ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Ради туристові секрети ОАЭ  
Бонуси курортного роману  
Родичі й пращури морської свинки.  
Боротьба з жарою  
Колискові пісні - традиції і звичаї родини, про які не можна забувати  
10 порад, як зупинити застуду, що починається,  
Программа тренинга: ТОП-МЕНЕДЖЕР или как стать лучшим в работе с Заказчиком/Клиентом  
Дорога моя простата  
Морозник: легенди й правда  
Обладнання стрічкового фундаменту  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
рожа   подарунок   конкуренція   засіб   кузовні   производства   nokian   практика   світлові   херсон   спирт   клітки   одяг   такі   салон  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Три типи чоловіків, секс із якими вам не потрібний!
Три типи чоловіків, секс із якими вам не потрібний!
Заборонений плід солодкий — це знає кожна з нас. Однак, коли справа доходить до практики, як говориться, теорія геть-чисто забувається, особливо під впливом емоцій і почуттів.


Таке в житті довелося відчути кожній жінці, хоча б раз у житті. Сьогодні в черговий раз обговоримо сексуальні питання. Але цього разу поговоримо про тих чоловіків, секс із якими, дорогі дами, протипоказаний. Ви, звичайно, можете спробувати діяти всупереч нижче наведеним рекомендаціям, якщо ви одержуєте задоволення, бачачи як валиться ваша кар’єра або ваше життя в цілому. Типаж перший — чужі чоловіки У цій категорії особливу увагу варто звернути на такі категорії, як друг чоловіка, чоловік подруги й брат чоловіка (ну, і зрозуміло, усі інші одружені чоловіки). Звичайно, ви можете спробувати завести роман з кожною із цих категорій, якщо свідомо прагнете зруйнувати своє сімейне життя й довести справу до розлучення й самітністі. Чому? Так тому, що роман цей недовговічний, і велика ймовірність того, що ваш чоловік дуже скоро довідається про все. Та й до бійки між чоловіком і коханцем недалеко, але ж вона може закінчиться трагічно.
   Типаж другий — начальство й/або колеги Перше, що повинно зупинити жінку, якщо вона прагне побудувати кар’єру — це корпоративна етика, що забороняє інтимний зв’язок між співробітниками однієї компанії. Хоча зараз це втратило своє первісне значення. Інтрижки між шефом і секретаркою — стали вже навіть не виключенням, а класикою, закономірністю. Однак більшість дійсна престижних компаній забороняють відносини між співробітниками, тому що це, найчастіше, негативно позначається на продуктивності праці. Ще один вагомий аргумент проти сексу з колегою або начальником — постійне перебування разом (з ранку до вечора). Якщо ви — натура емоційна й любляча різноманітність, то такий одноманітний і нудний роман дуже скоро вам набридне. Крім того, розірвавши відносини в такому випадку, ви можете викликати на себе масу негатива й неприємностей, аж до звільнення. Усе це може легко влаштувати вам розсерджений вашим рішенням партнер. Так що, якщо робота вам дуже потрібна, відмовтеся навіть від думок почати сексуальні відносини з кимсь на роботі.
    Типаж третій — викладачі Усі ми колись були студентками. І багато з нас часто закохувалися й думали про те, що непогано було б закрутити роман з яким-небудь молоденьким, гарненьким викладачем. Якщо ви ще вчитеся у ВУЗі й не відмовилися б від сексуальних і інших відносин із чоловіком-педагогом. Однак, не кваптеся. Статистика показує, що здебільшого романи між викладачем і студенткою не закінчуються ні довгочасними відносинами, ні тим більше шлюбом. Ні, одиничні випадки, звичайно, зустрічаються, але це скоріше виключення із правил. Найчастіше, подібні експерименти приводять до негативних наслідків, починаючи зі зниження успішності студентки й закінчуючи навіть спробами суїциду. Так що подумайте сто разів, перш ніж вирішитися навіть на одноразовий секс із вчителем. Слухи розійдуться миттю. Може постраждати не тільки ваша репутація, але й репутація закладу в цілому. Тому, якщо декан довідається хоча б щось, то покарання не уникнути ні вам (виключення), ні спокушеному вчителеві (звільнення). Не псуйте собі життя необдуманими вчинками. Якщо вже вам так захотілося сексу, звабте якого-небудь симпатичного однокурсника (уявивши для повного щастя, що це той самий жаданий і недосяжний педагог) — і приємно, і ніяких наслідків (ну, крім вагітності, якщо секс буде незахищеним). Також не варто заводити сексуальні відносини з такими категоріями чоловіків — шкільний вчитель ваших дітей, ваш лікар (неважливо, терапевт, гінеколог та ін.) або підлеглий персонал (водій, садівник, чистильник басейну), тому що вас просто перестануть сприймати серйозно (коли це буде потрібно) і ваш статус і ваша влада буде загублена! Насолоджуйтеся життям, але не забувайте про можливі наслідки й небезпеки!Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5101 | 19/09/2011 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус