ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Чи заважають протизаплідні таблетки сексу  
Перекладаємо з мови фітнесу на російську  
10 подарков, которые не стоит дарить друзьям  
Пеларгонія - чарівна цілителька  
У вас є 7 секунд, щоб сподобатися незнайомцеві  
Поцілунок безпечніше рукостискання  
Нова дієта  
Здоров'я жінки після пологів  
Туроператор в Милане - замечательные условия для отдыха и деловых поездок в итальянских городах  
Амариліс (гіпеаструм)  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
музичні   конкуренція   виробництво   Освещение   Дяченко   ответы   відгуки   столи   ІНСТРУКЦІЯ   печінки   хелікобактер   лікування   шлунку   ТРУДА   управління  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сексуальна поведінка й характер
Сексуальна поведінка й характер
Вплив характеру на секс уже науково доведений. Наша сексуальна поведінка залежить від яскраво виражених рис нашого характеру.Психологи виділяють кілька яскравих психотипів і їх особливостей, які впливають на наше інтимне життя ...


Рекомендуємо вам познайомитися з ними: раптом ви впізнаєте себе або свого партнера

Істероідний або демонстративний тип. Для людей, що належать цьому типу, характерні самозакоханість, вони постійно вимагають уваги. Такі люди ставлять своє "Я" на перше місце. Зовні яскраво емоційні, вони, проте. не здатні відчувати сильних, глибоких почуттів. Займаючись сексом, такі люди любуються собою, а в основі - тільки лише власне задоволення.

Люди гіпертимного типу товариські, рухливі. Їм властива надмірна самостійність і часто піднятий настрій. Вони люблять гучні компанії, у яких прагнуть бути лідерами. Гіпертимики із труднощами переносять жорстку дисципліну, заперечують строгий режим. У таких ситуаціях стають дратівливими, запальними, конфліктними. У сексі вимагають великої самовіддачі від партнера. Люблять, коли їх здатностями захоплюються.

Астеноневротичний тип – це підвищена стомлюваність і дратівливість. Астеноневротики проявляють підвищену увагу до свого здоров’я, навіть коли прекрасно себе почувають. У таких людей спостерігається схильність до невротичних і сексуальних розладів. Вони невпевнені в собі, бентежаться інтимної близькості й партнерів. Чоловіки, зустрічаючись зі змінами в сексуальному житті, відчувають комплекс неспроможності в сексі.

Сенситивному типу властиві боязкість і незручність. Люди цього типу дуже вразливі, іноді страждають від комплексу неповноцінності. У незнайомій обстановці такі люди соромливі, їм непросто спілкуватися зі сторонніми. Знайомство із власним тілом замолоду, мастурбація сприймається такими людьми як щось аномальне, непристойне. Людям сенситивного типу важко спілкуватися із протилежною статтю й, тим більше, вступати в інтимні відносини. Розуміючий партнер здатний згладити яскраво-виражені сенситивні риси. В інших випадках ці риси, навпаки, загострюються, що стає причиною тривалої самітності.

Люди психоастеничного типу нерішучі, схильні до нескінченних міркувань, бояться майбутнього, хвилюються за нього. Такі люди не впевнені в собі й своїй сексуальній привабливісті. Вважають мастурбацію брудною навіть у свідомому віці. Соромляться не тільки сексу, але й просто знайомства з потенційним партнером. У психоастеніков сексуальні розлади можуть виникнути при найменшій невдачі: гальмування статевого збудження й оргазму в жінки, невроз очікування невдачі в чоловіка.

Епілептоідний або збудливий тип відрізняється схильністю до тужливого настрою. Такі люди швидко виходять із себе й люблять зривати зло на інших людях. Докладність мислення й інертність емоцій – от їхні відмітні риси. В особистому житті вони допитливі й педантичні, у спілкуванні з навколишніми – злопам’ятні і не йдуть на компроміси. Вони болісно ревниві. Статевий потяг їх не радує, а, скоріше, напружує. Через страх "підхопити" хворобу сексуальне життя починають пізніше прийнятої в суспільстві умовної норми. Іноді представники цього типу схильні до сексуальної агресії. Під час сексу можуть проявляти садистські або мазохістські похилості, їм властива пристрасть до статевих збочень.

Нестійкий тип – це люди, які віддають перевагу задоволенням і розвагам навчанню й роботі. У виконанні обов’язків вони безвладні. У дозвіллі ж – активні. Не проявляють сильних почуттів до близьких. Секс для них – тільки гра, вони не надають значення цьому процесу як важливій частині відносин між чоловіком і жінкою

Емоційно-лабільний тип – це люди настрою. Такий тип характеризується постійною зміною настрою, яку може спровокувати навіть найнікчемніший привід. Під владою настрію усе: працездатність, товариськість, апетит і навіть самопочуття. Насправді представникі цього типу здатні відчувати сильні, глибокі, щирі почуття до людей, які відповідають їм взаємністю. Особисте життя довгий час обмежується фліртом і залицянням. Основна проблема стабільності відносин із представником емоційно-лабільного типу полягає в умінні й бажанні партнера пристосуватися до його перепадів настрою.

Люди інфантильно-залежного типу (в основному, чоловіки) навіть у дорослому віці залежні від матері, її думки, її бажань. У тому, що стосується близькості із протилежною статтю, зовсім несамостійні, безініціативні. Такі люди слабкі й розпещені, їм постійно потрібна любов і схвалення мами (деспотичної й найчастіше самотньої жінки). Секс у житті інфантильно-залежних людей відіграє незначну роль. У результаті багато чоловіків цього типу залишаються холостяками або йдуть на близькі відносини тільки, коли ініціатива повністю в руках жінки. У якості сексуальних партнерів і супутників життя тяжіють до старших жінок сексуальним і життєвим досвідом. У шлюбі почувають себе комфортно, якщо дружинам вдається задовольнити їх потребу в материнській опіці, турботі, ніжності.

Шизоідний тип зустрічається досить рідко. Такі люди замкнені, закриті від навколишніх, відсторонені від того, що відбувається навколо. Вони або не прагнуть або не можуть встановлювати повноцінні контакти з іншими людьми. Зовнішня асексуальність і навіть презирство до питань статі часто сполучається з постійною мастурбацією й складними еротичними фантазіями, які, через відсутність зв’язків з навколишніми, подовгу залишаються основними сексуальними переживаннями таких людей, усе далі ведучи їх від реального статевого життя

, www.nebolei.ruАвтор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4400 | 19/09/2011 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус