ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Менопейс - менопауза без проблем!  
Комплекс вправ для рук і шиї  
Ссудный капитал и кредит  
Вкусные чаи, природная косметика и целебные препараты из Кореи - как быстро поправить свое здоровье  
Не просте, а золоте  
Пальми  
Гімнастика Цигун  
Лужна вода – мертва чи жива?  
Економічна криза й Інтернет  
Кофеїн порушує розвиток ембріона  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
групі   спирт   рилейшнз   весілля   ігри   хелікобактер   роль   вибрати   пальт   року   рожа   МОРКВА   плащі   збільшення   імідж  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Що робити, якщо розірвався презерватив
Що робити, якщо розірвався презерватив
Природа із властивим їй сарказмом поставила людину перед вибором: або кохати й за це регулярно одержувати поповнення в родину, або взагалі забути про секс.


Людина захотіла третього: любити, але без наслідків, і вибрала презерватив. Слово «презерватив» відбулося від латинського praeservo – охороняю. Виходить, усі вони покликані бути захисниками: охороняти від небажаної вагітності й зараження венеричними хворобами.

Однак роблять це вони не однаково. На жаль, на ринку усе ще живе якесь число лжепрезервативів і просто дешевих неякісних підробок. Вони або створені на натуральній основі ( тобто, матеріалом для презервативів служить, наприклад, кишка ягняти), або виготовлені з недотриманням технології.

Не купуйте ці підступні вироби, пошкодуйте ягнят і себе – адже крізь пори кишки може проникнути все те, від чого Ви намагаєтеся охоронитися, а презерватив, виготовлений за спрощеною технологією або з відступом від неї – ні від чого не захищає!

Так що ж таке гарний і надійний захист?

Найголовніше – вибрати презерватив так, щоб він, не заважаючи одержанню задоволення, виконував якісно й надійно функції запобігання від небажаної вагітності й від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Справа в тому, що все залежить від фізико-механічних характеристик, які визначаються міжнародними, європейськими або російськими нормами. Їх у презерватива багато. Як і будь-який товар, презервативи мають параметри – розміри (це довжина й ширина) і характеристики, що визначають якість. Але і якісний іноді може підвести...

У випадку ушкодження або розриву презерватива незалежно від того, відбулося сім’явивергання чи ні, жінці терміново необхідно проспрінцеватися.

Для цього підійдуть розчини, які легко приготувати в домашніх умовах:

1) розчин борної кислоти: 1 чайна ложка на 1 літр води; 2) розчин лимонної кислоти (або соку лимона): 1 чайна ложка на 1 літр води; 3) 0,5% розчин саліцилової кислоти: 1 чайна ложка на 1 літр води.

Спринцюватися зручніше за все за допомогою мікроклізми, протягом 3-5 хвилин вимиваючи насінну рідину з піхви круговими рухами. Через деякий час процедуру бажане повторити.

Прибігаючи до спринцювання, слід пам’ятати, що:

1) концентрація кислот, які використовуються для розчинів, не повинна перевищувати 0,5-1%;

2) якщо при початку спринцювання відчувається печіння, процедуру треба негайно припинити й розбавити розчин водою.

Перед початком процедури можна спробувати розчин на смак. Він повинен бути слабкокислим, оскільки більш концентрований розчин може привести до опіку слизової оболонки. Значно ефективніше вводити в піхву різні сперміцидні препарати, що продаються в аптеках.

Якщо партнери впевнені, що презерватив розірвався після того, як еякуляція відбулася, то в цьому випадку краще додатково скористатися методами й засобами так званої «аварійної» контрацепції.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7496 | 19/09/2011 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус