ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Як вибрати турку для ідеальної кави  
Жіноча частка  
Національний японський одяг - кімоно  
Каталог статей – підмога для оптимізатора та копірайтера. Сайт статей і просування ресурсу – як додати статтю з користю  
Вірусний гепатит  
Куди сходити в Китаї європейському туристові?  
Геройские похождения храброго мальчишки в мультипликационном фильме Бен 10  
Живи довго, харчуйся правильно  
Що таке гарна дитяча стоматологія?  
Профессиональный монтаж секционных ворот и роллет - как облагородить и защитить свое жилище  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
свет,   дифтерія   аудит   самому   дозвілля   киоск   засіб,   Одержання   бюджет   світлові   земель   нерви   ВОПРОСАМ   інсульт   іграшка  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Неправильний оргазм
Неправильний оргазм
Важко повірити, але були часи, коли оргазм вважався поганою справою, властивим тільки особам розбещеним. Тому чоловіки й не намагалися зробити приємне своїм дружинам - все-таки вони пристойні жінки


Та й раптом у смак увійде? Зараз усе по-іншому. Будь-який лікар вам скаже, як важливий оргазм для жінки: при регулярному оргазмі у вас не буде ні жіночих болячок, ні стресу, ні дратівливості. Дослідження показали, що жінки що відчувають оргазм в 2,5 рази частіше сміються й посміхаються ніж ті, які не можуть піднестися на «вершини блаженства». Зрозуміло, що після такої агітації багато жінок кинулися «добувати» оргазм. Однак, багато з них у цьому захоплюючому занятті стали жертвами міфів, які самі й створили. А міфи ці виявилися далекі від реальності, і вже встигли багатьом спотворити життя.
   Помилка 1. Немає вагінального оргазму – значить ви неповноцінні. Це Зиґмунд Фрейд розділив усіх жінок на повноцінних і неповноцінних, затверджуючи, що кліторальний оргазм досягається дівчинками при мастурбації, а жінка повинна відчувати вагінальний оргазм. І якщо вона не відчуває його, значить вона фрігідна. Після цього почався масовий психоз. Половина жінок стала себе вважати неповноцінними. Але на щастя, ті часи пройшли, тому забудьте про почуття провини за «підлітковий» оргазм.
    Помилка 2. Жінка повинна відчувати кілька оргазмів. Звичайно, чоловікові приємно, якщо жінка в його руках постійно б’ється в конвульсіях, але насправді таке відбувається не часто. Лише в 5% жінок розрядки йдуть одна за іншою. Інші 95%  теж можуть відчувати кілька оргазмів, але для цього потрібний перерва.
    Помилка 3. Стимуляція крапки G обов’язково приводить до оргазму. Теорія про те, що стимуляція цієї зони обов’язково приводить до розрядки, з’явилася в середині ХХ століття. Однак з того моменту думки фахівців розділилися. Хтось не сумнівався в існуванні цієї крапки. Хтось усіляко це заперечував. Втім, ніхто не заважає вам провести власний експеримент. Але не чекайте, що при натисканні на цю ділянку, ви негайно відчуєте оргазм небаченої сили. Цілком можливо, що справа закінчиться просто приємними відчуттями. Ваш партнер теж може пошукати цю зону, наприклад, пальцями. Процес пошуку секретної зони обіцяє бути дуже захоплюючим.    
   Помилка 4. Оргазму немає – значить винуватий партнер. Це судження вірне лише почасти, тому що не можна перекладати всю відповідальність за неотримання оргазму на партнера. Багато дружин думають, що їм досить прийняти «бревноподібне» положення в постелі, а решта все залежить від чоловіка. Одного разу був проведений такий експерімент: сотні чоловіків запропонували оцінити зовнішність і характер п’ятдесяти молодих жінок. При цьому чоловікам «шепнули» на вушко, що перша половина дам ніколи не відчуває оргазм, а друга - завжди. І що ви думаєте? «Сніжним королевам» чоловіки віддали в 3 рази менше балів, ніж представницям «жагучої» групи.
   Помилка 5. Краще імітувати оргазм. Такий оргазм позбавляє вас сьогодення – навіщо чоловікові шукати спосіб вас задовольнити – вам і так добре. Фальшиві страсті, особливо якщо їх зображують роками, приводять до руйнування постільних відносин між чоловіком і жінкою. Тому не треба влаштовувати в постелі театралізованих вистав, тим більше, що багато чоловіків воліють знати, що їхня жінка залишилася незадоволеною, ніж знати, що їх обвели навколо пальця. А тим часом, навіть  якщо розрядка не відбулася, жінка однаково може відчувати почуття задоволення (медики називають це «психологічним оргазмом»).
   Помилка 6. Одночасний оргазм – це супер. Лише 15% подружніх пар відчувають оргазм одночасно. Сексологи вважають, що не має ніякого значення, одночасно прийшли до фінішу партнери чи ні. Якщо жінка «спізнилася», чоловік може довести її до оргазму зовсім іншими способами. Якщо панянку пропустили « уперед» - ще краще.  Як показує опитування, чоловіки обожнюють дивитися, коли їх партнерка перебуває на піку емоцій.
    Помилка 7. Мільйони феєрверків. Оргазм у літературі й кіно виглядає так, начебто головна героїня от-от умре від захвату. Не дивно, що багато з нас чекають таких же емоцій від власного організму й розачаровуються, якщо цього не відбувається. А багато жінок відчувають оргазм, самі не підозрюючи про це. Їм і в голову не приходить, що ті приємні хвилі, які проходять по всьому тілу, і є оргазм, а вони все чекають «мільйона феєрверків». Розчарування часом приводить до того, що дама починає себе вважати фрігідною і неповноцінної. Віднесіться спокійно до того, що іноді оргазм сильніше, а іноді – слабкіше. Це залежить від багатьох факторів: ступеню збудження, настрою, гормонального тла, почуттів жінки до свого партнера.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5221 | 19/09/2011 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус