ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
    Ваш імідж
    Догляд за волоссям
    Догляд за шкірою
    Зачіски й Стрижки
    Косметологія
    Макіяж
    Парфумерія й Косметика
    Різне про красу
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Реклама в Харкові. Як створити ефективну рекламну кампанію  
Аудіт сайту  
Основи лікувального харчування й навіщо це потрібно  
Безкоштовні програми для обліку на малих підприємствах.  
Нова дієта  
Трав'янi чаї на кожен день  
Фізичні вправи, що сповільнюють старіння  
Норматив працевлаштування інвалідів  
МЕТОДИЧЕСКИЕ УКАЗАНИЯ К ВЫПОЛНЕНИЮ КУРСОВОГО ПРОЕКТА ПО ДИСЦИПЛИНЕ «ОТОПЛЕНИЕ»  
Схуднути довго, але вірно  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
природа   сіль   heelys   Болгарія   прилади   гепатит   %?3?   власності   боротися   весілля   дітьми   Солнечный   onprint   Капучіно   джаз  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Три кроки до продовження молодості
Три кроки до продовження молодості
Дуже часто, навіть невеликий косметичний дефект (зморшка, маленький рубець після перенесеного вугрового висипу) створюють великі проблеми для людини.


Кожний прожитий рік накладає відбиток на нашу шкіру, змінюючи структуру клітин, їх еластичність, пружність, здатність утримувати вологу.

У колишні роки для усунення зморшок і провисання шкіри було потрібно виконання декількох пластичних операцій. Але й пластичні операції або ін’єкційна корекція зморшок не здатні омолодити шкіру.

Сучасна медицина пропонує новий комплексний підхід, який дозволяє швидко й безболісно впоратися з віковими змінами — ця комбінація трьох методів, що доповнюють і посилюють дію один одного: контурна пластика, біоревіталізація й мезотерапія.

За останні десятиліття було зроблено багато спроб по створенню біологічних або синтетичних ін’єкційних імплантантів. Однак більшість біологічних матеріалів розсмоктуються протягом року (жирова тканина, колаген) а синтетичні (силікон, формакрілл, інтерфалл) — дають такі побічні ефекти як міграція препарату під шкірою, запалення, алергійні реакції й інші небажані наслідки


   

1. Контурна пластика

Препарати для контурної пластики: Restylane — застосовується для корекції зморшок і складок середньої глибини, для контурної пластики губ. Після того як гель уведений під шкіру, він акумулює воду в зоні ін’єкції, що приводить до збільшення обсягу шкіри,згладжуванню зморшок і зволоженню.

Однієї з особливостей препарату Restylane є досить тривала дія, він має унікальну властивість збереження первісного обсягу протягом тривалого часу. Уведений препарат повністю розчиняється, не залишаючи фіброзу в місці введення.

Restylane fine lines — застосовується для корекції в області очей, для видалення мімічних проміннячок і «гусячих лапок», для видалення зморщечок над верхньою губою, неглибоких лобових складок. По текстурі він легше, чим Restylane.

Який результат дає контурна пластика:

ефект контурної пластики, помітний уже після першої процедури; тривалість ефекту контурної пластики; зміна контурів природнім шляхом. Правильно підібраний комплекс процедур контурної пластики по ефекту, що омолоджує, цілком може замінити пластичну операцію. Ін’єкції сучасних препаратів допомагають позбутися зморшок і складок на обличчі, найбільш природнім шляхом, створюючи стійкий ефект, що омолоджує.

2. Наступний крок після корекції зморшок — це метод біоревіталізації.

Якщо дослівно перекласти слово «біоревіталізація» вийде — «біооживленіе». Це інноваційна й високоефективна методика, що дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властиві молодій і здоровій шкірі. Вона не тільки поліпшує її зовнішній вигляд, але й відновлює внутрішнє середовище, характерне для молодої шкіри, реально сповільнюючи старіння.

Біоревіталізація. Що ховається за цим модним словом? На сьогоднішній день це дуже популярна, найбільш ефективна й універсальна нехірургічна методика боротьби зі старінням і різними дефектами шкіри. Вона дозволяє поліпшити колір обличчя, підвищити тонус шкіри, усунути зморшки й пігментні плями, а також купероз (розширені судини).

Безпека застосовуваного препарата доведена клінічними випробуваннями й підтверджена реєстраційним посвідченням.

3. Пролонгування й посилення дії введених препаратів – мезотерапія.

Мезотерапяя – це сучасна ін’єкційна методика, суть якої полягає у виконанні дуже поверхневих і абсолютно безболісних уколів. У клітини епідерміса доставляються активні лікувальні речовини, які згодом, виконавши свою естетичну функцію, повністю виводяться з організму. Це інноваційні спеціально підібрані комбінації препаратів (або мезотерапевтичні «коктейлі»), індивідуально складені лікарем залежно від кожного конкретного випадку.

Цей метод досить широко застосовується в клінічній практиці, тому що дозволяє суттєво зменшити ризик розвитку побічних ефектів і алергійних реакцій. Лікування дуже індивідуальне й лікарем визначаються вибір препаратів для мезотерапії, інтенсивність курсу мезотерапії а також  ритм лікування мезотерапією.

Досягнутий результат завжди заснований на поліпшенні здоров’я, адже мезотерапія відновлює фізіологічні процеси в проблемних зонах, а це не пропадає міттево.

Ефект від мезотерапії обумовлений, насамперед, двома факторами:

стимулювання активації клітин шкіри (гладкі клітини, клітини Лангерганса й ін.), що приводить до викиду біологічно активних речовин і активації процесів у шкірі; уведення спеціальних препаратів (живильних, вітамінів, що воложать і т.д.) безпосередньо в дерму. Ефект залежить від препарату, що вводиться, способу, і кількості.

Концентрація живильних речовин у ділянках ін’єкцій створює запас, якого вистачає на довгий строк. Таким чином, дана методика дозволяє повернути назад необоротні процеси старіння.

Встановлене, що застосування даних методів виявляє загальний оздоровчий вплив на людину, підвищує імунітет і омолоджує весь організм. препарати, що вводяться, не токсичні, не виявляють побічних реакцій, сприяють очищенню організму.

Підійдіть до проблеми вікових змін комплексно, це дозволить без пластичних втручань продовжити Вашу молодість. От три причини пройти ці три кроки: відсутність вікових обмежень;

ефект що омолоджує на 10-15 років; практично повна відсутність протипоказань.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5871 | 01/10/2011 Красота, імідж, косметика - Косметологія

Ссылка на статью:


Комментарий
    Aldrene08:40 16-03-2014    
The genius store caelld, they're running out of you. http://vgsvzem.com [url=http://nrsvjhiz.com]nrsvjhiz[/url] [link=http://yjsdzykkz.com]yjsdzykkz[/link]
    Melanie08:38 16-03-2014    
I never thought I would find such an everyday topic so engilalrhnt! http://oczoma.com [url=http://mapsdv.com]mapsdv[/url] [link=http://kenjvgu.com]kenjvgu[/link]
    Fernando02:30 16-03-2014    
Son of a gun, this is so <a href="http://vzkwvmtex.com">heufpll!</a>
    Dina02:28 16-03-2014    
Ah yes, nicely put, <a href="http://ocekhcfe.com">eveeyonr.</a>
    Ruchita20:19 15-03-2014    
Heck of a job there, it abstluoely helps me out. http://bcwfdyr.com [url=http://jdoubrqnx.com]jdoubrqnx[/url] [link=http://ydrirhuxnx.com]ydrirhuxnx[/link]
    Wendy20:15 15-03-2014    
Exteemrly helpful article, please write more. http://odwmgb.com [url=http://cyfpkatxhoj.com]cyfpkatxhoj[/url] [link=http://jmrzsared.com]jmrzsared[/link]
    Azucena22:35 14-03-2014    
<a href="http://kkldox.com">Apeocpiatirn</a> for this information is over 9000-thank you!
    Dana22:30 14-03-2014    
<a href="http://tyvarr.com">Arctiles</a> like this make life so much simpler.
    Kathleho19:43 14-03-2014    
I am forever indebted to you for this inoiomatfrn.
    Ilya18:24 14-03-2014    
Superbly iliulmnating data here, thanks!


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус