ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Сміх - кращі ліки  
Освіта заважає Британкам народжувати  
Деревина для виготовлення більярдних київ  
Обережно! Гельмінтоз  
Гітарні ефекти: компресор, гейт, педаль гучності  
Морозник: легенди й правда  
Щоб дитина стала успішною  
Google Adwords – краткий обзор  
Журавлина захистить і від грипу, і від циститу  
Гортензія  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
літнє   розклад   реклама   дітей   недвижимость   6:«Разработка   янцзи   роди   фітнес   Эрик   міжрегіональне   стоматология   клапаны   Обмороження   ботулизм  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Ігри для мобільних обладнань
Ігри для мобільних обладнань
Ринок мобільних телефонів має стрімкі темпи росту. Це пов'язане із загальною популярністю мобільних приладів і появою сучасних високошвидкісних 3G мереж, що дає можливість людям займатися своїми улюбленими справами практично в будь-якій частині міста   
   Як відомо самими популярними заняттями на мобільних пристроях залишаються java ігри й читання мобільних java книг. Дійсно, що може бути цікавіше читання книги, яка вміщається в тебе в кишені або java гри в захоплюючу аркаду прямо на вулиці, а якщо ти стирчиш у довгій черзі, або їдеш у метро, краще заняття просто немає. Тим більше, що з кожним роком відбувається істотний приріст продуктивності телефонів. Телефони вже вміють підтримувати 3D ігри, а продуктивність уже перевершує деякі домашні ПК минулих років. А тому що в області копьютерних ігор спостерігається деякий дефіцит жанрів і мала кількість оригінальних ідей, то мобільні платформи стають ласим місцем для розроблювачів ігор.
   Існують різні способи поширення й закачування java ігор на мобільний телефон. Це може бути разовий платіж, коли користувач заплатив гроші й може як завгодно довго грати в гру. Або безкоштовний движок гри, але за нові рівні потрібно платити. Ще існує третій вид: безкоштовні java гри. Але звичайно, розроблювачі таких ігор просто "набивають собі ціну", що б потім продатися подорожче фірмам, здатним їх купити.
   SMS у цей час є основним методом продажу java ігор, коли користувач для одержання контенту відправляє SMS на певний номер, з його рахунку знімається певна сума, і у відповідь він одержує свою гру, мелодію, картинку або java книгу.
   Для різних типів ігор є різні групи користувачів. так користувачі від 14 до 24 років віддають перевагу активним іграм з бійками, магією й іншими технологічними новінками. Саме на цю категорію ориентуються виробники гри, тому що люди цієї групи найбільше активно сприймають усі технологічні нововведення. Люди старшого віку схильні до більш логічних, тактичних ігр. Вони порівнюють ігри, наприклад, зі своїм бізнесом. Але відсоток граючих людей у цій категорії дуже малий. Більш цікаві для цієї категорії людей будуть java книги, тому що читають книги всі незазежно від віку.
   З появою онлайн ігор на мобільних телефонах і появою швидкісних мереж 3G, відкривається нова ніша в області мобільних розваг, яка у свій час поглинула багатьох користувачів інтернету.
   Сподіваємося, що сфера мобільних розваг буде розвиватися такими ж темпами й дасть усім бажаючим насолодитися всіма її принадностями.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4939 | 09/12/2010 Інтернет - Ігри online

Ссылка на статью:


Комментарий
    CaseyGot22:02 10-03-2017    
wh0cd587016 <a href=http://cialis20mg2017.com/>cialis</a>


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус