ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Жертви пластичної хірургії краса з точністю до навпаки  
Вибір імені для маляти  
Як знайти майстра Вашого образу  
Блог або сайт? У чому фішка?  
У Фінляндію за сертифікатом ельфа  
Щоб тіні не були в тіні!  
Ангіна профілактика й лікування  
Безсоння і як з ним боротися  
Дієта при годівлі грудьми  
Косметика для дітей ніжність із перших днів  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
бюджет   boss   склад   оптимізація   поставки   область   терапія   міжрегіональне   задачи   HTML   каталог   біль   відносини   этапе   реєстр  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Подруга твого чоловіка
Подруга твого чоловіка
Так, подружки бувають не тільки в дівчат - чоловіки нерідко можуть похвастатися наявністю таких. При цьому абсолютно неважливо, у яких ти з нею відносинах - можна просто знати її ім’я, але навіть не це так важливо - найголовніше зрозуміти, хто вона для твого чоловіка, чи представляє вона яку-небудь погрозу для ваших відносин.


Наприклад, я не вірю в дружбу між чоловіком і жінкою – однаково хтось один не дружить, а любить, фліртує, захоплюється. Тому, щоб виключити зайві приводи для ревнощів, варто проаналізувати їх відносини й вже тоді приймати рішення.

Отже, якщо ти звернула увагу на те, що:- твій чоловік проводить із нею набагато більше часу, ніж з тобою;- у його розмовах періодично проскакує її ім’я й усе частіше чується займенник «ми»;- він прислухається до її порад і не тільки діє в їхній відповідності, але й посилається на них: «Оля (Світа, Іра) порадила мені…»;- твій чоловік розповідає їй про подробиці вашого особистого життя – тепер про вашу сварку через невимитий посуд знають не тільки сусіди зверху й знизу, але і його близька подруга;- усе частіше в тебе виникає думка про те, що ви живете втрьох – вона постійно поруч, ви ходите разом у кіно й на дні народженні, одним словом, вона бере активну участь у житті, яке повинні будувати тільки двоє людей – ти й твій чоловік;- у будь-яких (навіть самих дріб’язкових) ситуаціях твоя кохана людина кидає все й поспішає до неї на допомогу (навіть якщо із проблемою можна впоратися самотужки);- він відповідає на її дзвінки в будь-яку годину дня й ночі;- твій чоловік віддає їй те, чого ніколи не віддав би іншому (наприклад, ключі від свого БМВ);- усе частіше ти помічаєшь те, що вони говорять на теми, про які ти не маєш ні найменшого уявлення, або в розмові прослизають згадування про те, що вони колись десь були, і їм при цьому було дуже весело.

Відразу ж варто приймати заходи – це вірні ознаки того, що між ними щось більше, ніж дружба. Погодься, що навіть при відсутності яких-небудь почуттів у людей після численних спільних «пригод» і задушевних розмов з’являється якесь почуття споріднення, і отут вже рукою подати до "запуску" процесу закоханості.

Не потрібно відтягати неприємну розмову до того моменту, коли вже й так усе буде очевидно, і всім, крім тебе, усе буде зрозуміло.

Отже, наберися сил і терпіння й вибери підходящий момент для розмови. Пам’ятай: завжди є присутнім певний відсоток того, що ти помиляєшся (адже ревнощі мають властивість затуманювати розум і відключає об’єктивність міркувань), тому в жодному разі не починай розмову з обвинувачень. Можна задати цілком безневинне питання: «Щось останнім часом я почуваю себе третьою зайвою… Мені здається, що причина у твоїй подрузі…». Зверни увагу на реакцію чоловіка – при наявності гріха за душею, його поведінка помітна зміниться. Він може почати завзято виправдовуватися або, навпаки, замкнутися й чекати закінчення розмови.

Як ти розумієш, у такій серйозній справі неможливо дати універсальних порад – будь-які відносини мають свою історію й особливості. Найголовніше – надходь у відповідності зі своїми переконаннями й почуттями. Любові тобі!Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4648 | 19/09/2011 Чоловік та жінка - Відносини

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус