ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Щоб діти не боліли навесні  
Комфорт и уют в ровенской новостройке "Шоколад"  
Рецепт джину  
Як підібрати ефективний засіб для схуднення  
Требования пожарной безопасности при эксплуатации наиболее распространенных объектов предпринимательской деятельности (часть 5)  
Секрети краси із усього світу - Латинська Америка  
Правила харчування для діабетиків  
«Малиш» - підтримка з рідної землі  
овочевий суп для схуднення  
SEF-2018 KYIV - 10-й Международный Форум и Выставка Устойчивой Энергетики в Центральной и Восточной Европе  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
офор   ПРОВЕРКИ   сніданок   Arnold   вироби   Сима   імідж   бюджет   фітнес   грипп   групі   договір   ответы   Дієта   робіт  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Енергетичні напої - новий вид наркотиків
Енергетичні напої - новий вид наркотиків
За минуле десятиліття енергетичні напої стали майже всюдисущими. Глобальний ринок для подібних напоїв у цей час продовжує розширюватися, і щорічно виходять усі нові продукти.


А тим часом, за даними недавнього дослідження енергетичні напої спонукують людей іти на більш ризиковані вчинки.

Мила реклама енергетичного напою, який «окриляє», пропагує його вживання в будь-якій складній ситуації: після безсонної ночі, перед іспитом, для зосередження в роботі.

Однак медики не рекомендують часте й безконтрольне вживання енергетиків, особливо тим людям, у кого «непорядок» із серцем і серцево-судинною системою.

Справа в тому, що напої, що містять кофеїн, мають здатність згущати кров. Це приводить до проблем з судинами, серцем і, в остаточному підсумку, може сприяти інсульту.

У середньому в банку енергетика 250 мл утримується близько 30-80 мг кофеїну. Максимально припустима добова доза — 150 мг ( для порівняння, у чашці чаю від 15  до 75 мг кофеїну).

Вчені обстежували 15 здорових добровольців, чоловіків і жінок, які протягом одного тижня щодня випивали по дві баночки енергетика, що містить 80 мг кофеїну.

За два дні до експерименту, а також під час його вони не вживали кофеїн ні в якіх інших формах, повідомляє CBS News.

Протягом чотирьох годин після вживання напоїв у перший день сістоличний (верхній) тиск у випробуваних збільшився на 9 пунктів, на сьомий день — на 10. Діастоличний тиск збільшився на 5 пунктів. ЧСС збільшилася на п’ять ударів у хвилину в перший день, на сім — у сьомий день. Під час експерименту учасники сиділи на стільці й дивилися кіно.

Раніше енергетики вживали переважно професійні спортсмени й завсідники нічних клубів. В останні роки їм усе більше віддає перевагу молодь.

Недавній огляд дослідників у Північно-західному Університеті свідчить, що передозування кофеїном викликало більше ніж 250 повідомлень до Центру Контролю Отруєнь Іллінойсу за трирічний період.

Середній вік потерпілих був 21 рік. У реанімації в Берклі, Каліфорнія, доктор Гай Шочат торік проходив курс лікування 18-річний парубок, який був доставлений на швидкій з раптовою серцевою аритмією. Пацієнт пив по вісім банок «Rockstar» щовечора, щоб пильнувати вночі на роботі.

«Мало хто обмежується однієї банкою енергетика. І тому є кілька причин. Самі по собі енергетики — не наркотичні речовини, про що свідчить експертиза. Але ми можемо стати залежними від чого завгодно: від роботи, від сексу й у тому числі від енергетиків.

Що таке залежність? З одного боку, у людини пропадає почуття міри, і він може випити за ніч на дискотеці ящик енергетиків.

З іншого — це спроба втекти від реальності: зробивши перший ковток, енергоман раптом почуває, що життя б’є ключем. Ефект такого сп’яніння своїми ілюзіями, звичайно, короткочасний.

Ранком знову приходить туга, потрібно промотати плівку назад до того місця, коли була відкрита банка, щоб життя знову налагодилося».Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4636 | 01/10/2011 Медицина та здоров'я - Шкідливі звички

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус