ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Класична дієта  
Holy Land - косметика  
Программа Праздника Шоколада 2012  
Как прекратить ссоры?  
Похождения команды юных детективов и веселого пса Скуби ДУ в мультсериалах и играх  
Цистит  
Дитячі майданчики  
Контрольна робота з навчальної дисципліни «Управління якістю».  
Сауна під ключ  
Кілька слів про спальню Алія.  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
файл   колючі   застосовувати   дитячі   групи   Пептиди   Создание   br-1180   організації   прибуток   свет   залоза   поставки   рилейшнз   href  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Поганий секс - чому буває так
Поганий секс - чому буває так
Секс, можливо, і не змінить ваше життя, не розв’яже проблеми, не дасть проникнути в таємниці світобудови. Але все-таки коли він поганий, це, погодьтеся, напружує.


Особливо якщо партнер, у принципі, нічого: і турботливий, і домовитий. А от як справа доходить до спальні, починаєш подумувати про роздільні ліжка. У чому ж причина «нестикування»?

1. Можливо, ви обертаєтеся на різних орбітах.

Це тільки на перший погляд здається, що любов не знає кордонів і перешкод. Для декількох «гарячих» ночей любові на початку знайомства, можливо, вам і не знадобляться квіти й знання Шекспіра в оригіналі. Але далі різниця в освіті, вихованні, віросповіданні неминуче скаже своє вагоме слово в розвитку ваших взаємин.

Сергій подорожував по Франції. Одного разу він познайомився з жінкою. Гарний хлопець зробив враження на француженку й, як водиться в цій дивній країні, жінка сама все вирішила. Вони прийшли до неї додому, розмовляти було не про що. Француженка не знала російської, Сергій знав французький тільки в обсязі фільму «Три мушкетери». Зайнялися сексом — спочатку в саду, потім у кухні на столі, на підлозі в каміна, у спальні на ліжку… На друге побачення хлопець не прийшов: з подивом виявив, що одного сексу для повного щастя обмаль.

2. Невеликий пунктик

Час від часу кожний з нас зациклюється на чомусь «дуже для себе важливому» і, звівши це в ранг «особистого закону», намагається не порушувати раз і назавжди встановлених правил. Досить часто це може суттєво вплинути на відносини із протилежною статтю.

Ірина — дівчина видна, чоловіки завжди звертали на неї увагу, і вона могла дозволити собі вибирати претендентів на своє серце. У цей вечір вибір припав на високого стрункого брюнета. Він дивився на неї тим самим поглядом, від якого солодка знемога розливається по всьому тілу. Через пару годин вони виявилися в постелі. Зірвавши з неї одяг, він обіймав, цілував… постійно, не перестаючи, куди завгодно… тільки не в губи.

Ірина подумала, що в запалі першого бажання до цього пещення просто не дійшла справа. Але на другому побаченні знову обійшлися без поцілунків. На третьому він твердо відсторонив притулену до нього дівчину й пояснив, що в губи не цілується ніколи, такі в нього принципи. Ірині не залишалося нічого іншого, як залишити бідолаху наодинці зі своїми принципами.

3. Поза очікуваннями

Усі ми приходимо в спальню з багажем колишніх переживань. Ваш попередній коханець обожнював, коли ви «гладили його Це місце, одночасно цілуючи Це», і от ви вже автоматично застосовуєте цей трюк до нового партнера. Ви впевнені: раз це пройшло минулого разу, пройде «на ура» і в цей.

Андрій любив жінок, любив робити їм подарунки, носити на руках і робити приємність у постелі. Зі своєю попередньою подружкою він перепробував усі види сексу, але особливо її заводило, коли він, сильно стискаючи її стегна руками, грубими поштовхами намагався в неї ввійти. Андрій настільки звик до даного сценарію сексуального життя, що зі своєю новою дівчиною не замислюючись проробив те ж саме. До його подиву дівчина не прийняла цей потужний порив. Скрикнувши від болю, вона відіпхнула його від себе й, видавши все, що думає про нього і його брутальності, вийшла. Шансу реабілітуватися Андрієві не дали.

4. Щось не так

Якщо із самого початку у вашому партнерові вас щось дратує, не тіште себе думкою, що це пройде. Навпаки, розростеться й, зрештою, перекриє всі його плюси.

Елла зустрілася в барі із симпатичним чоловіком. Вони випили пива, розговорилися. Співрозмовник виявився милим і забавним. Елла вирішила — чому б і ні, адже в неї так давно не було чоловіка. Вони цілувалися в таксі, на сходовій клітці, цілувалися, коли Елла намагалася вставити в замок ключ, у вітальні, цілувалися… поки він не роздягнувся. Елла побачила його ноги. Дивні шишкуваті ступні дивно маленького розміру виявилися « понад її очікування». Сексу не вийшло

5. Шукайте в іншому місці

Вам здається, що особисто для вас секс назавжди втратив свою колишню привабливість? Ви квапитеся списати це на вік, утому, щільну зайнятість і великий стаж спільного проживання. А може причина зовсім в іншому? Може, привабливість для вас втратив зовсім не секс, а людина, з якою ви ним займаєтеся?

Свого майбутнього чоловіка Ганна дуже любила. Принаймні, так їй здавалося. Щораз, думаючи про нього, вона згадувала молодого сильного чоловіка, спортсмена. Вона пам’ятала, як він захистив її від хуліганів, як до самої лікарні ніс на руках, коли вона зламала ногу, як продав свій єдиний годинник, щоб купити їй подарунок на день народження. Як вона його любила!

Любила?… Раптовий здогад оглушив Ганну. А кого вона любить зараз? Останки аматора, що полисів, з погаслим поглядом, що бродить по квартирі, що й чекає, коли до чергового матчу по боксу вона подасть йому тарілку сосисок. Ганна з подивом дивилася на те, що називалося її чоловіком, і розуміла, що це не ВІН, зовсім не ВІН, не той, якого вона так любила!Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4274 | 19/09/2011 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус