ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Лікувальна ванна підбираємо температуру  
Создание Интернет магазинов  
Весільний торт солодка традиція  
Діти й комп’ютер, чи потрібні обмеження  
Договор подряда  
Управление командой  
Епідуральна анестезія  
Діти вибирають ошпарені городини  
Производство корпусной мебели  
Правильно выбранный ШКАФ – важная часть вашего ДОМАШНЕГО ИНТЕРЬЕРА  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
стоматология   особи   виготовлення   ДВС-синдром   податкова   HTML   дитячі   коляски   склад   запор   Сепсис   тканини   Chicco   стиральная   ТОВАРИСТВА  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Бюгельне протезування
Бюгельне протезування
Знімні зубні протези — один із класичних методів протезування зубів. Споконвічно металеві скоби й рамки робилися з кованого срібла. За старих часів бюгельні протези робили не зубні техніки, а ювеліри.


Незважаючи на свою тривалу історію бюгельне протезування використовується й сьогодні. У деяких випадках бюгельне протезування переважніше інших видів протезування.

Що таке бюгельні протези?

Бюгельні протези — це тип протезів, призначенних для тривалого носіння. В основі бюгельних протезів лежить металева рама, на яку встановлюються штучні зуби, зроблені із пластмаси або кераміки, і матеріал, що імітує ясна. Ця конструкція за допомогою бюгелів, невеликих металевих пристосувань чіпляється за здорові зуби. Таким чином, за рахунок того, що вся структура тримається на природніх зубах, вона більш стійка. Протези в цьому випадку тримаються на місці, не з’їжджають при жуванні й стиску зубів. При цьому не потрібний спеціальний клей, як для повних знімних протезів.

Металеві рамки ідеально підганяються під зуби, вони дуже стійкі. Сучасні металеві рамки робляться з надміцних сплавів, таких як, наприклад, хромованого кобальту. Рамки виходять тонкими й міцними, майже непомітними для очей. Їх важко зламати, на відміну від пластмасових конструкцій. У сучасному протезуванні металева рама може замінятися пластмасовою, акриловою або металопластмасовою.

Встановлення бюгельних протезів вимагає декількох візитів до лікаря. У перший візит складається план лікування, проводиться зняття зліпків (відбитків) для виробництва металевої основи. У другий візит іде приміряння основи й зняття зліпків для протезів зубів. У наступний візит лікар може встановити тимчасові протези для того, щоб пацієнт до них звик і повідомив про незручності. В остаточний візит встановлюються постійні протези.

Кому підходять бюгельні протези? Бюгельні протези підійдуть пацієнтам, у яких залишилося кілька здорових і цілих зубів, за які можна закріпити металеві рамки, на яких прикріплені протези з декількох відсутніх зубів. Бюгельні протези також підійдуть пацієнтам із хворими яснами, тому що ні металева частина, ні пластмасова частина зубних протезів не давлять на ясна. Бюгельні протези також підійдуть пацієнтам, що страждають бруксізмом і захворюваннями нижньощелепного суглоба (НЩС -суглоб, що з’єднує щелепи з кістками голови).

Переваги бюгельного протезування. Бюгельне протезування — досить трудомісткий процес. Однак, даний вид протезування має ряд переваг. У перших, бюгельні протези дозволяють зберегти зуби, що залишилися, які відіграють велику роль у правильному жувальному процесі. Бюгельні протези допоможуть утримати здорові зуби, що залишилися, на місці, не давати їм зрушуватися убік, а також запобігають провалюванню щік і обсисання губ, значно поліпшать якість мови. Завдяки точній відповідності анатомічній будові щелепи пацієнта бюгельні протези дуже добре «сидять», стійкі, нерухливі. Вони довговічні, а догляд за ними не складе особливої праці.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8088 | 01/10/2011 Медицина та здоров'я - Стоматологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус