні. А також у тому, що найчастіше на сторінках не присутні інші посилання, крім тих, які перебувають у тексті. Дані два параметри дають можливість говорити про те, що донор (сайт на якім розміщаються статті) як мінімум не буде незабаром забанен пошуковими системами.
   По-друге, статейне просування дає можливість одержати відразу кілька посилань із одного ресурсу, які будуть вести на різні сторінки вашого сайту. Так, за правилами більшості каталогів статей, в одному тексті можна вказувати 2-3, а іноді й більше посилань. При платнім розміщенні статті, сайт статей може дозволити розмістити одне посилання на одну тисячу символів вашого тексту статті.
   По-третє, така публікація статей дає можливість одержати посилання із сайтів, які мають дуже гарні параметри практично безкоштовно й назавжди. Так, більшість великих мережних видань - газет, журналів і т.п. - пропонують розмістити статтю на своєму сайті за символічну плату. Після розміщення, посилання в даній статті можна вважати практично вічним, адже ваша стаття залишиться там назавжди. Крім того, при серйозному підході можна знайти варті уваги тематичні майданчики, які з радістю погодяться додати статтю, так до того ж ще унікальну й цікаву.
   По-четверте, просування статтями часом допомагає одержати не тільки посилання на сайт, але також і невеликий трафік. Адже в більшості випадків, при розміщенні статті на донорові, вона з'являється в новинній стрічці, і існує більша ймовірність того, що відвідувачі сайту-донора клікнуть на ваше посилання.
   Таким чином, ми постаралися привести найважливіші переваги просування статтями. Природно, як і в будь-якому іншому методі, крім плюсів існують і певні мінуси.
   Основним мінусом просування статтями є її вартість. Тобто, якщо для розміщення простих посилань досить зробити нормальні тексти для посилань, то для просування статтями прийдеться готовити велику кількість унікальних статей.
   Тому що, більшість каталогів статей і тематичних сайтів ухвалюють для розміщення лише унікальні статті, то основною витратною частиною в просуванні статтями є саме статті для розміщення. Це обумовлене також тим, що пошукові боти просто "склеять" однакові статті, і будуть зараховувати лише одну з них.
   Статті для розміщення можна писати самим, купувати готові, замовляти копірайтерам і рерайтерам. Однак варто пам'ятати, що для серйозного просування буде потрібна велика кількість статей. Тому можна замовити розмноження готової статті в спеціальних сервісах або в копірайтерів. У процесах розмноження, буде підготовлена величезна кількість статей, схожість яких буде в межах 2%-3%. Такі статті звичайно цілком читабельні, і добре підходять для статейного просування.
   Слід ураховувати, що для великого сайту, адміністратор якого погодився розмістити статтю, слід замовити унікальну, цікаву, тематичну статтю. Для каталогів статей і сайтів з невеликими параметрами досить і розмноженої статті.
   Розмістити статті можна декількома шляхами - простим пошуком тематичних сайтів і перепискою з їхніми адміністраторами, пошуком безкоштовних каталогів статей, які дозволяють додавати безкоштовно статті, або за допомогою спеціальних статейних бірж, які дозволяють робити розміщення в автоматичному режимі.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8220 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус