ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА для дежурного  
Зоряний фітнес  
Імператорський палац Гугун (“Заборонене місто”)  
Рот-Фронт - доглядаємо за губками  
Львовская кухня  
Тема 4. Отношения организации со средствами массовой информации  
Зайва збудливість  
Какими игрушками должны играть дети?  
Переваги морських круїзів сьогодні  
Копірайтінг  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
10-ий   кіно   клинику   болезни   Общее   инфекция   залоза   рожа   токсоплазмоз   реєстр   повышении   йоган   Воно   дітьми   isic  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Комбо для акустичних гітар
Комбо для акустичних гітар
Комбо для акустичних гітар    Комбо для акустичних гітар
   

На сьогоднішній день ситуація з комбіками для акустичних гітар виглядає досить сумно. Як правило, їм приділяється ледве чи не останнє місце в асортиментах магазинів музичних інструментів. Крім того в нашу країну практично не завозять останні моделі цих підсилювачів, тому багато музикантів використовують підсилювачі, деякі з яких були виготовлено сім років тому. Таку ситуацію можна пояснити нашим способом мислення, адже навіть на концертах зірок нашого шоу-бізнесу нерідко можна побачити, як музикант включає дорогу акустичну гітару у звичайний «неакустичний» гітарний стек. Картина виглядає досить сумно, але хотілося б відзначити, що останнім часом у райдерах багатьох музикантів, що грають «акустичну» музику, можна прочитати про необхідність використання спеціальних комбопідсилювачей для «акустики» або про використання невеликих мобільних підсилювачів.

Що ж, давайте розберемося, чим обумовлена потреба використовувати для акустичної гітари не звичайний електрогитарний підсилювач або активну колонку, а саме «акустичний» комбік. У першу чергу, це пов'язане з тим, що датчики акустичних інструментів, такі як п’езодатчики, так і активні або пасивні «магніти», у багато разів більше піддані наведенням у порівнянні із залитими парафіном і екранованими датчиками електрогітари. Крім того, через наявність порожнин в «акустиці» і відсутності різного роду графітових покриттів на сцені інструмент легко «заводиться» від будь-якої звукової хвилі, що попадає в резонатор. Це приводить до того, що з динаміка може пролунати ріжучий слух свист, який може розігнати аудиторію. Спеціальні комбопідсилювачі були розроблені з урахуванням цих особливостей інструмента й мають ефекти, які пригнічують зворотний зв'язок.

Так само не варто забувати, що найважливішим критерієм для музиканта є звук. У комбіках для акустичних гітар звук повністю розроблявся таким чином, щоб зробити акцент на всіх «обертонах» і особливостях акустичного звуковилучення. Більшість комбиків для електрогітар і інших підсилювачів поглинають ці нюанси. Із цієї причини більшість комбопідсилювачів для акустичних гітар виконані за транзисторною схемою й не мають ні передпідсилювачів, ні овердрайва. Крім того, «акустичні» комбіки часто мають ефекти хоруса й ревербаціх, а також мікрофонний канал для вокалу, завдяки чому такий комбік можна назвати повноцінним апаратом як для репетицій, так і для концертів. Можна легко створити «концертне» звучання, співати й записуватися, не виходячи зі своєї кімнати.

Комбопідсилювачі для акустичних гітар Behringer

Комбіки Behringer хоча завжди й уступали більш дорогим і іменитим маркам, виглядаючи на їхньому тлі дешево й банально, послужили гарну службу не одному поколінню починаючих музикантів з обмеженим бюджетом. Представником лінії комбиків для акустичних гітар стала серія Ultracoustic.

Behringer AT 108

Найпростішим комбопідсилювачім для акустичної гітари цієї фірми є Behringer Ultracoustic АТ108, потужність якого становить 15 Ват. Він підходить для занять дома, а також виступів у невеликих аудиторіях. У нашій країні ця модель представлена у двох розцвіченнях: чорної й коричневої з обробкою під дерево, і має мікрофонний вхід, вхід для Cd-Програвача й трьохсмуговий еквалайзер. Також у цей комбопідсилювач була додана функція VTC (Virtual Tube Circuitry), що представляє собою емулятор лампового перепідсилення, хоча це скоріше рекламний хід, чим виправдане рішення. Великим плюсом цього комбіка є наявність 20-ватного динаміка з подвійним дифузором, який дозволяє працювати на повну всім 15 Ватам підсилювача без шкоди для колонки й при цьому зберігати якість звуку на великій гучності.

Ще однієї моделлю від Behringer є Ultracoustic ACX450. Потужність цього апарата становить 45 Ват, він має на кожному каналі по процесору ефектів, знищуватель зворотнього зв'язку FBQ і фейдерний еквалайзер на 5 смуг. Каналів цей комбік має два: один – для «акустики», а один – для вокалу або фонограми. Сам факт наявності еквалайзера й процесора ефектів на каналі для вокалу дуже радує, але варто помітити, що сам еквалайзер не можна назвати зручним, тому що «графічна» схема в цій моделі не має широкого діапазону регулювань. Але звучання цей комбопідсилювач має професійне, без перебільшень

Комбопідсилювач для акустичної гітари Ultracoustic ACX900 – це апарат потужність 90 Ватів, який має два восьмидюймових динаміка. Має два канали, а кількість смуг еквалайзера - сім. Перевагою цього комбіка є можливість підключення прямо в «лінію» або пульт з використанням усіх обробок, а так само наявність посилань на зовнішню петлю ефектів

Behringer Ultracoustic ACX1800 є непоганим апаратом для виступів. Він підходить для гри в невеликих клубах, де він не загубиться на тлі інших музичних інструментів і ударної установки. Потужність цієї моделі становить 180 Ват. Якщо говорити про її функціональність, то даний комбік є ідентичним моделі АСХ900 за винятком збільшеного до 9 кількості смуг еквалайзера й окремої ручки регулювання сигналу Compressor на кожний канал

Комбопідсилювачі для акустичних гітар Ibanez

Представником комбиків для акустичних гітар Ibanez є серія Troubadour. Перше, на що хотілося б звернути увагу – це гарне чисте звучання цієї серії. Звучання інструмента прозоре, кристальне, але головне – зберігаються всі властиві акустичному інструменту звукові властивості. Виконані комбіки в стилі «ретро» і мають підставку, що висувається знизу, що робить зручною гру на підлозі.

Ibanez T10

Найпростіший моделлю є Ibanez T10. Це комбік потужністю 10 Ват, оснащений динаміком 6,5 дюймів. Також є вхід для гітари, вхід на мініджек для програвача, вихід на навушники, двосмуговий еквалайзер, який сам виробник в інструкції досить сміливо називає «універсальним». Відсутній вхід для мікрофона, але є ефект хоруса усього з одним регулюванням, ввімкнути який можна за допомогою маленької кнопочки, утопленої між ручками

Ibanez T20 є могутнішим комбіком і має динамік більше, чим у попередній моделі – його розмір становить 8 дюймів. Потужність цього апарата – 20 Ват. До переваг цього девайса можна віднести трьохсмуговий еквалайзер, автоподавитель зворотному зв'язку й ефект ревербації. Крім усього іншого комбік оснащений мікрофонним входом з регулюваннями за рівнем і тембром.

Не можна не згадати про Ibanez T35. Це топовий 35-ватний комбопідсилювач, оснащений динаміком розміром в 10 дюймів. У цій моделі еквалайзер має 4 смуги з більш детальним регулюванням «середини» і регулюванням глибини хоруса.

Фірма Ibanez непогано попрацювала над звучанням серії Troubadour, але головною їхньою перевагою є невеликі габарити й вага. Крім того комбіки не мають цифрового перетворення, тобто повністю аналогові, що дозволяє виграти в якості звуку й робить ці комбіки більш надійними.

Комбопідсилювачі для акустичних гітар Roland

Не можна не відзначити серед професійних підсилювачів для акустичних гітар продукцію фірми Roland. Комбіки цієї марки особливо полюбилися джазменам, моделювання цих підсилювачів зустрічається в більшості гітарних процесорів. Комбінація стереодинамиків і якість ефектів дає неперевершене джазове звучання

Roland AC33

Першим у серії комбиков для акустичних гітар Roland є AC-33. Він має два канали по 15 Ват, ефекти хоруса двох видів і ревербації, ефект зворотного зв'язку, який можна при бажанні відключити. Ізюминкою моделі став семплер, який дозволяє записувати музичні фрази довжиною до 40 секунд із наступним відтворенням, «джемовкою» під них і накладенням імпровізацій. Це відмінна функція, гідна відмінного комбіка. Вона дозволяє подовгу грати із самим собою й застосовувати цю функцію навіть на виступах.

Ще однією перевагоюцього комбіка є його робота на батарейках. Варто відзначити, що комплект батарейок заміняється знімним картриджем, завдяки чому заощаджується час при виступі. Час роботи від батарей становить 8-9 годин залежно від типу батарей і режиму виступів ( варто врахувати, що потужність при використанні батарей знижується на 5 Ват).

Ще однієї моделлю лінійки є Roland AC-60. У порівнянні з АС-33 потужність її збільшена у два рази. До переваг цього комбо можна віднести наявність фантомного живлення на мікрофонному вході, цифрового процесора, оптимизуючого звук під тип звукоснимателя, що видаляє «скрипи» і непотрібні шелести струн (функція Shape окремою кнопкою). Але й це ще не все: цей девайс має вихід для підключення додаткового низькочастотного кабінету.

Топовою моделлю серії АС є Roland AC-90. Динаміки в цій моделі розроблені на основі неодимових магнітів, потужність яких перевищує потужність звичайних в 10 раз, завдяки чому підвищується якість по всіх частотах. У наявності також мікрофонний вхід з фантомним живленням, розширений набір ефектів реверберації й хоруса. Що стосується хоруса, то ця модель має ще й знаменитий хорус WIDE, який завоював популярність серед клавишників своїм глибоким і просторовим звучанням. Крім того, комбік обладнаний системою придушення зворотному зв'язку.

Комбопідсилювачі для акустичних гітар Vox

Гітарна компанія Vox, яка стала відомою завдяки своєму класичному англійському звучанню, не дуже давно поставила на конвеєр модель Vox AGA 70, який є простим і надійним «акустичним» комбопідсилювачем. Головною особливістю цього апарата є наявність лампового передпідсилювача на лампі 12AU7. Це незвичайне для «акустичних» комбиків рішення може бути по смакові тим, хто віддає перевагу більш м'якому й теплому звучанню, але ще більш вона здивує вокалістів, які звикли до лампового предпідсилювання. Тому що «підігрівається» тільки один канал, можна не турбуватися за яскравість і чистоту акомпанементу.

Vox AGA 70

Потужність AGA 70 становить 70 Ват. Цей комбік має два канали, кожний з яких має абсолютно однакові регулювання, фантомне живлення. Крім того є трьохсмуговий еквалайзер, окремий ревербератор на кожний канал і ефект хоруса на кожний з каналів. Завдяки всьому цьому цей комбік відрізняється універсальністю, тому що його можна використовувати в якості просто вокального комбіка з можливістю запросити ще другого вокаліста на бек-вокал. Так само можна підключити в нього дві гітари й грати дуетом, налаштовуючи рівень хоруса або зовсім його відключаючи індивідуально для кожного. Граючи поодиноко, можна налаштовувати різний рівень реверберації для вокалу й гітари. Тому Vox AGA 70 можна змело назвати відмінним комбопідсилювачем не тільки завдяки звучанню, але й завдяки гнучкості настроювань.

Комбопідсилювачі для акустичних гітар Marshall

Комбіки від фірми Marshall уже давно заробили повагу й довіру серед гітаристів усіх рівнів. Цей всесвітньо відомий бренд, який можна побачити на концертах практично всіх рок зірок, вирішив зробити крок назустріч музикантам, що віддають перевагу акустичним інструментам. Таким кроком стало створення серії AS, яка представлена двома моделями: AS-50 і AS-100.

Marshall AS50D

Marshall AS-50 – це добротний комбік для акустичної гітари потужністю 50 Ват. Він має два канали, один з яких мікрофонний з фантомним живленням. Кожний з каналів має окремий трьохсмуговий еквалайзер, а також регулювання реверберації й хоруса й рукоятку знищення зворотнього зв'язку. Є стерео.

Модель Marshall AS-100 – це четирьохканальний комбопідсилювач потужністю 100 Ват, який відмінно підійде для репетицій і виступів команд, що грають в акустику. До комбіку можна підключити два інструментальні канали, один вокальний, а в, той що залишився лінійний канал можна, приміром, включати фонограму з «мінусом». Також стерео.

Маршаловські підсилювачі завжди відрізнялися чітким і щільним звуком, що мають яскраво виражені «верхи» і «середину». Такі комбіки дуже надійні, боятися за них під час виступів не прийдеться. Крім того при наявності досвіду й гарного слуху можна настроїти дуже гарний звук для запису.

Комбопідсилювачі для акустичних гітар Fender

Легендарна компанія Fender випустила серію комбопідсилювачів для акустичних гітар, представлену серією Acoustasonic. У розробці цієї серії були задіяні розроблювачі таких популярних комбопідсилювачів як Tone-Master, Princeton Chorus і Hot Rod.

Fender Acoustasonic 30

Відкриває лінійку Fender Acoustasonic 30 – це двоканальний підсилювач потужність в 30 Ват з хорусом і пружинним ревербератором. Саме наявність останнього часто схиляє музикантів до вибору саме цієї моделі, тому що пружинні ревербератори від Fender відомі своїм досить гарним звучанням. Інструментальний канал оснащений трьохсмуговим еквалайзером, регулятором гучності, кнопкою й регулятором швидкості модуляції хоруса. Цей комбік має й кілька нестандартних рішень, серед яких регулятор STRING DYNAMICS – запатентований ефект, який зрізує високі частоти при голосному виконанні й робить помітними нюанси гри при тихому виконанні. Регулюється цей ефект окремою ручкою.

Другий канал повністю оптимізований під вокал і має фантомне живлення.

До переваг підсилювача можна також віднести наявність регулювання реверберації, яке може здійснюватися не тільки для кожного каналу окремо, але й загальним параметром. Також є скромний знищувач зворотнього зв'язку для невеликих приміщень, ввімкнути який можна за допомогою кнопки PHASE. Крім того є версія Acoustasonic 30 DSP, що відрізняється наявністю цифрового процесора ефектів.

Більш просунутою версією Acoustasonic 30 є комбопідсилювач Fender Acoustasonic Junior DSP. Він має два динаміки по 40 Ват із твіттером, процесор ефектів з різного роду затримками, хорусами й реверберацією. Крім того мікрофонний і інструментальний канали мають роздільний еквалайзер.

Топовою моделлю лінійки є концертний комбпідсилювач Fender Acoustasonic SFX II, який має два канали, потужність кожного з яких становить 80 Ват. У систему включена також акустика з динаміками на 6 і 8 дюймів і п’езорупором. Крім того цей апарат оснащено 32 стереофонічними цифровими пресетними програмами, системою SFX Matrix, яка забезпечує збалансоване розсіювання звуку, регуляторами STRING DYNAMICS і системами придушення зворотнього зв'язку. Цей підсилювач можна застосовувати не тільки з акустичними гітарами, але й з іншими акустичними інструментами й клавішними. Для озвучування цих інструментів у невеликому клубі або ресторані такий комбопідсилювач буде найбільш підходящим варіантом.

Комбопідсилювачі для акустичних гітар Peavey

Говорячи про комбопідсилювачі для акустичної гітари середнього або професійного рівня, не можна не згадати про фірмі Peavey. Комбопідсилювачі для акустичних гітар цієї американської компанії мало поширені як у нашій країні, так і в Європі, тому дуже рідко можна зустріти музикантів, які їх використовують, точно так само як і важко знайти відгуки на ці моделі. Хоча, думаю, популярність цих комбиків – справа часу.

Peavey E20

Комбопідсилювач Peavey Ecoustic E20 – це найпростіший двоканальний комбік, який має роздільний трьохсмуговий еквалайзер і вихід на навушники. Крім цього цю модель відрізняє відсутність фантомного живлення для мікрофона, ревербератора й ефектів, що робить цей комбік чисто інструментальним. У нього можна включити гітару й синтезатор і грати собі на втіху, або ж його можна використовувати в якості монітора

Модель Peavey Ecoustic E208 є аналогом Е20, але доповнена аналоговим хорусом і ефектом реверберації.

Комбопідсилювач Ecoustic E110, який уперше був представлений на виставці Namm-2010, має потужність в 100 Ват. Крім того є два стереодінамика по 10 дюймів з високочастотним п’езорупором, 9-ти смуговий графічний еквалайзер на інструментальний канал, двохсмуговий еквалайзер на вокальний канал, ефекти хоруса, затримки й реверберації, а так само система Notch Filter, яка дозволяє точно регулювати ефект придушення зворотнього зв'язку на різній гучності.

Пройде небагато часу, і комбопідсилювачі для акустичних інструментів Peavey займуть своє почесне місце на європейському ринку, тому що якість цих підсилювачів говорить сама за себе.

Вибір комбіка

Хочеться ще додати пару слів про вибір комбіка. Заходячи в магазин музичних інструментів не варто забувати про те, що кожний комбік для акустичної гітари має свої індивідуальні особливості, а отже й звучить по-іншому. І якщо якість комбіка для електрогітари прямо залежить від вартості, то у випадку з «акустичними» комбіками можна знайти досить гарні моделі й за середньою ціною. Пов'язане це з тим, що транзисторна система не така дорога як лампова, тому багато середніх моделей звучать не гірше, ніж дорогі, які, крім усього іншого, напхані зовсім не потрібними функціями й ефектами


   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 9765 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий
    LupFZ14:44 21-05-2021    
<a href="https://5bz.ru/">база предприятий россии 2020</a>
    HrtPG23:56 17-05-2021    
Medicine information. Generic Name. <a href="https://prednisolone4u.top">where to get generic prednisolone without dr prescription</a> in US Best news about pills. Read now.
    QveFM16:56 16-05-2021    
cialis viagra <a href="https://topcialistabs.com/">how long for cialis to peak</a> can you buy cialis over the counter
    PkyAR16:56 15-05-2021    
cialis manufacturer coupon <a href="https://cialisortadalafil.com/">tadalafil coupon</a> what cialis
    GyqLT02:48 15-05-2021    
canadian pharmacy ezzz viagra <a href="https://sildenafilviagratop.com">sildenafil 50 mg</a> generic viagra walmart
    GvlKH23:54 13-05-2021    
    JvqGZ18:08 13-05-2021    
where to buy sildenafil over the counter <a href="https://edviagramaster.net/">cheapest generic viagra</a> herbal substitutes for viagra
    OfwBP20:56 12-05-2021    
law school resume <a href="https://writingacoverletteronline.com/">professional resume and cover letter services</a> pharmacist cover letter
    HiqMS16:05 11-05-2021    
cover letter for customer service <a href="http://coverletterforresumetop.com/">professional resume writing services near me</a> research assistant cover letter
    Kathryncem13:44 11-05-2021    
difference between cialis and viagra <a href="http://tadalafilled.com/">tadalafil interactions</a> how much does cialis cost without insurance


Страница: 1 | 2

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус